Şimdi Ara

Samsung i9200 Galaxy spekülasyonları: 2 GHz işlemci, 1 GB RAM, HD ekran, Full HD video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
9.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung yetkilileri, M110S (Galaxy S)'in Güney Kore'de elde ettiği sürpriz başarıyı kutlarken internette i9200 Galaxy'ye ait olduğu öne sürülen bir resim ve çeşitli teknik spekülasyonlar yayınlandı. Güvenilir kaynaklar veya çeşitli otoriteler tarafından varlığı onaylanmayan i9200'ün teknik özelliklerine gelince;

- Android v3.0 Gingerbread işletim sistemi

- 2 GHz (?) frekansında çalışan işlemci

- 1 GB (?) RAM, 4 GB (?) ROM

- 4.3 inç boyutunda, 1280x720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik Super AMOLED ekran

- 32 GB dahili flash bellek

- 32 GB'a kadar microSD kart desteği

- WI-FI 802.11 b/g/n, Bluetooth v3.0

- GPS, A-GPS

- 8 megapiksel kamera

- 1920x1080 piksel (Full HD) video kaydı

- 3.5 mm kulaklık girişi

- Işık sensörü, ivme sensörü, jiroskop

dikkat çekmekte. Telefonun en başta ''işlemci hızı'' olmak üzere RAM / ROM miktarları, yüksek ekran çözünürlüğü ve video kayıt bilgileri içimize şüphe düşürmüyor değil. Ayrıca telefonun 2011'in ilk çeyreğine doğru 800$'lık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı rivayetler arasında. Verilen bilgilerin ileride tutarlı çıkmasını diliyoruz. Hep beraber bekleyelim ve görelim.

• gercekten bu ozelıklere sahıpse yuh dıorum baska sey demıorum:D
  • Samsung şuan galaxy s ile telefon piyasasında bir numara ve bu liderliğide bırakmama yolunda ilerliyor tebrik ederim..
  • Bu cihaz o mudur bilmiyorum. Belki de HTC HD3 gibi tamamen uydurma bir şeydir. Ancak kesinlikle bu özelliklere sahip cihaz çok uzak değil.
    Bu arada Jiroskop nerden akıllarına geldi acaba?

Bu arada 4" ekranda 1280x720 piksel çözünürlük yaklaşık 427 Dpi ye denk geliyor.
    Tamamen uydurma!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 5 Temmuz 2010; 18:18:30 >
  • Bu özelliklerle çıkarsa ortalığı kasıp kavurur atom işlemcili netbooklar çöpe gider walla :D
  • eger gercekten beklenen ozelıkler bunlarsa bu telefon bence cıgır acar

benim pcden hızlı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 5 Temmuz 2010; 18:28:40 >
  • Bizde abarttik ama kekini kabarttik.
    Daha 1 ay once 1.5 ghz dedikodusu vardi qualcomm 800 mhz cift cekirdek yapiyoruz dedi. Ancak cozunurluk gercek olabilir.
    Ram rom a takilmiyorum parasiyla degilmi :)

Sent from my htc desire
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Bu cihaz o mudur bilmiyorum. Belki de HTC HD3 gibi tamamen uydurma bir şeydir. Ancak kesinlikle bu özelliklere sahip cihaz çok uzak değil.
    Bu arada Jiroskop nerden akıllarına geldi acaba?

Bu arada 4" ekranda 1280x720 piksel çözünürlük yaklaşık 427 Dpi ye denk geliyor.
    Tamamen uydurma!

Samsung tamamen kendisini Andorid'in kollarına atmış durumda. Bence iyi bir şey yapmıyor.

• @Erasmus78

jiroskop resim çekerken kameranın durduğu açıyı resime işliyo gpsde çekilen bölge bulunuyo pusulayla fotoraf çekilirkenki yön belirleniyo çokda saçma değil anlayacağınız sony hx5v dede var aynı özellik
  • tövbeeeee
  • Bu kadar özelliğe 800$ değil 1800$ az.
    İnşallah özellikler doğrudur.
  • bu özeliklerde bu telefonu yapsın bide gelsin elimi öpsün ^^
  • yapılınca yapılıyor demekki :) ancak neye göre 2 ghz işlemcinin normal şimdiki standartlarda hangi işlemciyedenk tir..veya sony 1 ghz sistemi dahamı hızlıdır??
  • apple bu yüzden kaybediyor
  • Gercek olmadigima emin gibiyim bkere en son ckarttiklari telle citayi feci yukselttiler ustune direk bu kadar yukseltmezler zaten yukseltemezlerde suan o ozellikte telefon olsn ben 3000 tl gozden cikaririm ama hic gercekci degil imkansiz bence
  • Bu nasıl bir telefondur..
  • büyük ihtimalle yakın zamandan beri konuşulan 2 çekirdekli 1ghz işlemci kullanacaklar, hazır olun arkadaşlar yakında nettop, laptop kitap okuyucu filan kalmayacak, hepsinin köküne dianmit koyacak bu model
  • @EfeAYDIN

3000 TL veririm diyorsun,peki ne için kullanacaksın???netbook yerine falan demeyin gülerler,4' ekranda netbook yada laptop deneyimi yaşamak imkansız...geriye şu anda samasung galaxy s ile ne yapıyorsan onlar kalacak, yani nette gezinme,biraz oyun vs vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipergts

apple bu yüzden kaybediyor

Kaybetmek mi?
    Apple'in kaybetmiş hali bu ise kazanmış halinin şerrinden Tanri diğer firmaları korusun.
  • Eyiymiş çıkarsınlar bakalım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.