Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman sorumu pioneer SC-LX87-S mı, yamaha RX-A3040 mı yoksa, onkyo TX-NR838 mi olarak değiştiriyorum. Daha güçlüsü veya daha iyi sesli öneriniz varsa söyleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtiraf ediyim şu ana kadar 7.2 veya 9.2 bir avr den 5.1 ses alınabildiğini bilmiyordum. Ama dalga geçmeyin bunu bilmeyen milyonlarca insan vardır. o yüzden hep seçenekleri düşük tuttum.

• Forumdaki arkadaslar sevgili altanpx Abi'm derki en az 200 mesaj olmayan adamı muhattap almayın siz neden bu zirvalayan Arkadasi dikkate alıyorsunuz bırakın kendi basını yesin valla muhattap olmanız bile hata
    Ben hayatım da bu kadar saçma sapan 27 mesaj atan adam gormedim Turushan abi Ersin lutfen üstatlar yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: omarking61

O zaman sorumu pioneer SC-LX87-S mı, yamaha RX-A3040 mı yoksa, onkyo TX-NR838 mi olarak değiştiriyorum. Daha güçlüsü veya daha iyi sesli öneriniz varsa söyleyin.

Bütçe nedir ,bu cihazlarin fiyatlarıni biliyormusunuz ,sizin saydığıniz ilk cihazlar ile bu son saydığıniz cihazlar arasında uçurumlar var...
    Polk audio amfi seçmez ,sadede orta üst sınıf cihaz alamaniz yeterlidir...
    Bu arada kaynak nedir ?
    Bd player vs....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu yine lg xboom olayina donmus

• Arkadaşlar ben şu anda sadece kağıt üzerinde baktığınızda bu cihazlar için en uygun, en iyi ses verecek cihaz hangisidir diye soruyorum

• Yoksa amacım zaten devasa paralar harcamak değil. Kaliteli bir sinema ve müzik sistemi kurmak. Polk cihazların sesinin iyi olduğunu bildiğimden sadece avr seçiminde yardım almak istedim. Ayrıca foruma yeni girdim. Yeni girene cevap gelmiyecekse mesaj sayısı nasıl artar? Soruma sadece en iyi onkyo nun filan modeli şu nedenden dolayı daha iyidir. Bunu tercih edebilirsin şeklinde olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Forumdaki arkadaslar sevgili altanpx Abi'm derki en az 200 mesaj olmayan adamı muhattap almayın siz neden bu zirvalayan Arkadasi dikkate alıyorsunuz bırakın kendi basını yesin valla muhattap olmanız bile hata
    Ben hayatım da bu kadar saçma sapan 27 mesaj atan adam gormedim Turushan abi Ersin lutfen üstatlar yaw

haklısın,

o yüzden önce dedim ki aç oku, araştır

amaaan neyse, ben zaten bu turu pas geçtim :))
  • Kaynağın da optik çıkışlı full hd mkv falan oynatabilen bir player olmasını istiyorum. Mesela egreat r6s remux, 4k, mkv her türlü formatı açıyor. Ayrıca dolby 5.1 desteği de var. 4k oynattığına gözümle görmeseydim inanmazdım. Ancak daha iyi bir cihaz da olabilir.

• İnsanın bilgisi ancak anlatabildiği kadardır. Sen git bunu al, buna bu daha iyi gider diyemiyorsan istediğin kadar bilgili ol. O ustalık belgesini eline vermezler senin. Dalga geç sonra git keyif yap. Oh valla ne iyi. Cevap vermiyosan yorum yapma, bilenin de önünü tıkama. Avr sorduk diye mal ettiniz beni. Yeter kardeşim. @turushanovgu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omarking61 -- 6 Kasım 2014; 8:14:01 >
  • quote:

Kaynağın da optik çıkışlı full hd mkv falan oynatabilen bir player olmasını istiyorum. Mesela egreat r6s remux, 4k, mkv her türlü formatı açıyor. Ayrıca dolby 5.1 desteği de var. 4k oynattığına gözümle görmeseydim inanmazdım. Ancak daha iyi bir cihaz da olabilir.

Beklentin bu yönde ise siz bildiğinizi yapın, yada slim hazır sistemler var alın bitsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gibi slim sistemler. Slim media player lardan mı bahsediyorsunuz hocam. İyi bildiğiniz varsa önerebilir misiniz.

• Egreat R200S Pro daha iyimidir mesela bu sistem için.

• quote:

Egreat R200S Pro daha iyimidir mesela bu sistem için.

Bütçen varsa , polk al sıkıntı olmaz , eşdeğer avr onkyo 809 ve üzeri, pioneer lx serisi,media player için dune lere bak 3d modeli var ...

Bu işler mkv ile olmaz ,bluray ıso dosyası veya m2ts dosyası ile aslında en iyisi orjinal bluray tabi bütçe varsa...

Forumu iyice oku sistemlere bir göz at, en önemlisi bütçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Forumdaki arkadaslar sevgili altanpx Abi'm derki en az 200 mesaj olmayan adamı muhattap almayın siz neden bu zirvalayan Arkadasi dikkate alıyorsunuz bırakın kendi basını yesin valla muhattap olmanız bile hata

Haklılık payın var , ama hakikaten bilmiyor ve sistem kurmak istiyorsa biz yardım ederiz , ama kendi bildiğini okuyacaksa yapacak birşey kalmıyor tabi....
  • omarking61 O kullanıcısına yanıt
    Valla iyi tanımlan mis biZden biri diyip ceza almadan

• Hepinizin fikirlerine hak veririm. Asla kendi bildiğimi okumam. Saygılar.

• quote:

http://www.pioneer.eu/tr/products/42/98/405/overview.html bak bi istersen körleme konuşmuyoz.

dostum cihaz 7.2 ama 2 hoparloru surerek stereo icinde kullanabilirsin bu avr yi :D. arkadaslarin dedigi gibi biraz okuyup arastirman gerekiyor. cok korleme bu islere girmeye calisiyorsun.
  • quote:

İşte onu yazdığımda bilmiyordum bunu. Araştırmış ancak rastlamamıştım bu bilgiye. Şu anda bunun farkında olarak düşünüyorum. Sağolasın.

Yas kac 14 16

• O zaman 2×rti a9, 2×rti a3, 1×csi a6 1×psw505 Onkyo TX-NR838(2000tl nin üzerinde ama dolby atmos için sanırım değer.

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.