Şimdi Ara

NZXT'den tasarımıyla öne çıkan yeni fan kontrolcüsü: Sentry LXE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
4.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyuncular için hazırladığı agresif tasarımlı kasa modelleriyle tanınan NZXT, yeni fan kontrolcüsünü duyurdu. Sentry LXE adı verilen yeni fan kontrolcüsü, renki dokunmatik ekranıyla kasanıza yeni bir görünüm kazandırmayı vaad ediyor. Alüminyum çerçeveye sahip olan Sentry LXE, sahip olduğu ekran üzerinden fan çalışma hızları ve sıcaklık değerleriyle birlikte tarih/zaman bilgisi de sunuyor. Beş adet ısı probu ve 5 adet 10 Watt kanalı ile gelen fan kontrolcüsü, bilgisayar ile bağlantısını sahip olduğu özel PCIe kart ile gerçekleştiriyor.

Özellikle modifiye tutkunları tarafından ilgi gösterilmesi beklenen Sentry LXE, 60$ olarak belirlenen yurt dışı satış fiyatıyla yakında kullanıma sunulacak.

• oldukça şık görünüyor muhtemelen yine Türkiye de modifiyeciler arasında karaborsaya düşecektir..
  • ilginç bir ürün. ben rheobus tan memnunum gerçi.
  • 3,5 falan takmıyorsun heralde bunu masaüstüne ya da kasanın üstüne mi koyacaz..eğer öyleyse çok hoşuma gitmedi benim
  • Güzel yapmışlar fiyatıda uygun alınabilir
  • süper
  • bende Sentry LX var. ürün çok güzel ama kullandığım enermax apollish fanları buna taktığımda ışıkları bir süre yandıktan sönüyor.galiba fanlara giden enerji ile alakalı bir durum. o yüzden fanları takmadım.

acaba bunda da aynı şey olur mu?

kasadan bir resim
    NZXT'den tasarımıyla öne çıkan yeni fan kontrolcüsü: Sentry LXE

http://forum.donanimhaber.com/m_33899979/tm.htm

• bana biraz gereksiz gibi geldi..
  • Eminimki benim gibi ihtiyacından ötürü bu ürünü almak isteyen arkadaşlar mutlaka vardır .Bu ürünü temin edebilceğimiz Türkiye'de satışta olan bi yer var mı?
  • bi ara forumdaki ''arg-ist'' Ali Rıza bey satıyordu sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.