Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefona pio icontrol av 2012 ve 2013 indirdim fakat her iki programda
    Error code:B27102
    hatası veriyor , bu ne anlama geliyor, eskiden bu uygulamalarla cihazı kontrol edebiliyordum.
    şimdi olmuyor, neden olduğu konusunda fikirlerinizi bekliyorum.
  • İcontrol av5 ile deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Hayat memat meselesi desem inanır mısın

.
    Tabi ki değil merak ettim sadece :)
  • sc-1224 ve yeni vsx-1130 serilerinde aynı sabre dac ess90006 kullanılıyor. sc-1224 D class dendiği için 1130 için de D class bir amfi'dir denilebilir mi? Bu iki model arasında stereo açısından fark nedir. ağırlıklı stereo birazda sinema için hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kentiaman

sc-1224 ve yeni vsx-1130 serilerinde aynı sabre dac ess90006 kullanılıyor. sc-1224 D class dendiği için 1130 için de D class bir amfi'dir denilebilir mi? Bu iki model arasında stereo açısından fark nedir. ağırlıklı stereo birazda sinema için hangisini önerirsiniz?

Avr ile stereo olmaz bos yere caba goster meyin

Stereo anfi lere yönelin

• Pioneer vsx -930 bu avr nin turkce kullanim klavuzu bulunabilirmi nette denk gelemedimde

• sinir oldum sinir
    icontrol av2013 ipad ile çalışıyor da, benim android tel ile neden çalışmaz,
    açıklayabilecek varmı?
  • yıllardır sayıkladığım ama bir türlü sabit bir yerde oturamadığım için sahip olamadığım ev sinema sistemine nasipse bu sene geçmek istiyorum.

PIO LX-89 alsam, gereksiz mi olur sizce? fiyatlar şu an yüksek. ama belki yurtdışından belki de yıl sonuna doğru olan indirimlerle alabilirim diye düşünüyorum.

bunun yanında, sonrasında, stereo bir sistem de kurmak planlarım arasında. Çok sayıda orjinal müzik cd'im var. hatta atmaya kıyamadığım kasetlerim de. ama bu saatten sonra bir kasetçalar almak nasıl olur bilmiyorum :) ya da satılıyor mudur onu da bilmiyorum. neyse o kısmı şu an çok önemli değil.

LX 89 alıp bu avr işine başlamak ve kapatmak istiyorum. al-sat yapamam. çünkü 2.el elektronik eşya asla alamam. mutlaka 0, faturalı olmalı.

ne dersiniz?
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    LX 89 elbetteki zirve aradaki farkı bilmiyorum ama çok varsa LX 79 da düşünülebilir. LX 79 uygun fiyata gelirse alıcam. şu an yeni geldigi için biraz pahalı yazın ortalarında biraz düşer diye bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,

pio lx-77 alarak aranıza katıldım. sistemi kurduğumda makina kendini kapatıp, ipad/iPhone/ipod mavi ışık yanıp sönüyor. kullanma klavuzunda buna sebep olan 2 şeydir diyor. kablolarda yada makinada sorun var diyor.
    kabloları kontrol ettim. skıntı omuyor. bazen 3-5 dakika açık kalıp sonra tekrar kapatıyor..
    sizce sorun makinadanmıdır. görüşlerinizi bekliyorum.
  • TURQUAZ06 T kullanıcısına yanıt
    Avr resetleyip tekrar kursan bakalim yapicakmi?

• Energy take Classic 5.1 almayı düşünüyorum buna uygun hangi pioneer avr almalıyım birde bu hoparlör ve sub için kötü alma dermisiniz 8 ohm uyumlu diyor
    Paranız varsa neden olmasın... Ama o cihazın hakkını verecek hoparlör kullanmanız lazım...
    şimdi arkadaşım bu senin ne istediğine göre değişir diyosan ben lx89 alıp orj bluray film alıp atmos ve dts x yeni ses formatlarından faydalanıcam ona görede hoparlör alıcam ayrıca 4k danda faydalanmak istiyorum ve lx89 almışım ona görede iyi hoparlör takımı alıcam o zaman al lx89 ama ben bunları yapmıcam zaten ayrı bir stereo sistem kurmayı düşünüyorum ayrıca orj bluraylada işim olmaz format dts bilemedin dts hd olsun diyorsan mütevazi bir avr yeterde artar sonuçta alacağın ses dts yada hd olacak atla deve değil yani avrden arta kalan paraylada stereo amfi işini güçlendirirsin örnek ben vsx 921 kullanıyorum dts ve hd filmlerde bu yetmiyor örneklx 89 vs alıcam demedim hiç çünkü fazlasıyla yetiyor ama iyi bir stereo amfi almayı düşünüyorum o ayrı sana tavsiyem bu yöndedir
  • joven kullanıcısına yanıt
    700 film var bende bluray remux 3 tane atmos var arşivde olmasada insan gene atmos olsun istiyor goz doymaz ki bizde

• nasıl reset yapacağım?
    yardımınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURQUAZ06

nasıl reset yapacağım?

http://youtu.be/SCjGBzNP4JI

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: TURQUAZ06

nasıl reset yapacağım?

http://youtu.be/SCjGBzNP4JI

tşk..eve gidince deneyeceğim.
  • Taşındıktan sonra benim emektar Pioneer 920 nin arkasına hoparlör girişlerini takarken bir şey karıştı. (ilk seferde de başkası takmıştı zaten :))

5.0 sistem kullanırken arka hoparlörleri "Single" kısmına mı yoksa "Single Back" kısmına mı takmamız gerekir?
    söylediklerinizin ışığında bence alın, zira uzun zaman bir daha problem yaşamadan üst düzey bir amfi kullanmış olursunuz.
    buna uygun bir hop takımı ile gayet mutlu mesut yaşarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.