Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Pioneer LX-87, LX-86, LX-77 ya da
    Onkyo 5010, 3010, 1010 satmayı düşünen olursa talibim...
  • Arkadaşlar ev sx300 hoparlör hakkında ne düşünüyorsunuz ve ikinci elleri ne kadardır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şöyle bir baktım
    hdmi 2.0 , sabre dac diğer modellerde de vardı zaten.
    yeni olarak benim gözüme çarpan sadece bluetooth , wifi ve dolby atmos oldu.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Benim farkettiğim bir de HDCP 2.2 kopya koruma standardını desteklemesi...
  • Arkadaşlar; DTS'in yeni formatı (Atmos'a rakip) tanıtılacaktı pek haber göremedim. Konu hakkında bilgisi olan var mı? (Şimdiye kadar çıkan veya tanıtılan cihazlarda ismini geçmiyor!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 26 Mart 2015; 11:11:56 >
  • DTS'in geliştirdiği sistem DTS:X bununla ilgili duyurular oldu.CES'de de oldu yanlış hatırlamıyorsam.Hatta demo disclerde DTS:X ile ilgili test etmek için sampale lar yayınladılar.

http://www.avsforum.com/forum/286-latest-industry-news/1828778-dts-x-immersive-sound-format-due-march-2015-a.html

http://www.avsforum.com/forum/90-receivers-amps-processors/1843537-dual-dts-x-demos-ces-2015-a.html

http://www.hardwarezone.com.my/tech-news-ces-2015-dtsx-companys-answer-dolby-atmos

birde bunlara alternatif auro 3d var.

http://www.auro-3d.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 26 Mart 2015; 11:11:35 >

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Hani filanca cihazlarda, şu tarihten itibaren gibi net birşey yok. Yazılımla mı olacak, kendine ait donanım mı gerektirecek? Sorulan sorulara yuvarlak cevap vermişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 26 Mart 2015; 11:16:55 >
  • zaten destekleyen avr de yok.ama 2015 yeni cihazlarda olacak diyorlar.daha yeni cihazların duyuruları olur.bu yıl sonuna kadar dts:x destekli cihazları piyasaya çıkmaya başlar.

youtube da dts:x ile ilgili ces ve demo videoları var.merak edenler bakabilirler.

https://www.youtube.com/results?search_query=dts%3Ax

• Günlerdir amazonu takip eder oldum, 924 almayı başarabileceğimden şüpheliyim fakat bu gidişle Almanca öğreneceğim, o olacak :)
    Maalesef dediğiniz gibi son günlerde tr ye gönderim yapan satıcı yoktu. Bugün amazon'un da ilan açtığını gördüm 367euro'dan. Hemen atladım tabi ama o da tr ye gönderim yapmıyormuş.

Bu fiyatları gördükten ve almayı başaranlar olduğunu öğrendikten sonra tr den bu kadar fark verip almak nasıl mümkün olacak bilmiyorum. Cidden zoruma gidiyor arkadaş.

Teklifiniz için çok teşekkürler, gerçekten de yardıma ihtiyacım olacak, bazı sorularım var, yardımcı olursanız çok makbule geçer :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint2 S kullanıcısına yanıt
    1 kaç aydır sinema sistemi bakıyorum 1224 e karar kalmışken bunu gördüm http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Home/AV-Receivers/Elite+Receivers/VSX-90
    9xx serisi ile aynı ama eu sitesine eklenmemiş daha bunun için 2 ay daha bekleyebilirim

• Pioneer LX90 (Susano), LX-87, LX-86, LX-77 ya da
    Onkyo 5010, 3010, 1010 satmayı düşünen olursa talibim...
  • Taşınma süreci tamamlanıp, kısmen de olsa yerleşince hafta sonu 5.2.4 kurulumu ile Dolby Atmos tecrübe etmeye başladım. Şunu söyleyim; kesinlikle bu yeni ses teknolojileri ev sinemasını başka bir boyuta taşıyacak. Bundan sonra alınacak AVR'ler Dolby tarafında Atmos ve DTS tarafında DTS X(3D Aura) ses teknolojilerini desteklemeli.
  • arkdaslar pıoneer lx 76 anfimle kablosuz baglantı içinyardım edecek arkadaslar varmıdır sıkıntım

as wl 300 ile laptop ile kurulum yapıp as wl 300 ile laptoptan internette girebiliyorum kablosuz olarak ama anfıden ne internette nede telefonlarımdan anfiyi gorebiliyorum bana as wl 300 kurulumunu resim veya bir video ile anlatamında yardımcı olabilrmisiniz

saygılar
  • selamlar, link belirtilen model usa urunu. kodlamasi farkli avrupa ile ve sc-1224 un cok altinda bir model. kodlama sizi yaniltmasin.
  • yeni teknolojiler guzel ama ne yazikki bununlari destekleyen film yok. 7.1 destekli film dahi cok fazla olmadigi dusunulurse atmos suan icin cok uzak gorunuyor. sahsen avr arayisimda 7.2 destegini sirf bi-amp baglanti kurabilmek ve farkli zone destegi icin istemistim :D. bana reklam kampanyasi gibi geliyor acikcasi. cogumuzun kullanmayacagi bir teknoloji. su an aramizda 7.1 film arsivi olan ve kullanan kac kisi var merak ediyorum. saglicakli, kesintisiz elektrikli gunler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 1 Nisan 2015; 10:21:49 >
  • zek kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın 924 ün bazı özellikleri kırpılmış sadece atmos eklenmiş

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Daha güncel yapidaki giris cikis lar kalkış eski teknolojiler gitmiş takılmayın ona daha iyi olmus yani kirpilma degil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mavera71

Ben aldığımda amazon kendisi satıp gönderiyordu. Toplam kartımdan herşey dahil 437 euro çekti.
    Ben bunun üstüne tek kuruş daha ödemedim, gümrükle falan uğraşmadım, cihaz kapıma kadar geldi.
    Aradan 2 ay falan geçti sanırım, şimdi de 66.72 euro karta geri yatırmışlar.
    Benden sonra benimle konuşup alan forumdaşlar var, muhtemelen onlara da bu rakam iade edilecek. :)
    Ama son zamanlarda amazon 924 ü türkiyeye göndermiyor, bir forumdaş dikkat etmeden almıştı, onunla da özel mesajla konuştuk, amazonun kendisinin değil de başka bir firmadan almıştı (yine amazon.de den) sanırım onun da ürünü teslim edildi. Gümrükle falan uğraşmadı sanırım, ptt evinde kadar getirip 191 tl gümrük masrafı talep etmiş. Ona da toplamda 1300 tl gibi bi rakama mal oldu.

Ben de sayın mavera71 sayesinde Amazon.de den Pio VSX-924 alanlardanım. Bana da herşey dahil 437 euro'ya gelmişti. Dün kredi kartı güncel işlemlerime baktım ki aynı şekilde 66.72 euro kartıma geri yükleme yapmışlar (yatırmışlar). Süper bir durum oldu, bana da bu 193 TL'ye tekabül eden geri yükleme yapıldıktan sonra amfi yaklaşık 1000 TL gibi süper bir rakama geldi. Tekrar teşekkürler mavera71.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.