Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.040
Cevap
88
Favori
466.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Candarby

Yeni bir konu açmamak için burada soruyorum kimse cevap vermiyor hayır yanlış yerde sorduysam lütfen söyleyin yoksa bu konuya sadece bilenler takılıyor biz yenilerin olmaması mı gerekiyor

pioneer vsx-1123 ile vsx-924 Arasında ne gibi farklar var hangisini tercih etmeliyim

haklısın bazen yazarsın kimse ilgilenmez,bu dediğin gibi yeni olmanında verdiği dezavantaj,genelde insanlar tanıştıkları kişilerin mesajlarını takip eder.
    bu sadece sizin başınıza gelmiyor.gecen gün benimde başıma geldi..
    yalnız bazen sorunuzun cevabını bilmeyenlerde hali ile görmezden gelebiliyor.
    sorunun muhatabı,yani tecrübeli arkadaşa denk gelmemeside sizin şansızlığınız.
    bazen insan bu formlarda bilgi almak için yazdığında,sanıyorki karşısında teknik servis elemanı var,cevap gelmeyincede firmayı şikayet edermiş gibi söyleniyor.
    zaman zaman yazıştığımız başlıklarda hiç tanımadığımız biri gelir sorusunu yazar,güzelce anlatırız,bir teşekkürü cok görür ve bilgiyi alınca birdahada girmez forma.
    burada yazdıklarımı üstünüze alınmayın, bu yukarda yazdıklarım formun iyi ve kötü yanları.

sorunuza gelince iki cihazıda dinlemedim, daha önce tecrübeli arkadaşlardan duyduğum kadarı ile 1123 ara model deniyor,pek rabet görmemiş.
    924 modelin kardeşleri olan seriler cok tutuldu,duyduklarım kadarı ile ben sizin yerinizde olsam 924 tercih ederdim.
    yanında kullanacağınız hop.setide önemli,,
    eğerki paranız var ise lx serileri daha güzel cihazlar,yeni modeler çıktığından önceki seri lx 57 gibi cihazları 2.elde uygun fiyata bulabilirsiniz

• Candarby C kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam sn_erdos güzel bir açıklama yazmış durum açıkladığı gibi oluyor bazen

vsx-1123 yerine vsx-924 tercih edilmelidir veya alabiliyorsanız sc-1223 veya sc-1224 olabilir 2.eldede lx serileri bakılabilir
  • selamlar bende aranıza bir adet VSX-LX53 alarak katılmış bulunuyorum. ikinci el aldım gayet memnunum.
    Kullandığım hoparlörler ise.

Sağ Sol Infinity Sm 85
    Merkez Klipsch RC 52 II
    Subwoofer Klipsch SW450
    Arka Sağ Sol Beovox 2702 ( 72 model ). Bunlarda küçük bir sıkıntı var onları ilerde değiştireceğim.

Şimdilik bu kadar kullandıkça görüşlerimi burdan paylaşırım.

Herkese iyi forumlar.
  • VSX-924 daha doğru bir tercih olur. 1123 1 hdmi girişi daha fazla. Onun dışında belirgin bir fark yok gibi.
    924 te ise dahili Bluetooth var. Onemli bir özellik.daha güncel bir avr. Bu açilardan 924 daha doğru bir tercih gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candarby C kullanıcısına yanıt
    gsa dan orhan bey, o sınıfta 924 ü dolu özelliklerinden dolayı tavsiye etmişti.yani giriş seviyesi cihazlar arasında.
    1123 bir önceki senenin modeli sanırım, 924 ise yeni
  • quote:

Orijinalden alıntı: raider311

ben tavsiye ederim.yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.benim polk ları gayet güzel sürüyor.what hifi de de oldukça övgüsü var.eğer takip ediyor iseniz.ince ayarlarını yaptığınız da da stereo başarılı.özellikle caz müzikte bayağı farklı.

sevgili dostum sende madem lx-57 kullanıyorsun, yaptığın ayarları bana yazarmısın yada foto çekip koyarmısın.
    en azından farklı ayarları dinlemek hoş olabilir ,belkide kulaklarımız aynı tonlardan hoşlanıyordur.
  • zek kullanıcısına yanıt
    dostum lx-57 için bile şartları zorladım, gönül 58 ister tabi de
  • sevgili abim ,hayırlı olsun.srç de dinledim geçenlerde. çok başarılı ,güle güle kullan.
  • Arkadaşlar LX87 alınca daha önce kullandığım LX55 boşa çıktı, kutulayıp kaldırdım. İlgilenen olursa LX55 satılıktır. Sıfır ayarında ve Orj. kutusunda tüm kutu içi içeriği mevcuttur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

sevgili abim ,hayırlı olsun.srç de dinledim geçenlerde. çok başarılı ,güle güle kullan.

Teşekkür ederim tamer,, darısı başınıza,,,
  • İlginize ve cevabınıza tesekkur ederim ortak görüş 924 gibi gözüküyor şimdi sıra geldi bulmaya gsa ve Dikmen elektroniğe sordum ama henuz yok dediler suan icin bekliyorum
    Hop set olarak dali lektor 6 düşünüyorum ne dersiniz 924 icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdogan bey cihaziniz hayirli olsun, gule gule kullanin. Insallah beklentilerinizi kat kat karsilar, goruslerinizi cok merak ediyorum.
  • Sn. Arkadaşlar;
    Onkyo TX-NR709 kullanıyorum. İhtimal Pioneer SC-LX58'e geçebilirim. Aynı kategoride cihazlar değil ama fikirlerinizi öğrenmek isterim.
    Tecrübeli arkadaşlar stereo ve film olarak kıyaslayabilirler mi?

Saygılarımla.

Not: Hoparlör olarak Energy CF-70 mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 26 Ocak 2015; 10:22:15 >
  • zek kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Cf ler ile gayet uyumlu olacaktır, lx 58 zaten dolu cihaz. Uzun yıllar kullanırsınız diye düşünüyorum.

• Teşekkürler.

• dostum ben Almanya ya dan getirticektim. senin yaşadıklarını da okuyunca biraz tereddüt ettim doğrusu. şu anda avr sizsin heralde. Ne yapmayı düşünüyorsun.
    Almaya da lx58 satılmıyormu acaba? Mediamarkt ve saturn de yok. Amazonda da bulamadım
  • g_unit_nihat G kullanıcısına yanıt
    Ben gsa dan lx57 alacağım dostum

• Merhaba, 921 VSX K modeli almıştım 2 kolonum var front çıkışlarda bağlı birde bas bağlı , şimdi center hoparlör almak istiyorum sorum olacak stero moda alındığında front larla birlikte center çıkıştanda ses geliyor mu ? yoksa sadece front lardan ve bas tan mı ses gelir ? müzik dinlerken tüm çıkışlardan ses gelmesi için ve net olarak gelmesi için hangi mod kullanılmalı ? ve center olarakhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-jbl-es25c-center-184903541/detay linkteki ürünü almayı düşünüyorum sizce iyimidir anfiye yeterlimidir ?

• Beni götürecek bir şey arıyorum böyle. Önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.