Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=ofisgur1072000&categoryId=15321

Kredi kartı ve çek kampanyası olursa bu koltuğu almayı düşünüyorum, adore ve marcus dan daha kaliteli görünüyor.
  • arkadaşlar turksit mustang 15 güne pit stop modeli 1 aya kadar stoklara girecekmiş bilginize
  • Türksit speed koltuklar nasıl arkadaşlar ? Daha önce hep basit bilgisayar koltuklarını kullandım kaliteli bir şey almak istiyorum.Terleme yapar mı

http://www.hepsiburada.com/liste/turksit-speed-yatar-mekanizmali-makam-koltugu-kirmizi/productDetails.aspx?productId=ofisturkspeedk&categoryId=15321&site=old#Yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 3 Mayıs 2015; 18:07:51 >
  • Çok ağır. Nakliye hizmeti al bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commancherro

marcus almayı düşünüyorum. iş çıkışı ikeaya gidip alsam paketi toplu taşımayla eve götürebilirmiyim :)

edit: metro da yeni katalog yayınlanmış koltuklarda indirim var gibi. metro bana daha yakın gidip bir inceleyeceğim çıkışta.

Biz iki arkadaş toplu taşıma ile taşıdık. O kadar ağır değil. Kutusu da fazla büyük değil. Ama tek başına taşıman çok zor.
  • Netten 3-4 tane koltuk siparişi verdim adore türksit cartcut çöpsit vs.

Geleni geri gönderdim (paslanmış yırtık çöp çöp çöp ürünler() sağlam çıkanı da çöp üstelik.

Peder bey ' diyordu metroya gidelim de alalım uğraşma netten.

Metro Toptan (gross) marketlerde Sigma diye bir marka var. Ürünleri şöyle örnek vereyim 200 liralık ürünü adorede 400-500 tl.

Şehrinde metro olanlar gidip baksınlar netten bunların kargosu dolayısıyla uygun ürün beklemek biraz zor.

geçtiğimiz günlerde porsche koltuk vardı 50 tl kargo ücreti vardı. (300+ kargo) Normal fiyatıda zaten 400-500 tl civarı .
  • Tekzen'e gidip direk gözüme kestirdiğim Adore marka bir ofis sandalyesi almıştım. Hakkını yemeyim 2 seneye yaklaştı kullanıyorum ama en son omurlarımın arasına giren bir şeyler fark etmemle yeni bir sandalye arayışına girdim ben de.

Gözü kapalı alınabilecek bir model var mıdır fiyat üst sınırı yok desek? Evdeyken gün boyu bilgisayar başındayım evin en önemli parçası olacak aslına bakılırsa. Satın aldığınız ve memnun olduğunuz ürün varsa yazarsanız sevinirim. Bir yandan da bu başlıktaki yorumları okuyacağım sırt ağtıları arttı bugün yarın çözeyim bu meseleyi

Edit: Çok aramama gerek kalmadı, neredeyse her sayfada ismi geçiyor. Ikea Markus almaya gidiyorum.

Gittim aldım geldim. İlk izlenim, eşek ölüsü gibi. Markette de kimse yardımcı olmuyor ama bir bayanın falan kaldırıp kasaya götürebilmesi mümkün değil.

Kalite hissi var. Benim elim pek işe yatkın değildir yine de 15 dakika gibi bir sürede kurulumunu yaptım, kılavuza gerek olmuyor ama yine de emin olmak için bakılabilir.

Bu tip ürünlerin kalitesi seneler sonra saatlerce oturduğunuzda anlaşılıyor yoksa ilk aldığım Adore de başlarda yeterli hissi vermişti. Şu an için keyifli ve ergonomisi çok daha iyi diyebilirim, malzeme kalitesi de üst düzey zamanla bozulacağa benzemiyor.

Sonuç olarak ben de tavsiye ederim. 150 liralık ürünler almaktansa bence bu fiyata bu ürünü almak hem sağlık hem de uzun süreli kullanım açısından daha hesaplı ve mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 4 Mayıs 2015; 20:49:21 >

• gider alır dönerim umuduyla gitmiştim ama tek başına taşınacak gibi değil. nakliye zaten iki gün içinde getirdi.

koltuk gayet sağlam ve rahat. ancak biraz kaba durdu benim odada :) @QRX @coolman7
  • Arkadaşlar Selam;

Adım Konur Sipahi ve Türksit firmasının yetkilisiyim. Bu forumu beni arayan ve bilgilendiren bir müşterimiz sayesinde öğrendim. Öncelikle tüm yorum yapanlara tek tek teşekkür ederim, zira biz E-ticaret firmaları olarak kendimizi geliştirmenin en doğru yolu yorumları incelemek.

Sizlere global adı ile DIY-Market (DIY=Do It Yourself) vasıtası ile ulaşıyoruz. Bunun artısı, demonte ürün ile koli ebatını küçültüp kargo maliyetini düşürmek. İnanın bu halde bile, kargo bedeli bizim karlarımızdan yüksek. Ancak bu durum sizlere bir kısım işçilik maliyetlerini de ödetmediği için her geçen gün son derece popüler hale geliyor. Firmamız, 1990 yılından beri bizzat koltuk üretiminde. Dolayısı ile her türlü bilgi ve yedek parçaya sahip. Pazara hükmedebilmek için, ithal ürünleri de bünyemizde tutuyoruz. Ancak ithal ürünleri birçok firma gibi direk satın almıyor, bizzat yurtdışı ortaklığımızdaki fabrikamızda kendimiz üretiyoruz.

Denemeden, sadece resimlere bakarak koltuk alacak iseniz dikkat etmeniz gereken husular ve bazı pratik bilgiler paylaşmak adına buradan cevap yazmak istedim.

•E-Ticarette 2 tip satış vardır. B2B ve C2C. B2B ile satış yapan firmalar filtrelemede markaları da verirler. Bu durum sadece bu işi yapan firmaları elemek açısından en iyi yoldur. C2C de ise vergi levhası olan herkes, istediği her ürünü satabilir. Burada yorumlar ve firmanın aldığı yıldız elmas gibi derecelere dikkat edilmeli. Bir diğer filtreleme yöntemi de, en çok satana göre filtreleme yapmak. Hiçbir firmanın ürünü, sadece ucuz diye en çok satılmaz. Mutlaka maksimum beğeni de almıştır. Bir de ülkemizde sizlerin de saydığı gibi güvenilir E-Ticaret siteleri belli. Bir firma bunların hepsinde yer alıyor ise boşuna değildir, ona güvenin.
    •Aradığınız ürünü mutlaka kategorisine göre seçin. Bu kategoriler; öğrenci koltuğu, çalışma koltuğu, makam & yönetici koltuğu gibi sıralanır.
    •Aldığınız ürünün ölçü ve açıklamalarını iyi okuyun. Özellikle mekanizma detayı çok önemli.
    •Her noktada kilitlenebilen yatar mekanizmalı koltukların ortalama fiyatı 300TL den daha ucuz ise iyi kontrol edin. Büyük ihtimal ile sadece dik pozisyonda kilitlenebilen mekanizmadır.
    •Hedefinizi iyi belirleyin. Bu sistemde, ülkemizdeki birçok zincir markette yaşanan gibi günü kurtaracak modeller de, üst düzey ürünler de bulunmakta. Uzun lafın kısası, 100-130 TL arası yönetici koltuğu kısa ömürlü olacaktır. Bu fiyat aralığı daha çok ekonomik mekanizmalı çalışma ve öğrenci koltukları için geçerlidir.
    •Kullanacağınız koltuğun zemini çok önemli. Kalın bir halı taban koltuğun tekerlek ömrünü kısaltır.
    •Montaj kılavuzunu iyice takip ederek uygulayın. Yanlış vida seçimi, (örneğin kısa yere uzun vidayı uygulamak) koltuğa zara verir ve bu garanti dışıdır. Sıkıntı yaşar iseniz zorlama yapmayın ve hemen aldığınız firmadan destek isteyin.
    •Ürünün ayak amortisör kısmını bağlamadan önce oturak ve sırt kısmını monte edip bunu bir yükseltinin üzerine koyarak deneyin. Zira iade etmeyi düşündüğünüz nokta burası olmalı. Ayak ve amortisör montajı, tekrar demonte etmeyi çok zorlaştırır ve koltuğa zarar verebilir.
    •Koltuğunuzun amortisörü ayak ve mekanizmaya sıkıca oturmaz ise, koltuk sallanma yapacak ya da çarpık duracaktır. Bunun için tüm montaj bittikten sonra amortisörü en alçak seviyeye getirin ve ayağa kalkıp koltuğa sertçe oturun. (aldığınız firmaya güvenmiyorsanız dikkat edin)

Aldığınız tüm koltuklar için gerek buradan, gerek Facebook Türksit sayfasından, gerekse "info@turksitmobilya.com" mail adresinden irtibata geçebilirisiniz. Bu arada gördüğü yüksek ilgi için bilgi vereyim, Mustang modelimiz 2 hafta içinde tekrar stoklarımıza gelecek ve satışa açılacak.

Teşekkürler.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OfficeChair -- 6 Mayıs 2015; 12:12:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OfficeChair

Arkadaşlar Selam;

Adım Konur Sipahi ve Türksit firmasının yetkilisiyim. Bu forumu beni arayan ve bilgilendiren bir müşterimiz sayesinde öğrendim. Öncelikle tüm yorum yapanlara tek tek teşekkür ederim, zira biz E-ticaret firmaları olarak kendimizi geliştirmenin en doğru yolu yorumları incelemek.

Sizlere global adı ile DIY-Market (DIY=Do It Yourself) vasıtası ile ulaşıyoruz. Bunun artısı, demonte ürün ile koli ebatını küçültüp kargo maliyetini düşürmek. İnanın bu halde bile, kargo bedeli bizim karlarımızdan yüksek. Ancak bu durum sizlere bir kısım işçilik maliyetlerini de ödetmediği için her geçen gün son derece popüler hale geliyor. Firmamız, 1990 yılından beri bizzat koltuk üretiminde. Dolayısı ile her türlü bilgi ve yedek parçaya sahip. Pazara hükmedebilmek için, ithal ürünleri de bünyemizde tutuyoruz. Ancak ithal ürünleri birçok firma gibi direk satın almıyor, bizzat yurtdışı ortaklığımızdaki fabrikamızda kendimiz üretiyoruz.

Denemeden, sadece resimlere bakarak koltuk alacak iseniz dikkat etmeniz gereken husular ve bazı pratik bilgiler paylaşmak adına buradan cevap yazmak istedim.

•E-Ticarette 2 tip satış vardır. B2B ve C2C. B2B ile satış yapan firmalar filtrelemede markaları da verirler. Bu durum sadece bu işi yapan firmaları elemek açısından en iyi yoldur. C2C de ise vergi levhası olan herkes, istediği her ürünü satabilir. Burada yorumlar ve firmanın aldığı yıldız elmas gibi derecelere dikkat edilmeli. Bir diğer filtreleme yöntemi de, en çok satana göre filtreleme yapmak. Hiçbir firmanın ürünü, sadece ucuz diye en çok satılmaz. Mutlaka maksimum beğeni de almıştır. Bir de ülkemizde sizlerin de saydığı gibi güvenilir E-Ticaret siteleri belli. Bir firma bunların hepsinde yer alıyor ise boşuna değildir, ona güvenin.
    •Aradığınız ürünü mutlaka kategorisine göre seçin. Bu kategoriler; öğrenci koltuğu, çalışma koltuğu, makam & yönetici koltuğu gibi sıralanır.
    •Aldığınız ürünün ölçü ve açıklamalarını iyi okuyun. Özellikle mekanizma detayı çok önemli.
    •Her noktada kilitlenebilen yatar mekanizmalı koltukların ortalama fiyatı 300TL den daha ucuz ise iyi kontrol edin. Büyük ihtimal ile sadece dik pozisyonda kilitlenebilen mekanizmadır.
    •Hedefinizi iyi belirleyin. Bu sistemde, ülkemizdeki birçok zincir markette yaşanan gibi günü kurtaracak modeller de, üst düzey ürünler de bulunmakta. Uzun lafın kısası, 100-130 TL arası yönetici koltuğu kısa ömürlü olacaktır. Bu fiyat aralığı daha çok ekonomik mekanizmalı çalışma ve öğrenci koltukları için geçerlidir.
    •Kullanacağınız koltuğun zemini çok önemli. Kalın bir halı taban koltuğun tekerlek ömrünü kısaltır.
    •Montaj kılavuzunu iyice takip ederek uygulayın. Yanlış vida seçimi, (örneğin kısa yere uzun vidayı uygulamak) koltuğa zara verir ve bu garanti dışıdır. Sıkıntı yaşar iseniz zorlama yapmayın ve hemen aldığınız firmadan destek isteyin.
    •Ürünün ayak amortisör kısmını bağlamadan önce oturak ve sırt kısmını monte edip bunu bir yükseltinin üzerine koyarak deneyin. Zira iade etmeyi düşündüğünüz nokta burası olmalı. Ayak ve amortisör montajı, tekrar demonte etmeyi çok zorlaştırır ve koltuğa zarar verebilir.
    •Koltuğunuzun amortisörü ayak ve mekanizmaya sıkıca oturmaz ise, koltuk sallanma yapacak ya da çarpık duracaktır. Bunun için tüm montaj bittikten sonra amortisörü en alçak seviyeye getirin ve ayağa kalkıp koltuğa sertçe oturun. (aldığınız firmaya güvenmiyorsanız dikkat edin)

Aldığınız tüm koltuklar için gerek buradan, gerek Facebook Türksit sayfasından, gerekse "info@turksitmobilya.com" mail adresinden irtibata geçebilirisiniz. Bu arada gördüğü yüksek ilgi için bilgi vereyim, Mustang modelimiz 2 hafta içinde tekrar stoklarımıza gelecek ve satışa açılacak.

Teşekkürler.

Mesajınız için teşekkürler başta kendim forumca mustang in stoklara girmesini bekliyoruz

• 160tl civarına güzel bir makam koltuğu tavsiyesi olan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

bunu kullanan var mı ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/turksit-817-file-sirtli-kollu-calisma-koltugu-siyah/productDetails.aspx?productId=ofisturksit817s&categoryId=15321&site=old

Var dostum. Sabah uyanınca detaylı yazarım. Atlamamak için not düşüyorum şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turksit 817 ile ilgili bir sorum var. Yardımcı olmanız mümkün mü?

• OfficeChair O kullanıcısına yanıt
    Açıklamalar için teşekkürler. Foruma özel Mustang kampanyası bekliyoruz, eski mesajlarda olumlu yorumlar vardı. Sizden de mustang modeli hakkında detaylı bilgi bekliyoruz.
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    817 modelinin tüm açıklamaları ve ölçü çizimleri sitelerde mevcut. Bunların dışında bir sorunuz var ise seve seve yardımcı olurum. Bu arada 1 ay içinde 817 modeline yeni, sırt yatarı her noktada sabitlenen ve sırt yükseklik ayarı da bulunan yeni modelimizi de çıkarıyoruz. İlk kez de burrda paylaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OfficeChair -- 10 Mayıs 2015; 9:04:47 >

Fiyatı ne olacak ?
    Merhaba Konur bey, ben de Türksit Speed model koltuk kullanıcısıyım ve son derece memnunum. Fakat sadece Donanımhaber.com üyelerine yönelik güzel bir fırsat indirimi yaparsanız, yoğun bir talep olacağı kanısındayım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: || 58ONuR58 ||

Merhaba Konur bey, ben de Türksit Speed model koltuk kullanıcısıyım ve son derece memnunum. Fakat sadece Donanımhaber.com üyelerine yönelik güzel bir fırsat indirimi yaparsanız, yoğun bir talep olacağı kanısındayım. Teşekkürler.

Arkadaşa katılıyorum kampanya bekliyoruz
  • Turksit speed kullaniyorum. Alali 3 ay oldu pek kullanamadim mustangi bekliyorum bnde. Bunu kardesime verecegim

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.