Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında o kadar üst düzeylere çıkmak istemiyorum fiyatlarından dolayı ama indirim gördüğüm için acaba olabilirmi diye aklımdan bi geçirdim.kompakt sistemler için bu kadar üst sınıf amfilere gerek varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pzycho P kullanıcısına yanıt
    Hangi compact

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Bose aç 10 15 16 Harman kardon 30 65 Focal dome gibi tabiki hepsi 2. El :)

• Focal dome flax serisi tamamen kablosuz mu?bütün uydular yoksa benmi yanlış anladım?

• pzycho P kullanıcısına yanıt
    Dome haric gerisine boyke bir cihaza gerek yok
    bence tabi

bu arada biraz geç oldu ama dün aldığınız lx amfiniz hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın

bu tip kampakt cihazlar için yeterli diyebileceğiniz amfi çeşit ve modelleri nedir bir kaç örnek yazabilirseniz iyi olur wifi int olursa benim için büyük bir çileden kurtuluş olur :D

bağlantı yapacağım tv 4k bu önemli bir konumudur bilmem ama belirtmek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pzycho

bu arada biraz geç oldu ama dün aldığınız lx amfiniz hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın

bu tip kampakt cihazlar için yeterli diyebileceğiniz amfi çeşit ve modelleri nedir bir kaç örnek yazabilirseniz iyi olur wifi int olursa benim için büyük bir çileden kurtuluş olur :D

bağlantı yapacağım tv 4k bu önemli bir konumudur bilmem ama belirtmek istedim.

Ben bir senedir kullanıyorum Lx 76 yi dun abimize aldık burdan ve gercek hayattan tanıdığım bir abimiz kullancak

o zaman alana satana kullanana hayırlı uğurlu olsun :D
  • Gerçekten liste fiyatlarından %50 indirim yapıyorlarsa takdir etmek lazım, demek ki biz TR'de pahalı ekipman kullanma işini çoktan çözmüşüz. Çünkü nasıl olduğunu anlamasam da Avrupadaki indirimli fiyatlar bile bizimkilerin verdiği rakamların üzerinde kalıyor. Hayırlısı olsun, durumu arkadaşıma iletiyorum madem.
  • arkadaşlar 102x , lx serileri yanılmıyorsam d sınıfı.
    32x 42x 52x 92x serileri ne olarak geçiyor sınıfı ne?
  • Z sınıfı

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Z sınıfı

• :)

Not:mobildeyim yapmak istediğimi yapamadim

Eraya katılıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pzycho -- 4 Haziran 2015; 14:56:59 >
  • quote:

eyvallah üstad daha iyileri senin olsun
  • arkadaşlara sormuştum ben ama.neyse artık.sonra da öylemi böylemi laf söyleyince.mazoşistmisiniz anlamadımki arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

quote:

eyvallah üstad daha iyileri senin olsun

Sen mi aldın yoksa üstad :)

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Amin hepimize olsun inşallah.

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Yok arkadaşım yanlış anladın keşke arastirarak sorarak yada öğrenerek yazsaydin mazoşist miyiz degilmiyiz daha iyi anlayabilirdin.

LX serileri üst seri sc orta vsx giriş diye biliyorum ama tamda emin değilim benim bilgim bunlar :( yanlışım varsa affola.

• quote:

Yok arkadaşım yanlış anladın keşke arastirarak sorarak yada öğrenerek yazsaydin mazoşist miyiz degilmiyiz daha iyi anlayabilirdin.

LX serileri üst seri sc orta vsx giriş diye biliyorum ama tamda emin değilim benim bilgim bunlar :( yanlışım varsa affola.

forumda sorarak bir nevi araştırıyorum zaten farkındaysan.zihnimde belirmesini mı beklemem lazımdı?
    sc 12xx 2xxx ve lx serileri d sınıfı amfi geçiyor diye biliyorum diğerlerinin sınıfını sordum.
    aslında z sınıfı diye komiklik yapan vatandaşa demiştim ben mazoşistmisiniz diye ama sende üzerine alındın niyeyse.
    neyse boşver arkadaş ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 4 Haziran 2015; 17:16:25 >
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Yazdığını tekrar oku hep çoğul kullanmışsın ve üstüme alınmadım sorma şeklin çok garipmiş cevap vererek soruyorsun sc LX d sınıfı dediğin gibi boşver arkadaş ;)

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.