Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki nerden alsam dostum bu cihazı internetten araştırıyorum 3500-2800 bandında fiyatlar. Bazı sitelerede güvenemiyorum. Birde kablo olarak ne kullanıyorsunuz önemli bir özellik varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokeradam

Harika bir seçim yapmışın bende sc 1223 kullanıyorum burda çogu usta avr den stereo performans olmaz diyorlar ben gene iddia ediyorum sc 1223 stereo da başka bir alem bunu aldırdıgım arkadaşlar söylüyor sizde yeni bir kullanıcı olarak bahsediyorsunuz.
    Şu an Orhan Ölmez dinliyorum inanılmaz bir stereo performansı var inanın orkestra evde canlı çalıyor dersiniz. bende polk audio tsi 400 serisi kullanıyorum polk seçerek hedefi vurmuşun burda tek eksik, aslında eksik demiyimde bir süre sonra sizde hak vericeksin sub psw 125 seni kesmeyecek daha güçlü bir sub alınca sistemin tadından yenmecek tabi bu bütçe meselesi,
    Tuncay bey ve ferit bey iyi esnaflardır. Özellikle ferit bey kişilik olarakda on numara esnaf, tuncay bey i yerinde yakalarsanız yüzyüze oda iyi esnafdır ama telefonda bir şey sordunuzmu yıllar sonra belki size döner. Her güzelin bir kusuru var diyim tuncay beyide öyle kabul edicegiz. :) Ama gözünüz kapalı alışveriş yapıcagınız bir firmadır.

1223'ü 921k ile kıyaslarmısınız sinema performansı olarak ?

• Arkadaşlar, Pioneer receiverlar ile kablosuz bağlantı yapmaya yarayan AS-WL300 adlı aparatı satıyorum. İlgilenenler özel mesajla iletiyime geçsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

Dostum torrentten aklıma gelen albümü indiriyorum. Yabancı albümlerin neredeyse hepsi var. Bi tek yerli parçalar yok. Onda da 320kbps bulmaya çalışıyorum. Özelden link atabilirim istersen.

lütfen usta link atarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

Elimde SC-LX86 nın türkçe kullanma kılavuzu var.Bütük ölçüde aynılar.LX87 kılavuyzu elinize geçene bundan faydalanabilirsiniz.
    Aşağıdaki linkten SC-LX86 nın Türkçe kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/0B6LFZ0cYOWFRcS1yQnhSUE1HUTQ/edit?usp=sharing

Üstat selam. Acaba sana kaç günde döndüler. Ben maili ayın 1'inde attım ama hala dönüş olmadı. Belki 1223'ün Türkçesi hala yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

Elimde SC-LX86 nın türkçe kullanma kılavuzu var.Bütük ölçüde aynılar.LX87 kılavuyzu elinize geçene bundan faydalanabilirsiniz.
    Aşağıdaki linkten SC-LX86 nın Türkçe kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/0B6LFZ0cYOWFRcS1yQnhSUE1HUTQ/edit?usp=sharing

Üstat selam. Acaba sana kaç günde döndüler. Ben maili ayın 1'inde attım ama hala dönüş olmadı. Belki 1223'ün Türkçesi hala yoktur.

Mesajınızdan sonra bende mail atmıştım.Bana göndermişler.
    Aşağıdaki linkten SC-1223 Türkçe kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/0B6LFZ0cYOWFRV2QtTFJOWTZXSlU/edit?usp=sharing

• PRODJ kullanıcısına yanıt
    Dostum çok teşekkür ederim. İyi günler.
    Bende çok teşekkür ederim, 923 kılavuzu ile idare ediyordum, bu iyi oldu..
  • Lx 88in tahmini fiyatı hk bilgisi olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi forumlar.pioneer vsx 924 amfi ye digiturk DT-PY 6100 Plus IQ sagemcom hmdi 1.4 özellıkli kablo ile sat gırısınden gırıs yaptım.
    Fakat sesleri sorunsuz aldıgım halde goruntu gıdıp gelıyor..
    avrde dıger gırıslerdede aynı problemı yaptı..baska hdmi kablodada yapıyor..

cozum ubılen var mı acaba...
    Çok teşekkürler. Süper oldu bu.:)

• Hocam çok kritik bir durum bu. Hemen digitürk kutusunun Avr ile bağlantısını kesin. Bu sorunun kaynağı, uydudan gelen kabloda kaçak bir akım olabiliyor ve uydu kutusu bunu filtreleyemeyebiliyor. İşte o zaman o kaçak akımı hdmi kablo yoluyla AVR'ye aktarıp AVR'nin hdmi girişlerinin bozulmasına sebep olabiliyor. Benzeri bir durumu ben yaşadım ve Teledünya'nın receiverı AVR'nin 3 hdmi girişini bozdu.

Sorunun çözümü ise basit. Teknosa'dan yada benzeri teknoloji marketlerinden aşağıdaki prizi ve uyduya gelen kablonun aynısından 1-2mt'lik hazırlar oluyor, bunları alın. Uydu receivera gelen kabloyu önce bu prize takın. Bu priz gelen sinyali filtreleyip öyle aktarıyor. Aldığınız ek kablo ile de prizden digitürk kutusuna bağlantı yapınız. Bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.
    http://m.teknosa.com/urun/ses-ve-goruntu/tunçmati̇k-tsk0758-surgepro-2li̇-akim-korumali-pri/110271180
    http://m.teknosa.com/urun/ses-ve-goruntu/vivanco-33736-pb-stcfv-15-uydu-kablosu-15-m-110-db/110271325

Benim sistem bu priz ile çalışıyor ve herhangi bir sorun çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu55 -- 6 Eylül 2014; 17:23:56 >

• Tesekkurler..digiturk yenı kutu getırdı ondada aynı durum var.Sızın yontemı denıcem aksam sonucu bıldırırım..
    bu arada bu var bende ısımı gorurmu?
    PHILIPS SPN5085B 2700J 8 Li AKIM KORUMALI PRİZ
  • murat tek_ M kullanıcısına yanıt
    Philips prizde uydu kablosunu takabileceğiniz bir giriş yok. Bu sebeple dediğim işlevi yerine getiremez. Bu tarz prizler normal elektrik şebekesinden kaynaklanabilecek sorunları bir nebze engelliyor. Ben de cihazları buna benzer bir prize bağlayarak kullanıyorum.

Daha önce linkini verdiğim Tunçmatik prizi de bu 8'li prize takıyorum. Uydudan gelen kabloyu ise Tunçmatik priz ile filtreliyorum.
  • VSX-924 e digitürk dışında farklı cihaz bağlayıp test ettiniz mi? Test ettiyseniz sonuç nedir.
    Ayrıca 924 in yazılımını kontrol ettiniz mı? Varsa güncel yazılım yükleyin test edebilir misiniz?

• İyi akşamlar..tuncmatik priz aldım dediginiz gibi yaptım..
    Problem devam ediyor..
    Bütün cihazlarda yazılım guncellemesi yapıldı..
    Bluray cihazda problem yok.Bütün girişlerde denendi..

• digitürk hm-9502hd (Hdmi dan dolby digital sesleri aktarıyor) kutu ile degisim yaptırdım.Problem cozuldu...
    DT-PY 6100 Plus IQ sagemcom kutular pioneer vsx924 ıle uyumsuz bılgınıze arkadaslar..
  • digitürk hm-9504hd kutu ıle degişim yaptırdım..Problem cozuldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat tek_ -- 8 Eylül 2014; 14:07:46 >
  • selamlar,

bluetooth aktarımı ile müzik dinlerken sizce ne kadar bir kayıp söz konusu olur?elimde bu var kullandığım..

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Home/Accessories/AS-BT200
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

Orhan'cım Stereo amfiler, plak sevgisi ve hifi sadakati devam ettiği sürece bitmez.Am ama şu gerçekki Pioneer;AVR lerin stereo performansına çok kafa yoruyor ve yatırım yapıyor.

Zaten farkındayızki eskiden av bypass özelliğine burun kıvıran stereo amfi üreticileri artık sinema sistemlerinin önemi artınca bu özelliği koymak zorunda kalmıştı.Hani bizide sisteminize entegre edin dışarda kalmayalım diye.

Şimdide Pioneer AVR lerin stereo performansına yatırım yaparak,stereo amfi entegre düşünenlere gerek yok mesajı vermeye çalışıyor.

Zaten her zaman söylüyorum iyi bir stereo amfi almadıktan sonra bu tarafa yatırım yapmaya gerek yok,üst sınıf bir avr işi görecektir.Tabi lambalı konusunu konu dışı bırakıyorum o başka kulvar.

2014 seri Pioneerlar AVR ler hayırlı olsun,fiyatlarda iyiymiş.924 te sadece Sabre Dac yok aynı zamanda preout özelliği bile konmuş,bu özelliklere göre iyi fiyat.

Gözümüz Aydın Pioneer VSX-924 EİSA Ödülünü almış ... Zaten Sen Diyordun Şefik Abi herifler bu donanıma bu ödülü haketmiş 2 gün önce geldi banada fırsat bulup açamadım şöyle bir test yazısı yazılır artık vsx-924 için ,,, 2014 - 2015 sezonu Pioneer Sezonu oldu diyebiliriz ...

http://www.eisa.eu/awards/home-theatre-audio/1/european-ht-receiver-2014-2015.html

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.