Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Strm13

demirkoparan;

Hocam öncelikle koltuğun hayırlı olsun. Güle güle otur. Bende koltuk almayı planlıyorum ancak Isparta'da oturduğum için netten baktığım çoğu ürünü deneme fırsatım olmuyor Krom olması sağlamlık açısından güven veriyor bu koltuğun. Benim boy 186 kilo 86-87.

Eğer sakıncası yoksa hocam boy kaç? birde koltuğun sırt yüksekliğini bulamadım. 70 cm civarında olduğunu düşünüyorum ancak biraz da yüksekse süper olur açıkçası. O konu hakkında da biraz bilgi verirsen çok memnun olurum

1,77 boy koltuğun sırt yüksekliği evet 70cm

• arkadaşlar koltuğum iki gün önce geldi,fotolarını çektim ancak yükleyemedim güvenlik uyarısı verdi,uğraşırım eğer yine isteyen olursa...

bi kere kumaş istedim deri kaplama geldi,artık onun için uğraşamam diye eyvallah dedik, deri de fena değil,

rengi siyah..

.genel itibariyle rahat ,geriye yaslanma olayı iyi gerçekten, sonuna kadar yaslayıp kitleyince uyuyabilirim hatta

ancak en büyük dezavantajı boyun desteğinin olmaması, ben de alınca tecrübe ettim bu boyun desteği baya önemliymiş, insan arıyo kafayı geriye yasladığında...sırf bunun için bile almamış olmayı tercih ederdim, siz siz olun boyun destekli bi model seçin...
  • hepsiburada dan almayın da nerden alırsanız alın derim ben..
  • en ufak bir probleminizde bırakın problemin çözümünü karşınıza alacak bir muhatap bile bulamazsınız o sitede. günlerce beklersiniz ama adamlar sizi hiçe sayarlar. düşmanıma bile önermem hepsiburadayı artık
  • Normal kilodaysanız Adore alın iyidir. Eğer ki ağırsanız (kilolu-şişman-obez vs) gidip Adore falanla paranızı harcamayın.
    Sizi taşıyacak tek koltuk markası Bürosittir. Onda da dikkat edin ucuz modellerinin sırt yüksekliği ayarlanmıyor. Adorenin dandiğinde bile bu ayar var.

Bürosite sanıyorum fil otursa bir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 23 Aralık 2010; 9:53:24 >
  • Öncelikle herkese hayırlı olsun almış olduğu koltuklar.

Sonrada bende bilgilerimi paylaşayım dedim. Bende sizin gibi bilgisayar karşısında cok fazla vakit geçirmekteyim ve bel ağrısı şikayetleri cekiyorum. Bunun için yaklasık 10 yıldır kullandıgım bürosit normal ofis bekleme tipi sandalyemi değiştirmeye karar verdim. Yanlış anlaşılmasın koltuk taş gibi de normal ofis bekleme koltugu, sekreter koltugu tipi oldugu icin bu kadar uzun oturum sürelerinde yeteri kadar rahatlık hissi veremiyor alet. Neyse bunun üzerine bir çok araştırma yaptım internette ve gerçekte. Öncelikle internette bulduklarımdan başlayım. Herkez internet sitelerinde adore den bahsediyor. Neden ? Çünkü fiyati makul geliyor coğuna rahatlıklarına gelirsek evet rahatlar çünkü zaten piyasada isim yapmış markaların tasarımlarının 1-1 kopyalarını yapıyorlar o yüzden tasarım açısından rahatlık hissi veriyorlar. Ancak kaliteleri ve kullanılan malzemeler gerçekten kötü deniliyor. He pahali modelleri yok mu kaliteli modelleri yok mu derseniz var tabi ki ama onlarda kalite olarak piyasadaki diğer markaların yanlarına yaklaşamıyor. Yani malzeme tasarım ne kadar iyi olursa olsun işçilik 0 ürünlerde. Garanti olayı güzel adorenin kendinden ve bu kadar kalitesiz ürün yapan bir firmadan beklenmicek derecede ilgi gösteriyorlarmış. Hiç değilse bu yönde artısı var.

İnternet görüşlerine göre tek tek site veremiorum cok fazla sitelere bakmıştım. Genel olarak : Makul fiyatta rahat 1 seneye kadar beni götürsün diyenler için ideal bir koltuk markası. Bu da bazı modelleri için gerekli VT ler özellikle.

Neyse ben tabi bu yorumlardan pek tatmin olmayıp Cağlayana gittim. Orada baştan sona ofis koltukları satan bi cadde var.en az 500 mağaza vardır. Tek tek girip sormaya başladım ve çok fonksiyonlu bir çok koltuk gördüm. Fiyatlarıda gayet makul nedir ne değildir diye sordum çin malı dediler. Dedim ben almiyim. Malum bilirsiniz çin mallarını markasız garantisiz ürünler. Fiyatlarıda makul dediğim 300tl den başlıyor 7 - 9 fonksiyonlu tel tipi mekanizmalı koltuklar. Neyse bir çok mağazaya girdim çıktım sordum soruşturdum bir çok koltuğa oturdum denedim. Genel olarak fiyat performans iyi gibi geldi bana ancak yine kalite vasat.Benim içinde kalite önemli olduğu için almaktan vazgeçtim. O caddeden yukarı çıkarken bürosit ve goldsit in bayisini gördüm. Dedim bürosit iyidir hatta çok iyidir ama pahali hiç girmiyim sonra dayanamadım girdim :D belki goldsite bakarım diye.İçerde hemen yardımcı oldular diğer mağazalardan sonra ilgilenildiğini anlıyor insan. işimi bilgisayar karşısında kaldığım süreyi ve bel rahatsızlığımdan bahsettim. Yaklasık 11 tane fln koltuk gösterdiler bana tek tek baktım. Oturduğum her bürosit bana bu koltuksa benim oturduklarım ne benim oturduklarım koltuksa bu ne ? sorusunu sordurdu walla. Neyse bürosit kaliteye zaten hiç bir şey diyemem. Piyasada suni deri olarak satılan muşamba gibi derileri gördükten sonra burositin suni derisi bile ceylan derisi gibi geliyor walla. Orda gösterdikleri koltuklar arasından File Plus 9 Senkron mekanizma ayarlı kolçak silikon teker aleminyum ayaklar vs vs bişey vardı. Gittiğinizde göreceksiniz veya internettede belki görmüşsünüzdür. Bu çin malı koltukların arka kısmında böle amerikan futbolu topu gibi bişey var.Aşağı yukarı ayarlanıp bel boşluğunuza getiriyorsunuz. Bürositte öle bişey yokta. Öle bi tasarım yapmışlar ki zaten o şeyi tam belinize getirdiğinizden bile daha fazla rahatlık veriyor anlamadım orasını nasi yapmıslar. Fiyatını sordum 540tl gibi bir fiyat sölediler herşey dahil. 500'e anlaştık aldım koltuğu fabrika ile sipariş üzerine çalıştıkları için koltuk henüz elime ulaşmadı bende sabırsızlıkla beklemekteyim.

Benim öğrendiklerim ve nacizane önerilerim ;
    Çin malından uzak durun.
    Tasarımına aldanmayın koltuk alıyoruz üzerinde zaman geçiriyoruz hopluyoruz zıplıyoruz. Kalitesine önem verin.
    Mümkün olduğunda Aleminyum ayaklık ve Senkron tipi mekanizma almaya dikkat edin.
    Tavsiye üzerine hareket etmeyin gidin görün oturun her şeyiyle oynayın her pozisyonuna bakın koltugun ona göre karar verin.Görmeden oturmadan internetten sipariş vermeyin. Sonu hüsran olma şansı yüksek.
    He bi de herkesin maddi durumu farklıdır biliyorum ama mümkün oldugunca Grammer (asiri kaliteli ve bi o kadar pahali tabi) ve Bürosit gibi isim yapmıs sorunsuz kaliteli ürünler tercih etmeye çalışın derim. Sonucta bunu aldığımız zaman buna alışacağız ve alıştığımız koltuğuda bi 7-8 sene kullanmak isteriz. Bunuda cok fazla marka sağlamaz. Adore gibi.
    bu da benim aldığım koltuk. Daha denemedğim için bişey diyemeceğim bu koltuk için.

bknz :http://www.hepsiburada.com/Liste/burosit-file-plus-9-baslikli-spmekanizma-pu-krom-kollu-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisbur28330&categoryId=285662&SKU=OFISBUR28330-770

• koltuk almayı düşünen arkadaşlarım varsa benimle irtibata geçebilirler,ürettiğim ürünler arasında beğendikleriniz olursa zevkinize göre aparatlarını,rengini,modelini belirleriz.bozulan veya tamir ettirmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olurum
  • arkadaşlar ben de bir çalışma koltugu almayı düşünüyorum. gözüme bunu kestirdim
    Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Maxima MP517 Plastik Ayak ve Plastik Kollu Şef Koltuğu
    hepsiburada satılıyor, bizzat inceleme fırsatım olmadı fakat işçiligi kullanılan malzemesi çok güven vermedi.
    fiyatı: 147 tl

bir de tekzende gördügüm bu koltuk var, dehşet saglam bir şey. işcilik malzeme çok hoşuma gitti. bizzat inceledim.http://www.sempremobilya.com.tr bu firmanın ürünü. Poliüretan sünger kullanıyor ve sünger çökmelerine karşı 10 yıl garanti veriyor.
    Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

SEMPRE SEDEF ŞEF KOLTUĞU
    fiyatı: 179 tl

napsam? netsem karar veremedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: anonim kullanıcı

koltuk almayı düşünen arkadaşlarım varsa benimle irtibata geçebilirler,ürettiğim ürünler arasında beğendikleriniz olursa zevkinize göre aparatlarını,rengini,modelini belirleriz.bozulan veya tamir ettirmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olurum

Benim evde bilgisayarda kullanmak için sağlam, rahat ve şık birşeyler arıyorum. En önemlisi uygun fiyatlı olacak. Yardımcı olabilir misiniz?
    Not: Ankaradayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

quote:

koltuk almayı düşünen arkadaşlarım varsa benimle irtibata geçebilirler,ürettiğim ürünler arasında beğendikleriniz olursa zevkinize göre aparatlarını,rengini,modelini belirleriz.bozulan veya tamir ettirmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olurum

Benim evde bilgisayarda kullanmak için sağlam, rahat ve şık birşeyler arıyorum. En önemlisi uygun fiyatlı olacak. Yardımcı olabilir misiniz?

<nk<r<d< cok satan yer var diye biliyorum, Comiser nickli bi ankarada olan forum üyesi vardı yasin komiser ona bi sor o daha iyi bilir pm at döner tamam..

Ankarada bulmak daha kolay bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsorrow

Öncelikle herkese hayırlı olsun almış olduğu koltuklar.

Sonrada bende bilgilerimi paylaşayım dedim. Bende sizin gibi bilgisayar karşısında cok fazla vakit geçirmekteyim ve bel ağrısı şikayetleri cekiyorum. Bunun için yaklasık 10 yıldır kullandıgım bürosit normal ofis bekleme tipi sandalyemi değiştirmeye karar verdim. Yanlış anlaşılmasın koltuk taş gibi de normal ofis bekleme koltugu, sekreter koltugu tipi oldugu icin bu kadar uzun oturum sürelerinde yeteri kadar rahatlık hissi veremiyor alet. Neyse bunun üzerine bir çok araştırma yaptım internette ve gerçekte. Öncelikle internette bulduklarımdan başlayım. Herkez internet sitelerinde adore den bahsediyor. Neden ? Çünkü fiyati makul geliyor coğuna rahatlıklarına gelirsek evet rahatlar çünkü zaten piyasada isim yapmış markaların tasarımlarının 1-1 kopyalarını yapıyorlar o yüzden tasarım açısından rahatlık hissi veriyorlar. Ancak kaliteleri ve kullanılan malzemeler gerçekten kötü deniliyor. He pahali modelleri yok mu kaliteli modelleri yok mu derseniz var tabi ki ama onlarda kalite olarak piyasadaki diğer markaların yanlarına yaklaşamıyor. Yani malzeme tasarım ne kadar iyi olursa olsun işçilik 0 ürünlerde. Garanti olayı güzel adorenin kendinden ve bu kadar kalitesiz ürün yapan bir firmadan beklenmicek derecede ilgi gösteriyorlarmış. Hiç değilse bu yönde artısı var.

İnternet görüşlerine göre tek tek site veremiorum cok fazla sitelere bakmıştım. Genel olarak : Makul fiyatta rahat 1 seneye kadar beni götürsün diyenler için ideal bir koltuk markası. Bu da bazı modelleri için gerekli VT ler özellikle.

Neyse ben tabi bu yorumlardan pek tatmin olmayıp Cağlayana gittim. Orada baştan sona ofis koltukları satan bi cadde var.en az 500 mağaza vardır. Tek tek girip sormaya başladım ve çok fonksiyonlu bir çok koltuk gördüm. Fiyatlarıda gayet makul nedir ne değildir diye sordum çin malı dediler. Dedim ben almiyim. Malum bilirsiniz çin mallarını markasız garantisiz ürünler. Fiyatlarıda makul dediğim 300tl den başlıyor 7 - 9 fonksiyonlu tel tipi mekanizmalı koltuklar. Neyse bir çok mağazaya girdim çıktım sordum soruşturdum bir çok koltuğa oturdum denedim. Genel olarak fiyat performans iyi gibi geldi bana ancak yine kalite vasat.Benim içinde kalite önemli olduğu için almaktan vazgeçtim. O caddeden yukarı çıkarken bürosit ve goldsit in bayisini gördüm. Dedim bürosit iyidir hatta çok iyidir ama pahali hiç girmiyim sonra dayanamadım girdim :D belki goldsite bakarım diye.İçerde hemen yardımcı oldular diğer mağazalardan sonra ilgilenildiğini anlıyor insan. işimi bilgisayar karşısında kaldığım süreyi ve bel rahatsızlığımdan bahsettim. Yaklasık 11 tane fln koltuk gösterdiler bana tek tek baktım. Oturduğum her bürosit bana bu koltuksa benim oturduklarım ne benim oturduklarım koltuksa bu ne ? sorusunu sordurdu walla. Neyse bürosit kaliteye zaten hiç bir şey diyemem. Piyasada suni deri olarak satılan muşamba gibi derileri gördükten sonra burositin suni derisi bile ceylan derisi gibi geliyor walla. Orda gösterdikleri koltuklar arasından File Plus 9 Senkron mekanizma ayarlı kolçak silikon teker aleminyum ayaklar vs vs bişey vardı. Gittiğinizde göreceksiniz veya internettede belki görmüşsünüzdür. Bu çin malı koltukların arka kısmında böle amerikan futbolu topu gibi bişey var.Aşağı yukarı ayarlanıp bel boşluğunuza getiriyorsunuz. Bürositte öle bişey yokta. Öle bi tasarım yapmışlar ki zaten o şeyi tam belinize getirdiğinizden bile daha fazla rahatlık veriyor anlamadım orasını nasi yapmıslar. Fiyatını sordum 540tl gibi bir fiyat sölediler herşey dahil. 500'e anlaştık aldım koltuğu fabrika ile sipariş üzerine çalıştıkları için koltuk henüz elime ulaşmadı bende sabırsızlıkla beklemekteyim.

Çin malından uzak durun.
    Tasarımına aldanmayın koltuk alıyoruz üzerinde zaman geçiriyoruz hopluyoruz zıplıyoruz. Kalitesine önem verin.
    Mümkün olduğunda Aleminyum ayaklık ve Senkron tipi mekanizma almaya dikkat edin.
    Tavsiye üzerine hareket etmeyin gidin görün oturun her şeyiyle oynayın her pozisyonuna bakın koltugun ona göre karar verin.Görmeden oturmadan internetten sipariş vermeyin. Sonu hüsran olma şansı yüksek.
    He bi de herkesin maddi durumu farklıdır biliyorum ama mümkün oldugunca Grammer (asiri kaliteli ve bi o kadar pahali tabi) ve Bürosit gibi isim yapmıs sorunsuz kaliteli ürünler tercih etmeye çalışın derim. Sonucta bunu aldığımız zaman buna alışacağız ve alıştığımız koltuğuda bi 7-8 sene kullanmak isteriz. Bunuda cok fazla marka sağlamaz. Adore gibi.
    bu da benim aldığım koltuk. Daha denemedğim için bişey diyemeceğim bu koltuk için.

bknz :http://www.hepsiburada.com/Liste/burosit-file-plus-9-baslikli-spmekanizma-pu-krom-kollu-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisbur28330&categoryId=285662&SKU=OFISBUR28330-770

Hocam hayırlı olsun. Geldi mi koltuğunuz, nasıl buldunuz, memnun kaldınız mı şu ana kadar?

• VLT028 kullanıyorum, şık bir koltuk fakat, alt minderi biraz daha kalın olsaymış cok daha iyi olacakmış. birde malzeme olarak komple plastik olduğu için bana pek sağlam gelmedi, hiç bir metal aksamı yok, sadece tekerleklerin pimleri metal. (: tekerleklerin yuzeyinde yumusak plastik kullanılmış, ileri geri giderken ses cıkartmıyor.
  • Şu konuda VLT400'ün detaylı incelemesi var.Alanlar montajda sıkıntı yaşamışlar ona dikkat ederek alınız.

Ben de almayı düşünüyorum 2. koltuk olarak şuan bir koltuğum var ama, 180 boy ve 85 kilo olmama rağmen küçük kalıyorum oturunca.Adore'nin de sıkıntısı biraz kalitesiz ve koltuk arkaya yattığında kitlenmiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_36404592/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

quote:

Ankarada cok satan yer var diye biliyorum, Comiser nickli bi ankarada olan forum üyesi vardı yasin komiser ona bi sor o daha iyi bilir pm at döner tamam..

Ankarada bulmak daha kolay bence..

Tekzen, Metro adore satıyor ama adorelerin kalitesi beni tatmin etmedi açıkçası, fiyatlarınıda uygun bulmuyorum.
    İtfaiye meydanına yada sitelere uğramak lazım, hoş tanıdığın yoksa oralardada adorenin fiyatlarını mumla ararsınız. Geçenlerde sahibindende bir satıcıya ulaştım imalatçı ama fiyatları dudak uçuklatıcıydı.
    Comiser'e bi pm geçeyim madem

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsorrow

Öncelikle herkese hayırlı olsun almış olduğu koltuklar.

Çin malından uzak durun.

koltuğunuz geldiyse fikirlerinizi bekliyoruz.benim oğlan 115 kilo.bu koltukta rahat edebilirmi acaba?
    birde futbol topu gibi bir şey var demişsiniz ama resimdeki sandelyede öyle bir şey göremedim

• dostum msn le falan olmaz bu iş. modelleri fiyatlarını özelliklerini görebilecegimiz bir imkan yok mu?
    madem üreticisiniz şunu sormak istiyorum, poliüretan süngerin diğerlerinden ne farkı var? ya da koltuklarda hep poliüretan sünger mi kullanılıyor?
  • quote:

ürünleri ambarla yolladıgımız için kargo ücreti düşük oluyor maksimum 10 tl ye kapınıza gelir 60 tl den 250 tl ye kadar farklı ürün var,bu ürünlerin hepsini burda paylaşamıyorum şu an msn den irtibat kurarsanız yardımcı olurum

Profilinizden İzmir Karabğlar'da olduğunuzu görünce sevindim. Çünkü ne zamandır sağlam, rahat ve ucuz bir koltuk arıyorum.

Karabağlar'a gelip deneyerek almamız mümkün müdür? Mümkünse adres tarifi yapar mısınız?

Belki de gelip birkaç ürünün fotoğrafını çekip fiyatları ile birlikte forumda paylaşabilirsek forumdaşlarımızın merakını da bir nebze gideririz diye düşünüyorum.

Hayırlı işler, bol kazançlar dilerim..

• Hay ağzına sağlık Zzzer, örnekleriyle beraber koltukların fiyatlarını da gösterir 3-5 numune fena olmazdı.

İzmirdeki üreticiye ise sorum olacak. Kilolular için dayanıklı malzemeli 1 ayda kırılmayacak, orası burası gıcırdayıp esnemeyecek ürünleriniz var mı?
  • Hocam aradığımız adam sensin. Forumun ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünüyorum.
    Öncelikle bizi koltuklar hakkında bilgilendir.
    Mesela köpük nedir yoğuk köpük nedir sünger nedir ne farkları vardır vs.
    Mekanizmaları hakkındada bilgi ver örneğin çift hareket dediğin yukarı aşağı ileri geri midir?

Son olarakta, gerek kargoda gerekse fiyatlarda foruma özel kampanya yap.
    İlk alacak kişi olarakta beni yazabilirsin.
  • Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Özellikleri:Ortalama montaj süresi: 1 dakika
    Genişlik:59cm Derinlik:63cm Yükseklik:124cm
    Oturak Yüksekliği:63cm Ürün Ağırlığı:13kg
    Kullanılan malzeme: Kontraplak
    Kullanılan sünger: Dökme sünger
    Amortisör+Beşik şase+sertlik ayar kumandası
    Kullanılan kol: Metal kollu+kromajlı
    Kullanılan ayak: Metal ayaklı+kromajlı

Bu ürünün fiyatı bize ne olur?
    Sipariş verirsek kaç günde Ankara'da olur?
    Garantisi var mıdır?
    Memnun kalmazsak ne olur?
    Birde yukarıda verdiğiniz fiyatlara KDV dahil midir?
    K.kartı ile alışveriş ve taksit imkanımız var mıdır?

Yanıtlarsanız memnun olacağım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.