Şimdi Ara

Next YE-GA 4624+iGO Primo+AtlasIV+2GB Flash+128MB DDRII RAM+FM Verici+2 Yıl Güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
8.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • next in bir ilk'i daha dünyada ilk defa ıgo primo yazılımlı cihazları piyasaya çıktı ve yine ilk yaparak su anda satılan YE-A1050 ve YE-GA4624 modellerinde harita güncelleme ilk baglantıdan itibaren 1+1 yıl tabi birtane edindim resimler aşagıda
     Next YE-GA 4624+iGO Primo+AtlasIV+2GB Flash+128MB DDRII RAM+FM Verici+2 Yıl Güncelleme
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgi için teşekkürler, bu cihazın ayrıntılarına şuradan ulaşmak mümkün: http://www.nebutv.com.tr/default.asp?git=9&urun=800#. Özelliklerini yine de alta yazmak istiyorum:

quote:

Teknik Özellikler
    CPU: Know-How destekle SiRF AtlasIV gerçek 500Mhz işlemci
    GPS Alıcısı: SiRF GRF3i SiRFInsantFixII ile geliştirilmiş hızlı bağlanma özelliği, Waas, Egnos, MSAS, Galileo destekli yüksek hassasiyetli GPS alıcı (sadece Next ile) GPS Kanal: 64 Kanal Tam İzleme.Soğuk başlama:<45s Sıcak başlama:<3s(açık alanda) Ilık başlama:<38s
    Flash Hafıza: 2 GB
    RAM Kapasitesi: 128 MB DDR2
    LCD Ekran: Yüksek hassasiyetli, dayanıklı 4.3” TFT LCD ekran 480RGB(H)x272(V)
    USB: USB Sürüm 2.0, Mini USB soket
    SD Kart: SD yuvası maksimum kapasite 16 GB
    Ses: A: Gömülü Hi-Fi hoparlör B: Hi-Fi stereo kulaklık çıkışı
    Pil: Şarj edilebilen gömülü 820 mAH Pil.Şarj işlemi USB portu üzerinden DC 5V olaraktır
    Şarj Kiti: AC şarjı 100/230V şarj, 5V/1.5A Araç şarjı DC12-24V, 5V/1.5A
    İşletim Sistemi: Microsoft Windows CE 6.0
    Video Oynatıcı: ASF, AVI, WMV, 3GP, MP4
    FM Verici: 87.5-95 Mhz aralığında navigasyon sesi aktarımı aynı anda MP3 çalabilme yeteneği
    Media Çalıcı: MP3 (Maksimum 128 kbps) , WMA, WAV
    Fotoğraf Görüntüleyici: JPG, GIF, BMP, PNG
    E-Kitap Görüntüleyici: TXT
    Isı Derecesi: Kullanım Isı Derecesi : -10°C - 60°C Muhafaza Isı Derecesi:-20°C - 70°C
    Nem Aralığı: Kullanım Nem Aralığı 30 - 80RH
    Ölçüler: Muhteşem incelik 119mm x 77mm x 15mm Ağırlık: 161gr
    Onaylar: Tüm cihazlarımız CE ,RoHS ve FCC onaylıdır

Navigasyon Özellikleri
    Navigasyon Yazılımı: Dünyada ilk kez iGO Primo ile muhteşem özelikler ve seyahat zevki,Navigasyon’da devrim yaratacak bu yazılım gene ilk kez Next ile sizlerle
    Harita: Cihazda Başarsoft 2010.03 Türkiye Haritası yer almaktadır. Farklı ülke haritaları eklenebilir.
    Navigasyon Özellikleri: Rota planlama, 3D binalar, alternatif rota görme, karayolları hız kamerası uyarısı ekleme, POI ve Favori ekleme, POI grupları görünmeleri ayarlama, gece-gündüz geçişi, Rota dışında anında hesaplama, 400.000’den fazla bilinen yer (POI) kayıtları, Rota simulasyonu, Google’dan rota ve POI aktarımı, Google’a veri aktarımı ve önceki seyahatlerinizi gözlemleme, Araç tipine gore seçim, Arayüz değiştirebilme, Firmamıza özel Eda 1.1 seslendirme ile daha sağlıklı yol bildirimleri, Ölçü çevirme, Gerçek kavşak görüntüleri, Özelleştirilebilir menu, Resimden Navigasyon, Araba Modeli seçebilme, Hız ve Yükseklik profilleri, Tıklanabilen POI’ler, Benzin sarfiyat bilgisayarı, Kullanma klavuzu kendi üzerinde olan premium yazılım, Geçiş ekleme vs. gibi geniş özellikler, Koordinat girerek veya resimden navigasyon, Yol bloklama özelliği ile kapalı yolları veya zamana gore kapanan yolları bloklama ,bir çok kategoride Yakınlık veya Tehlike bildirimleri ekleme ,Limitsiz favori ekleme özelliği, Gerçek POI mesafeleri, Ülke Bilgi Sistemi ile seyahat edilecek ülkeye ait bilgileri görebilme,
    Aksesuarlar
    Paket İçeriği: Cam Askı Aparatı, Cihaz Tutucu Parça, 220V Ev Tipi Şarj Cihazı, Araç Şarj Cihazı, USB Data Kablosu, AV Kablosu, Ekran Kalemi, Cihaz Kullanma Klavuzu, Kullanım CD’si, Garanti belgesi.
    Bu cihaz TAYVAN ‘da üretilmiştir

Arkadaşlar, özellikle belirmek istediğim bir şey var; firma ile telefonla görüştüm, bu cihazın bir modeli daha var, onun ismi de NEXT YE-GA4624A Bu modelin diğerinden farkı ise bluetooth + A/V girişi olarak gözüküyor. Ancak henüz yurtdışından gelmemiş, ne zaman geleceği ve fiyatı ise belli değil. Ben bu modeli beklemekten yanayım. Özellikle Nav-pxb 215F düşünüyordum ancak Next'in üzerindeki yazılımın daha yeni olması, 64 mb'ye karşılık 128 mb'lik ddr2 ram'inin olması ve ilanda yazdığı doğru ise yani navigasyon ile mp3 çalımını aynı anda araç hoparlörlerinden yapabiliyorsa işte o zaman bu benim almak istediğim cihaz oluyor.

Bekleyip, görelim.

• Hayırlı olsun ...

Beklediğim cihaz bir kaç gün içinde bende alıcam.

Müzik ve navigasyon seslerini fm tarnsmitter üzerinden araç ses sisteminden dinleme özelliği benim bildiğim şimdiye kadar çıkan tüm next modellerinde vardı. Sattığım 708 de 1 yıldır bu özelliği kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_
    cihazınız navigasyon esnasında mp3 çalmıyordu ama primolarda navigasyon esnasında mp3 dinleye biliyorsunuz

Bende onu diyorum. Bu özellik 708 dahil tüm modellerde var ve navigasyon esnasında mp3 dinliyordum.

Bakınız FM Verici bölümü :http://www.nextnavigasyon.com/model_YE_G708_ozellikler.html

Benim yaptığım işlem navigasyonu çalıştırmak sonrasında kısa menü tuşu ile müzik çaları açıp (SD karttan mp3 leri) dinlemek. Bu esnada navigasyon seslendirmelerini ve müziği fm transmitter aracılığı ile araç ses sisteminden dinlemek.

Primo ile yapılan işlemde bu değil mi ? Ya ben yanlış anlıyorum yada anlatamıyorum ...

• Hayırlı olsun cihazı kaça aldınız ?
  • Next'in bu modellerinin çıkmasını uzun süre beklemeiştim sonra Navitech 210f almıştım. İyi ki de öyle yapmışım.
    Bu cihazın şekli tam bir hayal kırıklığı. Ben aracıma böyle bir alet takmam görüntümü bozar.
    Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Hayırlı olsun cihazı kaça aldınız ?

cihazın parekende satış fiattı 299tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahallenin_delisi

Next'in bu modellerinin çıkmasını uzun süre beklemeiştim sonra Navitech 210f almıştım. İyi ki de öyle yapmışım.
    Bu cihazın şekli tam bir hayal kırıklığı. Ben aracıma böyle bir alet takmam görüntümü bozar.
    Hayırlı olsun

hakikaten sizi şimdi taktir ediyorum bukadar yeni navigasyon kullanan biri olarak bir cihazı resimden görerek kalitesi hakkında yorum yapabiliyorsunuz bravo tabi bahane verecek yerini bulamadınız next ücretsiz güncellemesi 1+1 yıl yaptı diger firmalar ne yaptı hiç daha sattıkları cihazları toolbox tanımıyor arayıp soruyorum 1 aysonra ancak tanır neden ??? işte öyle diyor next cihazını satmadan toolbox'a uyumlu hale getiriyor herhangi ıgo yazılım soruna bile müdahele edip güncelleme verebiliyor türkiyede ilk defa primo yazılımlı cihazı kendileri geliştirerek satışa çıkardı vs vs nerede navitech onların sattıgı p110 cihazlarda kapanma var neden güncelleme yapmıyor yapamazlar buraya çıkıp nedenini bile yazamazlar ben navitech de kullanıyorum remco cihazda şimdi garmin alıyorum ama ne olursa olsun next kalitesi tartışılamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Orijinalden alıntı: mahallenin_delisi

Next'in bu modellerinin çıkmasını uzun süre beklemeiştim sonra Navitech 210f almıştım. İyi ki de öyle yapmışım.
    Hayırlı olsun

hakikaten sizi şimdi taktir ediyorum bukadar yeni navigasyon kullanan biri olarak bir cihazı resimden görerek kalitesi hakkında yorum yapabiliyorsunuz bravo tabi bahane verecek yerini bulamadınız next ücretsiz güncellemesi 1+1 yıl yaptı diger firmalar ne yaptı hiç daha sattıkları cihazları toolbox tanımıyor arayıp soruyorum 1 aysonra ancak tanır neden ??? işte öyle diyor next cihazını satmadan toolbox'a uyumlu hale getiriyor herhangi ıgo yazılım soruna bile müdahele edip güncelleme verebiliyor türkiyede ilk defa primo yazılımlı cihazı kendileri geliştirerek satışa çıkardı vs vs nerede navitech onların sattıgı p110 cihazlarda kapanma var neden güncelleme yapmıyor yapamazlar buraya çıkıp nedenini bile yazamazlar ben navitech de kullanıyorum remco cihazda şimdi garmin alıyorum ama ne olursa olsun next kalitesi tartışılamaz

Bende bu aletin çıkmasını uzun süre bekliyenlerdenim Bu devirde bu kadar kalas bir kasa bu kadar kötü bir ekran Gün ışığında Çok silik bendende
    Yazık .
    Şimdi Ses komut sistemli bir cihaz bakıcam .

• Bu cihazda iyiymiş
    Bunu mu alsak yoksa Piranha Galileo mu arkadaşlar.
    Yeniyim pek bilgim yok
    tavsiyelerinizi beklyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

Bu cihazda iyiymiş
    Bunu mu alsak yoksa Piranha Galileo mu arkadaşlar.
    Yeniyim pek bilgim yok
    tavsiyelerinizi beklyorum

ücretsiz güncelleme 1+1 yıl
    satış sonrası destek
    ilk defa ıgo primo
    dual navigasyon seçenegi
    akıllı klavye
    gerçek kavşak görüntüleri v.s v.s
    bunların hepsi next YE-GA4624 de
  • Teşekkürler hocam 4624 e karar verdim sayılır.
    bir sitede satışta şu an 299 tl ye.Ama güvenemedim.
    Yeni çıkmış zaten.
    Bu hafta hb ye ve hizlial a gelmesini bekleyeceğim.

Bunda bluetoothla telefondaki resim ya da videoları oynatma imkanım yok herhalde.Galileo da vardı.
  • bence igo primo nun diğer cihazlarda çıkmasını bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907
    bence igo primo nun diğer cihazlarda çıkmasını bekleyin

ne zamana çıkacak ki yeni cihazlar.şahsen ben next ten başka bir marka almamaya karar verdim.Verdikleri teknik desteğe hayran oldum.Özellikle de teşekkür amaçlı açılmış forum başlıklarını görünce çok şaşırdım.next sanırım bu işi en iyi yapan firmalardan birisi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907
    bence igo primo nun diğer cihazlarda çıkmasını bekleyin

ne zamana çıkacak ki yeni cihazlar.şahsen ben next ten başka bir marka almamaya karar verdim.Verdikleri teknik desteğe hayran oldum.Özellikle de teşekkür amaçlı açılmış forum başlıklarını görünce çok şaşırdım.next sanırım bu işi en iyi yapan firmalardan birisi

Nextin yeni modellerinin ne zaman çıkacağı belli değil. Kaldı ki çıkacak modellerin igo8 de olabileceği belirtilmişti. Açıkcası bende bir kaç primolu seçenek olmasını bekliyorum. Ancak piyasada şuan bulunan tek cihaz nextin 4624 modeli.

• Hepsi buradaya ve hızlıal a mesaj attım ne zaman satışına başlanıyor diye cevap bekliyorum 4624 için.
  • quote:

Hepsi buradaya ve hızlıal a mesaj attım ne zaman satışına başlanıyor diye cevap bekliyorum 4624 için.

nebu tv den alabilirsiniz benim alışverişim oldu sorun yaşamadım sizde yaşamazsınız
  • Sorundan ziyade bi de o sitelerin fiyatlarını görmek istiyorum.Aynı fiyattan çıksa bile worldcardla alacagim için 30 tl puan da alicam.270 lira gibi bir fiyata gelmiş olacak yani
  • quote:

Hepsi buradaya ve hızlıal a mesaj attım ne zaman satışına başlanıyor diye cevap bekliyorum 4624 için.

Hızlıaldan aynı soruma yaklaşık 1 hafta önce bana gelen cevaplar ;

1) Mesajınız ilgili arkadaşa iletildi. Kısa sürede size dönüş yapılacak.
    2) İlgili arkadaştan gelen cevap ; Cihaz kısa süre içinde stoklarımızda olacak.

Umarım size net bir tarih bildirirler ...
  • next ten gelen mail e göre en geç bu hafta içinde satışta olması gerekiyor.bugün yarın düşer bence sitelere
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.