Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancancan23

Arkadaslar bende belden ve boyundan sakatlanınca artık paraya kıyıp düzgün bi bilgisayar koltuğu almaya karar verdim
    Limitim 500tl ye kadar ortopedik olması lazım 2model buldum iyimidir kullanan arkadaslar fikir verirse bide bel boyun ortopedik olayı nasıl yada başka model tavsiyesi olan da makbule geçer
    1-ikea markus
    2-adore vlt-380

bende vlt-380 i araştırıyorum en uygun veren yer su an tekzen sanırım 360 TL ye veriyor çekle daha ucuza alabileceğimiz yer varmı acaba
  • Arkadaslar dun Ikea Markus aldim
    kucuk yapisi sabitlenme ozelligi ve ergonamisi etkiledi parca kaliteside iyidi birtek oturulan yer daha yumusak olabilirdi yurtdisinda 3.cu secilmesi ve satis giyatida 200dolar olmasi 1.ci hermen miller aero Bu arada.adore vlt-380 birkac olumsuz yorum ergonomi yapi konusundaki ve burda deneyemedigimden vazgectim Alan arkadaslara bit fikir olmasi acisindan bilgi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünenler varsa fiyat iyi gibi.

http://www.hizlial.com/adore-vlt-024-comfort-plus-calisma-koltugu-kumas-siyah/10242963?pid=10244653

Hızlıalda 100 TL. Diğer sitelerde 150 TL'ye çıkıyor fiyatlar.

Bkz. KLİKSA

• bende geçen sene 250tlye iyi bir yönetici koltuğu aldım geçen gün otururken bir ses geldi sanırsam amortisör bozuldu oturduğumda koltuk çok fala aşağı iniyor koltuk amörtisörleri hepsi aynı ebattamıdır herhangi biryerden bulup alsam olur mu? koltuk sağlam evde kullanıyorum boş yere yeni koltuk almak istemiyorum.
  • Deri, suni deri, soft deri, sentetik deri kullandığı ürünleri var adorenin tüm bu çeşitler terleme yapıyorlar mı ?

Ayrıca file sırtlı modelleri, deri ile kıyaslarsak hangisi daha rahat adore için ?

Son olarak adore ürünlerini avrupa yakasında deneyip alabileceğimiz bir yer bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

http://shop.baumax.com.tr/Deri-Ofis-Koltugu,PR-1849.html Buna ne dersiniz? Ucuz ve güzel bir alternatif gibi duruyor.

Bende var tavsiye etmiyorum çok kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_398

Almayı düşünenler varsa fiyat iyi gibi.

http://www.hizlial.com/adore-vlt-024-comfort-plus-calisma-koltugu-kumas-siyah/10242963?pid=10244653

Hızlıalda 100 TL. Diğer sitelerde 150 TL'ye çıkıyor fiyatlar.

Bkz. KLİKSA

Yaklasik 10 yildir kullaniyorum bu ürünü. Tek sorun sirtligi tutan demir kirildi 3 kere kaynak yaptirttim.artik degistirme zamani geldi..49 tl ye almistim.guzel rahat bir koltuk..

• quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

bende bunu aldım çekle 140 tl ye geldi bakalım nasıl birşey çıkacak.
    http://www.hepsiburada.com/liste/fileli-ergonomik-ofis-koltugu/productDetails.aspx?productId=ofisdptashb001&categoryId=15321

nasıl dostum ?
  • Koltuk güzeldi ama montaj yapamadım çünkü arka kısmındaki plastik kırık çıktı. Yani hiç oturamadan tekrar toplayıp iade ettim ürünü.
    Gidip bir mağazadan beğenicem artık.
  • Baumax'ta şu ürünü gördüm sizce nasıl fiyat? Ürünü kullanan var mı acaba?

http://shop.baumax.com.tr/Deri-Ofis-Sandalyesi,PR-1880.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingolas -- 5 Nisan 2014; 0:35:50 >

• Burda şunu söylemek istiyorum, eğer uzun süre oturuyorsanız kesinlikle fileli koltuk almayın.

Tabi 1.500-2000 bandındakiler gibi olmasada su anda piyasada standart kullanıcıların aldıgı en iyi fileliler bile rahat değil.

Ben 480 lira verdim sırf rahat olsun diye yine rahat değil.

Sünger kısmı uzun oturmalarda rahatsız ediyor.Aynı şekilde filesi de.

Yok bel destek ayarı,çelik ayak falan diye aldık.Ama asıl önemli olan rahatlığı bulamadım.

• juba09 kullanıcısına yanıt
    Evet olur.@juba09

Arkadaşlar nacizane tavsiyem; rahat ortapedik gerçek garantili çin malı olmayan bir ürün almak istiyorsanız bürosit markasını incelemeniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 5 Nisan 2014; 20:21:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada da Jaguar fileli koltuk 286 tl Porsche ise 386 tlye düşmüş. Kullanan var mı bunları hiç? Jaguarı alsam mı ki diye düşünüyorum yoksa direkt Markus mu alsam acaba?

• Bu koltuktan arıyorum. İsmi IKEA MARKUS olarak geçiyor fakat sanırım bu bir önceki serisi. Bilen gören varsa lütfen bana mesaj atsın.
  • Beyler Porsche makam koltuğunu geçen ay 350 liraya aldım. Daha 40 gündür kullanıyorum. Çok şık ve rahat bir koltuk ama oturak süngeri resmen eridi. anlaşılan 3-4 ay sonra tahtaya oturuyor olacağım. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Oturak süngerinin yoğunluğu çok düşük ve çok çabuk eziliyor. 1,83 boyundayım ve 80 kiloyum. Çok rahat bu koltukta kesinlikle oturma kısmında daha kalın ve yoğun sünger kullanılmalıydı.

Herkes (ben dahil) adore çabuk eziliyor diye şikayet ediyoruz ama bunun da bir farkı yok. En azından fazladan ödemeye gerek yok. Ne marka alırsanız alın şekline aldanmayın, gidin deneyin ya da oturak sünger yoğunluğunun bunun gibi 34 olmamasına dikkat edin. derim.
  • arkadaşlar bürosit power 9 arkadaştan almayı düşünüyorum sadece kolçakta vernikte az bir sıkıntı var gördüğüm kadarıyla gerçek deri 270 tl nasıl

gerçi satmak istemiyor ama psikolojik baskı kuruyorum :)
  • cingolas kullanıcısına yanıt
    +1 nasıl bu koltuk acaba?
  • takipp
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.