Megane 2 Dizel Nasıl Araba?
54 Cevap8772 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 1:40:48 

Merhaba Arkadaşlar Bir Çok Arabaya baktım
en piyasası canlı ve tutulan araçlardan biri megane 2 dizel
dinamık ve sportlıne modellerı guzel.
hız sabıtlıyecı felan var ama araç hakkında fazla bılgılerım yok.
dınamık modellının ozellıklerı ne?
sportlıne modelının ozellıklerı ne tam olarak.
bide megane 2 lerın kronık sorunu varmı.
20-21 mılyar bütce

345 Mesaj
4 Temmuz 2010; 1:45:34 

dinamik model full versiyondur.Ayrıca paket olarak alınan hız sabitleyicisi,dijital klima,sunrof,cd çalar,xenon far var

sportlıne:en boş versiyonu yanlız hız sabitleyici var.

ben 5 senedir megane 2 kullanıyorum en dolu versiyonu hiç bir sorun yaşamadım.sadece bobinler değişti ve bakıma gitti.

Bu ülke için geçerli bir motto: kral çıplaksa sizin de soyunmanız gerekir.

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 1:53:59 

quote:

Orijinalden alıntı: m.ilyas

dinamik model full versiyondur.Ayrıca paket olarak alınan hız sabitleyicisi,dijital klima,sunrof,cd çalar,xenon far var

sportlıne:en boş versiyonu yanlız hız sabitleyici var.

ben 5 senedir megane 2 kullanıyorum en dolu versiyonu hiç bir sorun yaşamadım.sadece bobinler değişti ve bakıma gitti.

anladım dinamık modellınde baktımda nette bazılarında var bazılarında yok cozemedım
pekı hocam bu ozellıklere teknık verılere bakacabım bı yer varmı bıde kaç bg 80gb bazıları 100bg modelıne goremı degısıyor.
hangı serısını tavsıye edersınız

3226 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:00:19 

Önerim megane alınacaksa dynamique veya privelege alınmalı.Araç güzel az yakar servisi ucuzdur parçası yaygındır.Genel olarak kullanıcıları memnun.

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:02:31 

quote:

Orijinalden alıntı: laprace

Önerim megane alınacaksa dynamique veya privelege alınmalı.Araç güzel az yakar servisi ucuzdur parçası yaygındır.Genel olarak kullanıcıları memnun.

bende pıyasası oldugu ıcın megane dusunuyorum satımı kolay oldugu ıcın.
privilege en fullu galıba onu alıcak gucumuz yok hocam.
20-21.000 tl
dynamque modellerıne bakıyorum ben sportline modelı full zannedıyordum hız saabıtlıyecı oldugu ıcın yanlıs bılıyormusum

3226 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:07:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Technik

bende pıyasası oldugu ıcın megane dusunuyorum satımı kolay oldugu ıcın.
privilege en fullu galıba onu alıcak gucumuz yok hocam.
20-21.000 tl
dynamque modellerıne bakıyorum ben sportline modelı full zannedıyordum hız saabıtlıyecı oldugu ıcın yanlıs bılıyormusum

Evet privelege en full olanı.İçi değişik renk onların.Sportline arkadaşın da dediği gibi boş.Dynamique donanım iyidir.

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:08:05 

quote:

Evet privelege en full olanı.İçi değişik renk onların.Sportline arkadaşın da dediği gibi boş.Dynamique donanım iyidir.

anladım hocam cok iyi oldu bunu ogrendıgım. peki hocam. teknik ve donanım bılgılerını bulamadım nerden bulabılırım. dynamique nın bide kaç bg

3226 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:12:29 

quote:

anladım hocam cok iyi oldu bunu ogrendıgım. peki hocam. teknik ve donanım bılgılerını bulamadım nerden bulabılırım. dynamique nın bide kaç bg

Teknik ve donanımı tam olarak bilmiyorum megane 2 klübü var markalar ve modellere ordaki arkadaşlar biliyorlardır.Dynamique de 80 bglikte 100 bglikte var.

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:14:30 

@laprace
anladım hocam araştırıyorumda bi türlü teknık ve donanımsal bılgılerı bulamadım

3226 Mesaj
4 Temmuz 2010; 2:20:37 

quote:

@laprace
anladım hocam araştırıyorumda bi türlü teknık ve donanımsal bılgılerı bulamadım

Yazdığım gibi istersen bir megane 2 klübüne bir bak marka ve modeller bölümünde.

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 3:26:57 

quote:

Yazdığım gibi istersen bir megane 2 klübüne bir bak marka ve modeller bölümünde.

baktım abıcımde hıc donanım ve teknık bılgıleri paylasmamıslarkı söyle güzel bi giriş sayfası hazırlar ınsan dımı yapan arkadas

3226 Mesaj
4 Temmuz 2010; 3:29:03 

quote:

baktım abıcımde hıc donanım ve teknık bılgıleri paylasmamıslarkı söyle güzel bi giriş sayfası hazırlar ınsan dımı yapan arkadas

Neyse artık yarın gündüz saatlerinde konuyu uplarsan meganecı arkadaşlar görüp bilgilendirirler seni.

5729 Mesaj
4 Temmuz 2010; 12:49:14 

Dinamiklerde 80 bg dizel var onların 100 bg verisiyonu yok dinamiklerde hız sabitleyici ve xenon far yok(olanlar opsiyonla almıştır. kliması kötü birde kapı tutamakları çabuk soyuluyor onun dışında yakıtı harikadır

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 14:04:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Dinamiklerde 80 bg dizel var onların 100 bg verisiyonu yok dinamiklerde hız sabitleyici ve xenon far yok(olanlar opsiyonla almıştır. kliması kötü birde kapı tutamakları çabuk soyuluyor onun dışında yakıtı harikadır

anladım hangılerı 100bg ozaman? hangı serisi daha ıyı?

345 Mesaj
4 Temmuz 2010; 14:06:38 

dizelde 85 bg ve 105 bg olarak var 85 bg lik performansı 105 bg yakın sadece daha az yakıyor

Bu ülke için geçerli bir motto: kral çıplaksa sizin de soyunmanız gerekir.

3226 Mesaj
4 Temmuz 2010; 14:36:58 

quote:

dynamiquelerde 100 beygir dizel var diye biliyorum ben ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laprace -- 4 Temmuz 2010; 14:46:37 >

1323 Mesaj
4 Temmuz 2010; 15:48:53 

ben megan 2 dynamque kullanıyorum km 137bin 2004 model hız sabitleyici yok cam gölgelikleri yağmur ve ışık sensörü felan var araç kendi sınıfına göre gayet iyi bendeki modeli 87 beygir ama megan 2 nin makyajlanmışları 100 beygir diye duydum 87 beygir idare ediyor 100 beygir güzel performans verir heralde sorunlara gelince aracı 3 yıldır kullanıyorum şöför camı kendiliğinden açılıyor bazen bu çok kötü bişi hala daha göstericem ama tembellikten göstermedim birde aracın fanını açıncası resmen tak tak tak diye vurma sesi geliyor ustaya sorduk normal bişi değil ama sorunda çıkarmaz değiştirmeye kalksanız bin tl gibi bir fiyatı var dedi bizde vaz geçtik birde ara sıra motor kilidi problemi diyor ve araç çalışmıyor aracın kartını çıkarıp herşeyi kapatıp tekrar çalıştırınca çalışıyor bunuda hala servise sormadım renoların hepsinde elektronik aksam kronik denecek şekilde arıza verirmiş bunuda kendi tecrubelerimden ve forumda okuduklarımdan çıkardım

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 17:08:32 

arkadaşlar araştırıyorumda . temiz megane 2 dizel dinamik
23-24 den aşşagı yok benım max butcem 20.000 tl

3754 Mesaj
4 Temmuz 2010; 17:19:38 

quote:

arkadaşlar araştırıyorumda . temiz megane 2 dizel dinamik
23-24 den aşşagı yok benım max butcem 20.000 tl

evet aynen öyle siz otantiklere bakın bence yada benzinli dinamik...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

439 Mesaj
4 Temmuz 2010; 20:53:47 

quote:

Orijinalden alıntı: samet

benzınlı almayı pek dusunmuyorum ya:s araştırıyorum temiz megane bulursam butcemı 21 e kadar zorlarım

4055 Mesaj
4 Temmuz 2010; 21:23:10 

quote:

Orijinalden alıntı: samet

benzinli temiz bir dynamique bulmak çok zor hatta imkansız eğer varsa hemen alacağız acil

439 Mesaj
5 Temmuz 2010; 0:42:28 

quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

benzinli temiz bir dynamique bulmak çok zor hatta imkansız eğer varsa hemen alacağız acil

malesef dedıgınız gıbı temız ve sorunsuz megane bulmak cok zor :) cogunun km sı ıle oynanmış yıpranmış yorulmuş araçlar hele dizelller dahada cok yıpranmış yorulmus.

1323 Mesaj
6 Temmuz 2010; 15:45:50 

beyler satmayı düşünüyorduk vaz geçtik sizce benim megane ne kadar eder 137 bin dinamik dizel 2004 model arızalar dediğim gibi hafif düzeltirim arka koparta taşa sürttü beyaz çizik var yani ama aracın diğer yerleri temiz Allah a şükür km düşürme gibi işlere muhtaç kalmadık 300 binde olsa yazardım yani 300 diye ama araç 6 yaşında 137 binde ne dersiniz?

174 Mesaj
6 Temmuz 2010; 16:09:30 

04-06 arasinda üretilen full araclar dynamique adiyla adlandirildi
06-10 arasindaki araclar ise privilige olarak adlandirildi.

20-21 bin bütce ile dizel megane bulursunuz ancak km si cok ucmuş olur o da insani düsündürür.
Sizin bütceniz benzinliye uygun yinede iyi bi arastirma sonucunda belki de istediginiz gibi bir arac bulabilirsiniz...

Megane II Hb 1,6 Dynamique

439 Mesaj
6 Temmuz 2010; 17:51:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Sco06

04-06 arasinda üretilen full araclar dynamique adiyla adlandirildi
06-10 arasindaki araclar ise privilige olarak adlandirildi.

20-21 bin bütce ile dizel megane bulursunuz ancak km si cok ucmuş olur o da insani düsündürür.
Sizin bütceniz benzinliye uygun yinede iyi bi arastirma sonucunda belki de istediginiz gibi bir arac bulabilirsiniz...

yorumunuz için tşklr
bende 04ile 06 arası megane 2 dynamique arıyorum. dizel
ama bi türlü temiz bulamıyorum
var temizler 22-23.000TL

859 Mesaj
6 Temmuz 2010; 18:02:25 

Daha önce farklı zamanlarda 2005 dizel dinamik ve 2007 dizel otantik megane sahibi oldum. 2004-2005 dinamik yerine makyajlı otantik almanı tavsiye ederim. Ben 23.000 e verdim 2007 otantik olanı. İkisi arasında sasdece makyaj değil, süspansiyon ,fren vs farklar var. Yoltutuş daha iyi makyajlılarda. Bu arada şuan 2007 focus dizel sahibiyim. Yakıt konusunda megane ı çok arıyorum.

439 Mesaj
6 Temmuz 2010; 21:47:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Daha önce farklı zamanlarda 2005 dizel dinamik ve 2007 dizel otantik megane sahibi oldum. 2004-2005 dinamik yerine makyajlı otantik almanı tavsiye ederim. Ben 23.000 e verdim 2007 otantik olanı. İkisi arasında sasdece makyaj değil, süspansiyon ,fren vs farklar var. Yoltutuş daha iyi makyajlılarda. Bu arada şuan 2007 focus dizel sahibiyim. Yakıt konusunda megane ı çok arıyorum.

abicim wallahi dinamik arıyorum bi tane buldum full +full cam tavan hız sabıtleyıcı felan herşey var exnon 2004 22 ıstıyo 150.000 de ama araba cok yıpranmış 1 mılyardan fazla masrafı var kaportasıda dosemesıde motoruda.
vaz gectım.
temiz bi tane dinamik megane dizel arıyorum

439 Mesaj
6 Temmuz 2010; 22:13:47 

21. 22 YE KADAR BÜTCEYİ CIKARTTIM

3226 Mesaj
6 Temmuz 2010; 23:30:30 

Sahibindene biraz baktım 2-3 ilan ekleyeyim örnek olarak.Bu araçlar iyi gibi:

http://www.sahibinden.c...-1-5dci-dynamigue/detay
http://www.sahibinden.c...yi-acil-satilik-2/detay

2179 Mesaj
6 Temmuz 2010; 23:43:56 

illa ki dynamigue almaya çalışmayın eğer makyajlı autatigue versiyon da bulursanız alın derim çünkü 2004-2005 meganelerde sorun yaşayanlar fazla oldu..makyaj sonrası sorunlar azaltıldı....

1111 Mesaj
6 Temmuz 2010; 23:46:59 

quote:

439 Mesaj
6 Temmuz 2010; 23:53:44 

quote:

Sahibindene biraz baktım 2-3 ilan ekleyeyim örnek olarak.Bu araçlar iyi gibi:

http://www.sahibinden.c...-1-5dci-dynamigue/detay

bende cok bakıyorum sahıbınden coma abi
ilk araç süphelı yoksa gıdecektım konyayada 20e bırakıyo plakyı vermıyo gel bak dıyo yok dedım sagol
ben mersınde yaşıyorum
mersin adana malatya illerınden gıdıp alabılırım.
başka sehırlerden alamam araç.

temız araca benzıyor ama işte gıdıp alma sorunu var:S

3226 Mesaj
7 Temmuz 2010; 0:06:47 

quote:

bende cok bakıyorum sahıbınden coma abi
ilk araç süphelı yoksa gıdecektım konyayada 20e bırakıyo plakyı vermıyo gel bak dıyo yok dedım sagol
ben mersınde yaşıyorum
mersin adana malatya illerınden gıdıp alabılırım.
başka sehırlerden alamam araç.

Aslında baktım yazdığın illere fakat öyle gözüme tamam bu araba çok güzel diyeceğim bir ilan çıkmadı önüme.Neyse bu işler kısmet umarım istediğin gibi bir araç bulursun.

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 0:47:59 

quote:

Aslında baktım yazdığın illere fakat öyle gözüme tamam bu araba çok güzel diyeceğim bir ilan çıkmadı önüme.Neyse bu işler kısmet umarım istediğin gibi bir araç bulursun.

evet abıcım kısmet işlerı dedıgın gıbı.
2 aydırlı araba arıyorum bulamadım
bulduklarım çok yıpranmış oluyordu hep.
yada fıyatları cok ucuk hadı hayırlısı yarın
gidiş şuna bakacam 23.500 dedı son telde

http://www.araba.com/29...%20DCİ%20Dynamique%20II

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 0:54:12 

tek hayalim temiz bi megane 2 dinamik full bulmak şu anda hız sabitliyecili cam tavanlı exnon farlı temız ve uygun bı megane 2 aranıyor
arabayı aldıktan sonra bide cam flim. bide güzel bi celik jantla performans lastıgı zaten exnonlu farlar:D yeter bana uzun sure

5729 Mesaj
7 Temmuz 2010; 0:55:09 

100 bglik dizel motor makyajdan sonra geldi

3226 Mesaj
7 Temmuz 2010; 1:00:16 

quote:

evet abıcım kısmet işlerı dedıgın gıbı.
2 aydırlı araba arıyorum bulamadım
bulduklarım çok yıpranmış oluyordu hep.
yada fıyatları cok ucuk hadı hayırlısı yarın
gidiş şuna bakacam 23.500 dedı son telde

Araba güzel görünüyor.Eğer düzgün kullanılmışsa kmsini çok problem etme.Ustaya gösterdiğinde durum anlaşılır.

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 1:00:36 

quote:

100 bglik dizel motor makyajdan sonra geldi

2006 ve üstü makyajlı kasalar 100bg mış.
bi tane buldum mersınde ama boyalı kompıle bel altı yarın gıdıp bakacam temızse bıseler dusunecem artık

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 1:03:43 

quote:

Araba güzel görünüyor.Eğer düzgün kullanılmışsa kmsini çok problem etme.Ustaya gösterdiğinde durum anlaşılır.

resimlerde guzel gorunuyor ama işte resımdekı gıbı cıkmadı su ana kadar baktıgım rahat bı 50 araç vardır hepsı megane degıl tabıkı.
km cok sorun degıl 120.000 benım ıcın.
renault servısınde expertız yaptırıp ole alıcam zaten 50 lıraya rapor verıyorlar. herşyıne bakıyorlar

3226 Mesaj
7 Temmuz 2010; 1:06:31 

Birde bir site tarzı birşey vardı daha önceden aracın kaza yapıp yapmadığını geçmişini sorguluyordun onada bak.Bir yerlere mesaj atıyorsun ama unuttum

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 1:09:12 

quote:

Birde bir site tarzı birşey vardı daha önceden aracın kaza yapıp yapmadığını geçmişini sorguluyordun onada bak.Bir yerlere mesaj atıyorsun ama unuttum

motaporttu galıba sıte adını orda kontrol edıyorum devamlı hosuma gıdem araşları
ve turkcelldede msjla sorgulıyabılıyorsun.
guzel hızmet ama sadece kasko ve yetkılı servıste yapılan ıslemlerı soluyo
ozel servıslerı solemıyor=))

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 1:29:49 

aracın renklerı degısık gıbı bi arkadaşım sımdı msnde konusurken fark ettırdı

4055 Mesaj
7 Temmuz 2010; 12:32:21 

quote:

aracın renklerı degısık gıbı bi arkadaşım sımdı msnde konusurken fark ettırdı

sakın bu aracı almayın bu araç kesinlikle kazalı resimden önden kazalı olduğu anlaşılıyor makyajlı kasanın tamponuyla farı takılmış ve şoför aırbagide değişmiş makyajlı kasa aırbagı takılmış ayrıca boya ton farklarıda var

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 12:47:55 

quote:

sakın bu aracı almayın bu araç kesinlikle kazalı resimden önden kazalı olduğu anlaşılıyor makyajlı kasanın tamponuyla farı takılmış ve şoför aırbagide değişmiş makyajlı kasa aırbagı takılmış ayrıca boya ton farklarıda var

evet hocam bende dıkkat ettım zaten vaz gectım gıdıp bakmadım bılene

4055 Mesaj
7 Temmuz 2010; 13:01:16 

quote:

evet hocam bende dıkkat ettım zaten vaz gectım gıdıp bakmadım bılene

o aracın vereceğim ilanla motor dışında tamamen aynı olması gerekiyor bu araca bakarak karşılaştırın
http://www.sahibinden.c...onanmli-sunrof-11/detay

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 13:30:04 

quote:

o aracın vereceğim ilanla motor dışında tamamen aynı olması gerekiyor bu araca bakarak karşılaştırın
http://www.sahibinden.c...onanmli-sunrof-11/detay

vaz gectım hocam zaten o arabadan temız bı megane 2 aramaya devam bu arada c4 lerede bakacam bugun 2 tane c4 buldum aklıma gırdı amcam

1074 Mesaj
7 Temmuz 2010; 17:08:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Kısa bir megane focus karşılaştırması yapar mısınız?
Süspansiyon
Yol tutuş
Yakıt Tüketimi
İçine aldığı ses miktarı vs

2395 Mesaj
7 Temmuz 2010; 17:20:12 

ARKADAŞIM C4 ALIP NE YAPACAKSIN, MEGANE 2 LER BENCE GAYET MANTIKLI ARAÇLAR, SERVİSİ BOL PARÇASI BOL, YAKITTA CİMRİ, İŞİNİ GÖRÜYOR BAGAJI YETERLİ, DİZEL ATAK ARABA, YANİ DAHA NE İSTİYON, İSTER KÖYÜNE GİT İSTER ŞEHİR İÇİ GEZ, ALTI DEĞDİ ETTİ KAFAN DA AĞRIMAZ BENCE İDEAL

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 17:29:10 

quote:

Orijinalden alıntı: postal58

ARKADAŞIM C4 ALIP NE YAPACAKSIN, MEGANE 2 LER BENCE GAYET MANTIKLI ARAÇLAR, SERVİSİ BOL PARÇASI BOL, YAKITTA CİMRİ, İŞİNİ GÖRÜYOR BAGAJI YETERLİ, DİZEL ATAK ARABA, YANİ DAHA NE İSTİYON, İSTER KÖYÜNE GİT İSTER ŞEHİR İÇİ GEZ, ALTI DEĞDİ ETTİ KAFAN DA AĞRIMAZ BENCE İDEAL

benım aklımda megane 2 dınamık var her zamankı gıbı tutan araç masrafsız
amcam soktu aklıma c4 daha ıyı dıye daha kalıtelı ama pek tutmuyo c4 de galiba

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 22:01:11 

arkadaşlar megane 2 dizel dinamik arıyorum
darbesız kazasız satan varsa iletişime geçsin benımle

439 Mesaj
7 Temmuz 2010; 22:10:15 

arkadaşlar megane 2 makyajlı kasa ile normal ilk kasa arasında donanımsal yada teknik açıda degısıklık varmı gorsellık bakımından?

megane 2 makyajlılar 100bg eskilerı 80bg galıba başka fark varmı
saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technik -- 7 Temmuz 2010; 22:14:32 >

439 Mesaj
8 Temmuz 2010; 0:10:26 

ya 2 aydırlı araba arıyorum be nbı temız araba bulamıyacakmıyım.:(

996 Mesaj
8 Temmuz 2010; 0:12:48 

Bende 2006 makyajlı dci var , iç aydınlatmalar yol bilgisayarı aydınlatması beyaz direksiyonun arkasındaki göstergelerin şapkasında minik bir rotuş var , stoplarda ufak bir desen farkı var , ön logoda ve panjurda hafif oynanmış bildiklerim bunlar , ancak bilemeyeceğimiz şeyler var mesela megane III leri usta serviste anlatırken direksiyon elektrik sistemindeki hz değişimi yüzünden direksiyonun III lerde daha iyi olduğunu söylmişti , bunun gibi şeyleri bilemeyiz sanırım . birde sanki makyajsızların daha yere yapışık olduğunu düşünüyorum makyajlıların arka havada gibi geliyor , etraftan yaptığım derlemeye göre kronik sorunlar arasında direksiyon kutusu , motor kulakları , kapı içi tutamak soyulmaları gibi şeyler var , ancak bende sadece ilk 20 binli km lerde direksiyon kutusu değişti garantiden o da biraz benim kıllığımdan oldu değişmesede olurdu başka bir sorun yaşamadım 92 bin km deyim

LAND ROVER FREELANDER HSE TD4

439 Mesaj
8 Temmuz 2010; 0:29:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ADAC

Bende 2006 makyajlı dci var , iç aydınlatmalar yol bilgisayarı aydınlatması beyaz direksiyonun arkasındaki göstergelerin şapkasında minik bir rotuş var , stoplarda ufak bir desen farkı var , ön logoda ve panjurda hafif oynanmış bildiklerim bunlar , ancak bilemeyeceğimiz şeyler var mesela megane III leri usta serviste anlatırken direksiyon elektrik sistemindeki hz değişimi yüzünden direksiyonun III lerde daha iyi olduğunu söylmişti , bunun gibi şeyleri bilemeyiz sanırım . birde sanki makyajsızların daha yere yapışık olduğunu düşünüyorum makyajlıların arka havada gibi geliyor , etraftan yaptığım derlemeye göre kronik sorunlar arasında direksiyon kutusu , motor kulakları , kapı içi tutamak soyulmaları gibi şeyler var , ancak bende sadece ilk 20 binli km lerde direksiyon kutusu değişti garantiden o da biraz benim kıllığımdan oldu değişmesede olurdu başka bir sorun yaşamadım 92 bin km deyim

bende makyajlı kasa arıyorum full hız sabıtlıyıcılı cam tavanlı ama bi türlü bulamadım temız bugun bı taneye baktım arabanın her yerı darbelı berbat yapmıslar
temız ıkıncı el arac bulmak cok zor

439 Mesaj
8 Temmuz 2010; 0:31:25 

en iyi araç benım ıcın megane 2 olacak
en dogru tercıh satımı kolay yakıtı guzel
masrafı fazla yok
inş temiz bi tane bulursam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technik -- 8 Temmuz 2010; 0:32:26 >

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara