Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orada Olmayan Adam O kullanıcısına yanıt
    Pm. Çok Teşekkürler.
  • g_unit_nihat G kullanıcısına yanıt
    lx88 Almanya fiyatı 2599 euro.heryerde aynımıdır bilemem ama.
  • Merhaba. Sayfaları okumaya başladım ama okunacak epey sayfa var.
    Pioneer vsx 921 için aklıma takılan soru şu. Uydu alıcısını hdmi ile bağlamada sorun yaşayanlar oldu mu acaba. (Hdmi Bord arızası gibi) Onkyo 626 ile bu sorunu yaşamıştım ve digiturk uydu alıcısı hdmi borda arıza yaptırmıştı. Böyle bir problem yaşamayı tekrar istemem.( ki forumdaki genel tavsiye uydu alıcılarının optik kablo ile bağlanması yönünde)
  • bravestheart kullanıcısına yanıt
    İlgin için teşekkürler. aynen öyle yaptım lg tv den sesleri 2mt optik kablo ile gayet güzel alıyorum. işin güzel yanı lg tv min akıllı kumandası ile avr yide kumanda adebiliyor olmam bu benim için büyük süpriz oldu. çünki avr nin kendi kumandasında ses ve mute tuşlerı çalışmaz olmuştu.

kaç yıl oldu vsx 920 yi alalı hala bi eksikliğini görmeden mis gibi kullanıyorum forever pio
  • Dostlar VSX-924 de Philips 6198 modelini hdmi ile Bağlantı yapıyorum fakat TV'nin sesini alamıyorum hdmi setup'dan ve TV'den ARC'yi açıyorum fakat bir Şey değişmiyor sadece hdmi yeterli diye duymuştum yoksa optik ile mi bağlamalıyım o zaman da sesi TV'den kontrol edemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candarby C kullanıcısına yanıt
    TV'den ve anfiden bağlantı ARC olarak seçili olsun. Bir de ARC uyumlu HDMI kablo kullanmanız lazım.

• TV'den ve amfi den arc yi açtım yalnız TV'de tek tek bu ayar yok sadece HDMI ARC on/off var evet kabloda bu özellik yanılmıyorsam vat gözüküyor amfiden TV ye basıyorum ama ses yok Maalesef
    Kablo linki

http://www.osmanlielektronik.com.tr/urundetay.aspx?Kategori_adi=KABLO%20ÇEŞİTLERİ&Urun_ID=572&Urun_adi=TTAF%2896261%29%20HDMI-HDMI%20KABLO%202M

• Vsx 924'e Ps4 bağladım fakat ekranda sadece "L" ve "R" hoparlör aktif gözüküyor. Dts veya DD oyun oynamama rağmen ekranda 5.1 aktif olmuyor. Ses sistemim 5.1. Daha önceden aktif oluyordu. Ne oldu da gitti ayarlar. Ps4 ile kullanan varmı pio. Ne yapmalıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candarby C kullanıcısına yanıt
    Önce sistemin elektriğini kes. Anfiye HDMI ile bağlı başka cihaz varsa çıkart, sadece TV bağlı kalsın. (TV ve Anfide ARC yazan yere kabloyu taktığına emin ol). Daha önce benim Onkyo'da başıma gelmişti. Bir cihaz çakışmaya sebep olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 14 Mart 2015; 20:24:10 >
  • Ps4 audio ayarlarını kontrol ediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

Ps4 audio ayarlarını kontrol ediniz.

Kendi kendine halloldu. Sorun kalmadı. Teşekkürler.

• Şimdi Üstad ben baştan yanlış anlatmış olabilirim siz amfinin ve TV'nin ARC yazan yerine takın demişsiniz ya amfide hdmı out'a takılı zaten amfiye takılan bütün girişleri aktarmak için tv kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

http://www.airties.com.tr/products/wap/Air4310

Bundan alın bunu modeme wifi ile bağlayın bundan cikan cat6 kabloyu Yada cat5 kabloyuda avr nin arkasına takın bırakın onlar aralarında net ısını halletsin sizin avr kablo ile bagli sansin kendini

EliniZdeki para etmez wifi cihazını da cope atın :))

Eray hocam merhaba linkte tavsiye ettiğin ürünü aldım, cihaz İnternet'e bağlandı fakat ipad wifi ağında pioneer ı görmüyor.sanırım farklı ip alıyor cihaz .ipade ev ağına bağlı olduğu için cihazı göremiyor diye düşünüyorum.

• Pioneer Sc-89 deli bir şey yahu. Türkiye de satan bir yer yok sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chocolatesuslu -- 15 Mart 2015; 17:50:41 >
  • chocolatesuslu kullanıcısına yanıt
    Elite olarak Amerika'da çıkıyor. Muadili SC-LX88

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Evet siz söyledikten sonra fark ettim. Biraz fark var ama sc-89u getirmek pek mümkün değil gibi :) İnşallah ileride sistemimi upgrade ettiğim zaman alacağım bu amfiyi :)
  • Herkese selamlar.
    Pioneer Vsx 921 ile tam otomatik ve otomatik kalibrasyon işlemlerinde sıkıntı yaşıyorum.
    Tüm işlemler sıkıntısız ilerliyor ve son adımdaki işlemleride gerçekleştirdikten sonra cihaz (9/9) analiz ediliyor ekranında takılı kalıyor. İşlemi tamamlayıp ana ekrana dönüş yapmıyor. Cihazı kapatmak zorunda kalıyorum ki sonrasında elektrik bağlantısını kesmeden tekrar açılmıyor. Ön panel üzerindeki MCACC ışığı sürekli yanıyor.
    İşlemin ilerlemesini engelliyor diye düşünüp hafızadaki tüm kalibrasyon işlemlerini sildim, ortam sesi ile sıkıntılar yaşanıyor olabilir diye gece geç saatte işlemi tekrarladım ama sonuç aynı.
    Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yorumlarını ve önerilerini rica ederim.
  • VSX-921 i resetleyip birde o şekilde test ettiniz mi ? Yapmadıysanız onu deneyebilirsiniz.
  • prodj in dediği gibi resetleyin ve manuel olarak ayarlayın.daha sağlıklı sonuç alırsınız.
  • Resetlemeyi nasıl yapıyoruz. Kullanım kılavuzunda baktım ama bulamadım / göremedim.
    Yanıt için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.