Şimdi Ara

BMW 5.20d

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar. 2007 model bmw520d almak istiyoruz da?? Piyasası nasıldır suan?? Almak istersek nerden almamızı tavsiye edersiniz istanbuldan!!Sahibinden.com daki fiyatlar ne kadar fazla yazilmakta acaba??
    Yeni kasa çıktığı için fiyatlarda bir düşüş oldu mü acaba??
    Yakın bir zamanda alan varsa nasıl bir yol izledi Nelere dikkat etmeliyiz
    yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtahmet -- 5 Temmuz 2010; 0:48:56 >

• F10 kasa 5 serisi satışa sunulduktan itibaren E60 kasa 5 serilerinin fiyatlarında çok olmamakla birlikte düşüşler başladı diyebilirim. şimdilik 5000 - 10000TL gibi düşüşler söz konusu. ancak E60 kasa 5 serisi gerçekten çok tutulduğu için, 5 serisinin meraklısı - hastası da çok olduğu için, fiyatlarda bunun dışında bir düşüş olacağını pek sanmıyorum.. BMW'nin 2. el fiyatları tamamiyle piyasanın arz - talep ilişkisi belirlediği için yapacak çok da fazla bir şey yok.

sahibinden.com'da da fiyatı yüksek verenlerde var, normal verende var, düşük tutanda var.. tamamiyle şans işi diye düşünüyorum.. içinize sinen araç olursa çingene pazarlığına oturursunuz atık onun için bir şey diyemeyeceğim..

• elde kalan 0 km e60 larda baya bir dusus yapiyordu galeriler. ancak ikinci ele yansimasi icin ciddi bir dususun, daha uzun bir sure var.
  • tesekkür ederim arkadasşlar!!istanbula gelip galerileri gezicez bakalım!!en temiz ve en cok araçlar hangi civarlarda bulunur acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtahmet

tesekkür ederim arkadasşlar!!istanbula gelip galerileri gezicez bakalım!!en temiz ve en cok araçlar hangi civarlarda bulunur acaba??

galeriler adam kazıklamayı pek severler.. olmadık araçlara fazla fiyat çekmekle ünlüdürler.. bence galeriden bakmayın..
  • GALERİCİLERİ SEVDİĞİM SÖYLENEMEZ FAKAT ŞUANDAKİ PİYASAYA BAKIN GALERİCİLER NORMAL SAHIŞLARDAN VATANDAŞLARDAN DAHA UCUZA VERİYORLAR SANIRIM BUNUDA ALIRKEN DÜŞÜK FİYATA ALMALARINA BORÇLULAR SAHİBİNDEN ALMAYA KALKARSAN BİRAZ PAHALIYA MAL OLABİLİR AMA GALERİ TERCİH EDERSEN MUHAKKAK BAKTIR ÇÜNKÜ 2007 BMW 5.20 D ŞAKAYA GELİCEK YABANA ATILICAK Bİ ARABA DEİL 2007 5.20D GALERİDE 40.000 EUROYSA SAHİBİNDEN SATAN 45.000 EURO DİYCEKTİR BİLGİNİZE

BUNU BEN SÜREKLİ TAKİP YAPTIĞIM İÇİN BİLİYORUM SİZDE HERHANGİ Bİ SİTEYE GİRİN AYNI ARABADAN HEM SAHİBİNDEN HEMDE GALERİ FİYATLARINA BAKIN DERİM AMA bu galericiler adam olmazz orasıda öyle yani

• 60,000 TL civarı 2006 model temiz bir 5.20D otomatik bulma şansım nedir, en fazla kac km kadar almayı önerirsiniz. Bir de 2006 ile 2007 arasındaki farkları belirtebilirmisiniz.

Tesekkurler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul3425

GALERİCİLERİ SEVDİĞİM SÖYLENEMEZ FAKAT ŞUANDAKİ PİYASAYA BAKIN GALERİCİLER NORMAL SAHIŞLARDAN VATANDAŞLARDAN DAHA UCUZA VERİYORLAR SANIRIM BUNUDA ALIRKEN DÜŞÜK FİYATA ALMALARINA BORÇLULAR SAHİBİNDEN ALMAYA KALKARSAN BİRAZ PAHALIYA MAL OLABİLİR AMA GALERİ TERCİH EDERSEN MUHAKKAK BAKTIR ÇÜNKÜ 2007 BMW 5.20 D ŞAKAYA GELİCEK YABANA ATILICAK Bİ ARABA DEİL 2007 5.20D GALERİDE 40.000 EUROYSA SAHİBİNDEN SATAN 45.000 EURO DİYCEKTİR BİLGİNİZE

BUNU BEN SÜREKLİ TAKİP YAPTIĞIM İÇİN BİLİYORUM SİZDE HERHANGİ Bİ SİTEYE GİRİN AYNI ARABADAN HEM SAHİBİNDEN HEMDE GALERİ FİYATLARINA BAKIN DERİM AMA bu galericiler adam olmazz orasıda öyle yani

ankara'da işler öyle yürümüyor işte.. millet aracını birkaç milyar fazlaya satmak için kalkıp ankaraya geliyor.. önce istanbul piyasası ile ankara piyasasındaki fiyatları bir karşılaştırın bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

60,000 TL civarı 2006 model temiz bir 5.20D otomatik bulma şansım nedir, en fazla kac km kadar almayı önerirsiniz. Bir de 2006 ile 2007 arasındaki farkları belirtebilirmisiniz.

Tesekkurler,

30bin euroya 2006 model 5.20d hasarli degilse mumkun gormuyorum. 35bin euro civari satiliyorlar.
  • quote:

60,000 TL civarı 2006 model temiz bir 5.20D otomatik bulma şansım nedir, en fazla kac km kadar almayı önerirsiniz. Bir de 2006 ile 2007 arasındaki farkları belirtebilirmisiniz.

Tesekkurler,

2006-2007 520d'ler tamamen aynı. 2008 ve sonrasında ise farklılıklar var. 2008 model'de stop lambaları ledli ve yeni joystick vites ile beraber 177 hp motor var. 2006-2007 modeller ise 163 hp.
  • Detaylı bilgi için çok teşekkürler.
  • galeriden almayın
  • quote:

Tesekkurler,

çok zor bu fiyata
  • merhaba,
    ilanlara bakmadım ama yeni kasa % ile sanki 2009 2010 önceki kasa özeelikle de 520d ler çok fiyat kaybetmedi gibi geliyor bana?
  • f10 kasada hala siparis kuyrugu devam ediyor. bu nedenle hala e60 iyi satiyor. yeni kasanin 2. ele etkisinin yansimasi ocak ayini bulacak bana sorarsaniz. makyajsiz olanlar asil etkilenecek olanlar. makyaj sonrasinda daha az bir degisim olur.

yukarida da belirtmistim

quote:

ancak ikinci ele yansimasi icin ciddi bir dususun, daha uzun bir sure var.

ancak gercek dusus seneyi bulur. bunun bir nedeni 1 yasina dogru f10 kasalarin 2. eli piyasaya girmeye baslayacak. pisman olanlar, ekonomik olarak zorda oldugundan satmak zorunda kalanlar, daha sportif bir arac icin degistirenler, hafif kaza yapanlar vs.

2. el piyasada e60 lar f10 ile rekabet icin mecburen ucuzlayacaklar. bir de borusan 75bin euro comfort ve 83 bin euro dynamic paket fiyatini bu sekilde surduremez. fiyati cok onemsemeyen ilk dalga satislar bittikten sonra bir daha arac satamaz cunku. 8 ay ile 24 ay arasi bir zamanda mecburen hatiri sayilir bir oranda indirecekler fiyati. bu da e60 larda 2. ele 2. ci darbeyi vuracaktir, ozellikle makyajsiz olanlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Namessar

f10 kasada hala siparis kuyrugu devam ediyor. bu nedenle hala e60 iyi satiyor. yeni kasanin 2. ele etkisinin yansimasi ocak ayini bulacak bana sorarsaniz. makyajsiz olanlar asil etkilenecek olanlar. makyaj sonrasinda daha az bir degisim olur.

yukarida da belirtmistim

quote:

ancak gercek dusus seneyi bulur. bunun bir nedeni 1 yasina dogru f10 kasalarin 2. eli piyasaya girmeye baslayacak. pisman olanlar, ekonomik olarak zorda oldugundan satmak zorunda kalanlar, daha sportif bir arac icin degistirenler, hafif kaza yapanlar vs.

2. el piyasada e60 lar f10 ile rekabet icin mecburen ucuzlayacaklar. bir de borusan 75bin euro comfort ve 83 bin euro dynamic paket fiyatini bu sekilde surduremez. fiyati cok onemsemeyen ilk dalga satislar bittikten sonra bir daha arac satamaz cunku. 8 ay ile 24 ay arasi bir zamanda mecburen hatiri sayilir bir oranda indirecekler fiyati. bu da e60 larda 2. ele 2. ci darbeyi vuracaktir, ozellikle makyajsiz olanlara.

çok doğru tespit.Bende 2008-2009 model 520 almayı ciddi ciddi düşündüm.Ama şu an fiyatlar yüksek gidiyor.Borusan f10 ları sağlam fiyattan piyasaya sürdü.Ama belli bir satıştan sonra bu fiyat politikası ile araç satamazlar.Mecbur fiyatlar gerileyecek 2.ele düşenler olacak.Ve e60 ların fiyatları düşecek.BEnim tahminimde bu yönde!

• quote:

Orijinalden alıntı: diskriminant

quote:

Orijinalden alıntı: Namessar

f10 kasada hala siparis kuyrugu devam ediyor. bu nedenle hala e60 iyi satiyor. yeni kasanin 2. ele etkisinin yansimasi ocak ayini bulacak bana sorarsaniz. makyajsiz olanlar asil etkilenecek olanlar. makyaj sonrasinda daha az bir degisim olur.

yukarida da belirtmistim

quote:

çok doğru tespit.Bende 2008-2009 model 520 almayı ciddi ciddi düşündüm.Ama şu an fiyatlar yüksek gidiyor.Borusan f10 ları sağlam fiyattan piyasaya sürdü.Ama belli bir satıştan sonra bu fiyat politikası ile araç satamazlar.Mecbur fiyatlar gerileyecek 2.ele düşenler olacak.Ve e60 ların fiyatları düşecek.BEnim tahminimde bu yönde!

aynen ancak yeni kasa fiyatları düşmedikçe eski ksaların fiyatları da düşmez.. benim tahminim 2012 yarılarını bulabilir bile..yeni kasa 2. ele düşşe dahi kaza vs. yoksa 70.000 euro civarında fiyat isterler...

• 2006 bmw 520d mi daha iyi 200_ 8 c180lermi acaba birde 520 yi dzelmi alsak dahaıyi benzn mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.