Şimdi Ara

High School of the Dead (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
3
Favori
22.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acaba nereden online ,HD ve türkçe altyazılı izleyebilirim veya nereden indirebilirim??
    Pm atarsanız sevinirim

Şimdiden teşekkürler..
  • Ben Animefreak'ten ingilizce altyazılı izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerTurgoN

Resident Evil izlerim daha iyi abi.İğrenç bi anime.

izleyipte sevmeyen birtek seni gördüm.
    @onur
    Kızın adı Reiydi çocuğun adı da Takeshiydi galiba :D
    Benimde en az 10 bölüm izlemem lazım tamamen isimleri ezberlemek için
  • quote:

Bende sevemedim bir türlü. Manga da sıkmıştı beni anime de daha fazla sıkıldım. O yüzden 3 bölümede shift+delete uyguladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _oguzkaan_ -- 21 Temmuz 2010; 20:15:00 >
  • Alt yazıları bir türlü uyduramadım 3. bölümde ya. 720plere uymuyor bir türlü.
  • quote:

Dayanamadım yarısında çıktım. Birazdan uludağ limonatamı ve nutellamı alıp lost izlemeye gideceğim.

Birazcık kendiniz olun. Bir şeyi beğenmemek sizi olduğunuzdan daha üstün yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garrosh Hellscream -- 21 Temmuz 2010; 22:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Alt yazıları bir türlü uyduramadım 3. bölümde ya. 720plere uymuyor bir türlü.

Altyazı sorununu bende yaşıyorum. Bir iki kare oynar anlarım ama çok ciddi bir uyumsuzluk var.
  • HorribleSubs a göre alt yazı senkronlayan yok ondan oluyor
  • 3. bölüm mükemmeldi. temposu baya yüksek bir bölümdü.
  • Naruto ve Bleach'i mangada güncelini yakalayayım. Hsotd'inde mangasına başlıyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgek Noraktar

quote:

Dayanamadım yarısında çıktım. Birazdan uludağ limonatamı ve nutellamı alıp lost izlemeye gideceğim.

Birazcık kendiniz olun. Bir şeyi beğenmemek sizi olduğunuzdan daha üstün yapmaz.

Sorunun ne arkadaş.Öyle bi amacım var gibi mi gözüküyo?Bleach'ten daha sıkıcı bi anime olamaz diyodum ama bu daha sıkıcı.Zombi animesi yapıyolar bir sürü erotik öge var.Normal bir lise animesi olsa anlarım ama zombinin çirkinliğine mi bakıcağız yoksa kızın frikiklerine mi?Abaza gibi izleyenler vardır eminim.

Ayrıca Lost'uda bitirdim.Emin ol o kadar seyircisinin olmasının bir nedeni var.Amerikan dizileri japon animelerinden daha iyi.İstisnalar vardır bende anime izliyorum ama bu kadar konusuz,saçma,resident evil özentisi bi anime görmedim.Resident Evil'daki sahnenin aynısı yapmışlar bi bölümde resmen.
  • İzledim ilk 2 bölümü ben de. Güzel anime, hatta animelistte 10 verdim ; ama beni sinir eden 2 durum var. Birincisi, illa salak bir karakter olucak, madem dahisin niye ben dahiyim ben dahiyim diye ötüp duruyorsun, onu yapmam bunu yapmam diye başımın etini yiyorsun anlamıyorum, yok mu bir de o ince klasik Japon sesin. :| İkincisi ise her saniye birilerinin donunu, göğüslerini görüyoruz, ailem görecek diye tırsa tırsa izliyorum yani. Ne gerek vardı ki şimdi hadi bir şeyler olsun da her saniye kıç görmek zorundamıyız :)

Bu arada 3. bölümün 720p versiyonuna uygun altyazı çıkmamış sanırım, ilk 2 bölümü Zero-Raws uyumlu seyretmiştim ama 3. bölümü Commie'ye göre senkronlamışlar, o da 480p. Nyaa'dan 720p Zero-Raws alsam uymaz heralde ama .. ? Bir de çeviren arkadaşlar okursa bu yazıyı, 720p uyumlu çevirin lütfen.

Bu arada 3. bölümü de Zero-Raws izleyebildim ; Commie'ye göre yapılmış altyazı tam uydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost -- 24 Temmuz 2010; 14:26:01 >
  • 4. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum çok iyi
  • Arkadaşlar böyle 480p,720p farklı senkronlu altyazılar sebebiyle izlemiyorsanız,Subtitle Workshop adlı bedava bir program var,onunla altyazıları senkrone edebilirsiniz
  • 1. bölümü seyrettim ve gerçekten çok beğendim. Beğenmeyenler arkadaşlar da neden beğenmediğini söyleyip artık daha fazla konuyu işgal etmezlerse kavga gürültü çıkmaz.
  • 4 çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

4 çıktı.

Tam şu anda listeye eklemiştim. Alt yazı da çıktı.
  • Dördüncü bölüm çıkmış. Akşama indirip gece keyifle izleyeyim.
  • 4. bölüm

Bölüm çok kısaydı. Bu arada endingten sonra da bölüm devam ediyor onu da izlemeyi unutmayın. Bölümde pek bir şey yoktu ama ruhsal anlatımı ve sokakların çizimlerine bayıldım. Death Note'un yönetmeni yönetiyor animeyi boru mu? Bu arada ecchi ögeler sonunda bir halta yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

4. bölüm

Bölüm çok kısaydı. Bu arada endingten sonra da bölüm devam ediyor onu da izlemeyi unutmayın. Bölümde pek bir şey yoktu ama ruhsal anlatımı ve sokakların çizimlerine bayıldım. Death Note'un yönetmeni yönetiyor animeyi boru mu? Bu arada ecchi ögeler sonunda bir halta yaradı.

Ecchi de artarak devam edecekmiş bu arada
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.