Şimdi Ara

Sert granit ve anti rez çamaşır makinası altlığı:Yeniden. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
11
Favori
34.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize emeginize sağlık araştırmışsınız.Paylaşmışsınız.

Bende kanser ibarelerini görünce rahmetli babamı da kanser yüzünden kaybetmişken baya bi endişe ettim açıkçası.Evde 2 tanede ufak çocuk olunca!!!!!

Netice itibarı ile okuduklarımdan anladığım kadarı kullanmaya devam.....
  • Evet evet. Ancak sadece bu granit kullanılması durumu için değil ama evlerimizi sürekli bu gaza maruz kalması riski yukardaki raporda da anlatıldığı gibi herzaman var. Bu sebeple evlerimizi sürekli havalandırmayı ihmal etmemek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Evet evet. Ancak sadece bu granit kullanılması durumu için değil ama evlerimizi sürekli bu gaza maruz kalması riski yukardaki raporda da anlatıldığı gibi herzaman var. Bu sebeple evlerimizi sürekli havalandırmayı ihmal etmemek gerekiyor

Bu antirezonans altligi granite yapistiriyormuyuz üstad

• ben buraya yazmayı unutmuşum.hem çamaşır makinesi altlığından hemde granit aldım ve kullanmaya başladım.1 ay oldu sanırım.sub , sağ sol kulelere ve centere dahi yaptım bu işlemleri.arka surrlara gerek yok zaten ayakların üzerinden duruyorlar.
    en bariz artısı uğultuyu ciddi anlamda azalttı.çok yuksek ses aralıklarına çıktıgında anca biraz ugultu oluyor.onun haricinde ugultu yok oldu diyebilirim.bunada en çok alt komşu sevindi:)
    unutmazsam resmini çekerim.tavsiyede ve yardımı geçenlere teşekkürederim.
  • Bende yapsam mı bu sistemi yav. Gerekli malzemeleri nereden temin ediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Bende yapsam mı bu sistemi yav. Gerekli malzemeleri nereden temin ediyorsunuz?

Siyah granit mermeri adı üstünde mermercilerden temin ediyorsunuz ancak ölçüsünü verirken kenarlarına pah kırılmasını ve kenar yüzeylerinin de cilalanmasını özellikle belirtin aksi takdirde mermerin kenarları tozlu gri bir renk alıyor görsel olarak rahatsız edebilir,rezonans malzemeyi de Bauhaus da çamaşır makinesi altlığı ! Diye satıyorlar, yanılmıyorsam 40x40 ölçülerinde tabaka olarak satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratthy

quote:

Siyah granit mermeri adı üstünde mermercilerden temin ediyorsunuz ancak ölçüsünü verirken kenarlarına pah kırılmasını ve kenar yüzeylerinin de cilalanmasını özellikle belirtin aksi takdirde mermerin kenarları tozlu gri bir renk alıyor görsel olarak rahatsız edebilir,rezonans malzemeyi de Bauhaus da çamaşır makinesi altlığı ! Diye satıyorlar, yanılmıyorsam 40x40 ölçülerinde tabaka olarak satılıyor.

Çok teşekkür ederim hafta sonu bir araştırma yapayım öyleyse.

• hayır yapıştırmaya gerek yok.
    granitin ağırlığı yeter zaten onu tutmaya ki bu lastik malzemede hafif sayılmaz hani
  • Evet evet budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Evet evet budur

bu rulo yapılabilir birşey mi? sipariş versek hasar & zarar görme durumu olur mu?
  • turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    Sıkıştırılmış plastik olduğu için zarar görmez, merak etmeyin.

• teşekkür ederim
  • resimleri çekerken yanlışlıkla efekli çekmişim.bozuk oldu o yüzden ama belli oluyor yinede.
    kenarları özellikle cilalatmadım.tv sehpasında o tonda desenler vardı uyum saglasın diye oyle yaptım.bence guzel durdu ama ilerde belki cilalatabilirim.şimdilik hosuma gidiyor bu sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

resimleri çekerken yanlışlıkla efekli çekmişim.bozuk oldu o yüzden ama belli oluyor yinede.
    kenarları özellikle cilalatmadım.tv sehpasında o tonda desenler vardı uyum saglasın diye oyle yaptım.bence guzel durdu ama ilerde belki cilalatabilirim.şimdilik hosuma gidiyor bu sekilde.

Kac para hocam bu granit pahali biseymi bende def tech subun altina koymayi dusunuyorum

• ben para vermedim.şirkette tanıdık vardı ona yaptırdım.fiyatını bilmiyorum.

@headbanger6
  • quote:

Üstad eğer bulursan banada haber ver aslında böyle malzemeler mezarlık olan bölgelerde çok var araştırmak lazım

• Graniti artık kullanmayın!

Yakında önemli bir sürpriz var!
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Graniti artık kullanmayın!

Abi almak uzeriyim bi tüyo versende hic ugrasmiyayim def tech pf 1500 tl nin altina koymayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Graniti artık kullanmayın!

Selamlar.

Hocam yarın pah kırdırıp parlattırmaya götürücem.
    Daha iyi bir çözüm var ise paylaşırmısınız en azından burdan.
    Boşuna para vermiş olmayayım cila ve pah için.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.