Şimdi Ara

PowerColor, Radeon HD 5770 Vortex modelini gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Önde gelen ekran kartı üreticilerinden PowerColor, hazırladığı konsept modellerle Computex 2010 fuarının öne çıkan isimlerinden biri olmayı başarmıştı. Önümüzdeki haftalarda ürün gamını hızlı bir şekilde güncellemesi beklenen PowerColor,Radeon HD 5770 Vortex modeline ait ilk detayları da resmi Facebook sayfası üzerinden paylaştı.

PowerColor Radeon HD 5770 Vortex, soğutucu tasarımıyla öne çıkan bir model. Üç slot yer teşkil ettiği belirtilen özel soğutucunun, PCS+ modellerindeki soğutucuyla benzer soğutma performansı sunabildiği belirtiliyor. Radeon HD 5770'ten sonra PowerColor'ın bazı yeni modellerinde de kullanılması beklenen özel soğutucunun gürültü seviyesi hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan DirectX 11 destekli Juniper XT GPU'sunun güç verdiği Radeon HD 5770 Vortex, 128-Bit bellek veri yolu desteği sunuyor ve 1GB GDDR5 bellekle gelmesi bekleniyor. Saat hızları hakkında henüz herhangi bir açıklamanın yapılmadığı PowerColor Radeon HD 5770 Vortex'in, fabrika çıkışı hız aşırtılmış olarak gelmesi beklenirken, kesinleşmiş saat hızlarıyla birlikte satışa çıkacağı tarih ve fiyatı hakkında da şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

• kart biraz daha kısalmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

kart biraz daha kısalmış..

Ancak yükselmiş...
  • Biraz görünüşü kötü duruyor,tabi kasanın içinde duracağı için çok ta önemli değil.Yeter ki performansı iyi olsun
  • Görünümünü Bozmuşlar Performansıda aynı olur sanırım Şimdikiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U
    Ancak yükselmiş...

evet, 5770in tek slotlu versiyonlarının çoğalmasını beklerken 3 slot kaplayanların gelmesi hayal kırıklığı.. soğutucu bloktan ayrı, fanı iyi birşeye benziyor sessiz gibi.. kartın görünümü bence oldukça çirkin, ne kadar önemliyse artık..
  • fan yerinden yükseklik ayarlama ve tamamen cıkarıp temizlenme olayı var galiba yanlış tahmin de olabilir
  • görüntü 10 numara
  • MERSA Sistem'de PowerColor ithal ediyor, dikkat edin arkadaşlar, alacağınız ürünün önceden ithalatçısını sorun ve öyle alın, MERSA ise ithalatçı almayın.

PowerColor, Radeon HD 5770 Vortex modelini gösterdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 6 Temmuz 2010; 1:34:57 >
  • Kırmızı renk ne kadar farkettiriyor...
  • Leon-x ben Exa ile olan görüşmelerimde powercolor markasını onlarında ithal ettiğini teknik servis olarak kendilerininde ilgilenebileceklerini söylemişti, buda ek bilgi olsun bilmeyen arkadaşlara. Ama ben powercolor markasını kullanarak nedense memnun olmayan biriyim. 5-10 TL daha vererek His/Mascom tercih edilmeli bence.
  • @damn2u

Evet hocam, aynı markayı birden fazla başka firmalar da ithal edip getirebiliyor, MERSA olmadıktan sonra sorun olmaz kolay kolay.

İşin kötüsü ATI varken de HD4830/4770 kullandım ram çipleri gümlediğinde EXA'dan almıştım, ARENA garantili idi ürünler, sorunsuz sıfırı ile değiştirdiler ürünü, MERSA'da bunu yaşayınca şok oldum haliyle bu yüzden de herkesin dikkat etmesini öneriyorum...

* Bu ara da adminler bu BOLD karakter uyarısını geçip duruyorlar ceza alma sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 6 Temmuz 2010; 11:04:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

* Bu ara da adminler bu BOLD karakter uyarısını geçip duruyorlar ceza alma sakın

Valla forumda moda olmuştu ama admin abiler kızdı :)

Hocam HD5770 SAPPHİRE model var bende gayet memnunum bence bu gereksiz gibi bir şey çünkü kartın zaten kendisinde ısınma derdi yok
  • bir ferrari gibi
  • alıcaksan ya powercolor pcs+ vortex edition alcan yada his iceq 5 turbo alcan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.