Şimdi Ara

Next YE-GA 4624+iGO Primo+AtlasIV+2GB Flash+128MB DDRII RAM+FM Verici+2 Yıl Güncelleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4624 cihazımı bimeksten bugün aldım. Ev tipi şarj cihazı çıkmadı. Onu sonra ücretsiz kargyola mı gönderiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisan7

4624 cihazımı bimeksten bugün aldım. Ev tipi şarj cihazı çıkmadı. Onu sonra ücretsiz kargyola mı gönderiyorlar?

destek@nextnavigasyon.com 'a maille durumu bildirin,ücretsiz kargo ile yolluyorlar adresinize
  • TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

cihaz çan çin çon da değilmiş , bak bu iyi
    tayvanlımış arkadaş.

evet aynen öyle
    http://www.nextnavigasyon.com/duyurular_globalsat.html

bu mesajdan 4 ay sonra alınan cihaz üstünde PRC yazıyor.
    People's Republic CHINA ne zamandan beri taiwan oldu
     Next YE-GA 4624+iGO Primo+AtlasIV+2GB Flash+128MB DDRII RAM+FM Verici+2 Yıl Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 14 Aralık 2010; 14:15:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

cihaz çan çin çon da değilmiş , bak bu iyi
    tayvanlımış arkadaş.

evet aynen öyle
    http://www.nextnavigasyon.com/duyurular_globalsat.html

bu mesajdan 4 ay sonra alınan cihaz üstünde PRC yazıyor.
    People's Republic CHINA ne zamandan beri taiwan oldu
     Next YE-GA 4624+iGO Primo+AtlasIV+2GB Flash+128MB DDRII RAM+FM Verici+2 Yıl Güncelleme

next daha önce bu durumla ilgili kendi sitelerinde açıklama yapmıştı.
    Cihazın üretildiği firma burası
    http://www.globalsat.com.tw/products-page.php?menu=2&gs_en_product_id=1&gs_en_product_cnt_id=13
    Global sat ile anlaşmaları kendi sitelerinde'de var

• quote:

next daha önce bu durumla ilgili kendi sitelerinde açıklama yapmıştı.
    Cihazın üretildiği firma burası
    http://www.globalsat.com.tw/products-page.php?menu=2&gs_en_product_id=1&gs_en_product_cnt_id=13
    Global sat ile anlaşmaları kendi sitelerinde'de var

ben mi yalan söylüyorum yoksa etiket mi?
  • önce tayvanda üretilmiştir. diğer modeller çinden geliyor olabilir. ya da tayvan lı şirket sonraki üretimlerini çindeki fabrikasında yapıyor olabilir.

bu arada next e mail atmıştım AV-IN ve BT li model ne zaman gelecek diye (elimde uyducudan aldığım next kataloğu vardı, orada yakında diye belirtilmiş bu model ve bt li olan), raf ürünü satmadıkları için biraz zaman alacağını ama geleceğini söylediler. henüz tarih vermediler. yani next firması nereden getirirse getirsin kaliteli olacağına inanıyorum. çindede çok kaliteli mallar yapılıyor. paranıza göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanBirkan

önce tayvanda üretilmiştir. diğer modeller çinden geliyor olabilir. ya da tayvan lı şirket sonraki üretimlerini çindeki fabrikasında yapıyor olabilir.

bu arada next e mail atmıştım AV-IN ve BT li model ne zaman gelecek diye (elimde uyducudan aldığım next kataloğu vardı, orada yakında diye belirtilmiş bu model ve bt li olan), raf ürünü satmadıkları için biraz zaman alacağını ama geleceğini söylediler. henüz tarih vermediler. yani next firması nereden getirirse getirsin kaliteli olacağına inanıyorum. çindede çok kaliteli mallar yapılıyor. paranıza göre..

evet dediğiniz gibi olabilir,şirket ne kadar taiwan'lı olsada cihazı çindeki fabrikasında üretip buraya yolluyorsa cihazın çıkış noktası nere ise etikete orası yazılması gerekiyor sanırım..

• merhabalar,

ürünün 2 sene ücretsiz harita güncelleme hizmetinden sonra yıllık güncelleme bedeli nedir acaba bilen var mı?
  • ARkadaşlar bu modeli Ankara Mediamarktta 299 TL ye satıyorlardı 2 hafta kadar önce.

4 gün önce yine mediamarktta 279 a düşmüş.

Herhalde yılbaşı kampanyasında 250 civarına düşer ve ben de alırım.

Haluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto82

merhabalar,

ürünün 2 sene ücretsiz harita güncelleme hizmetinden sonra yıllık güncelleme bedeli nedir acaba bilen var mı?

https://www.naviextras.com/shop/portal/catalog?salesPackageCode=53052&view=item&page=2&type=100&area=2
    Bu adreste şu an için TR haritasının fiyatı ve güncelleme şartları yazılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: step-team

quote:

Orijinalden alıntı: eto82

merhabalar,

https://www.naviextras.com/shop/portal/catalog?salesPackageCode=53052&view=item&page=2&type=100&area=2
    Bu adreste şu an için TR haritasının fiyatı ve güncelleme şartları yazılı.

20 dolar yazıyor sitede, teşekkürler..

• Rica ederim,
    O para da bir yıllık yaklaşık 3 güncelleme demek ve harita sağlayıcımızın alın teri karşılığı demek
    İyi akşamlar
  • Bu cihaz benimde hoşuma gidiyor... Yılbaşı kampanyalarından bir tane kapmak istiyorum... Fakat merak ettiğim bir konu var...

Şöyle ki; cihazın üstünde Igo Primo 1.0 veya 1.1 yüklü... Ancak bu programın 1.2 versiyonu da çıktı... Aynen haritada (Başarsoft) olduğu gibi Igo Primo'nun da 1.2 güncellemesini lisanslı ve ücretsiz olarak cihaza yüklemek mümkün mü?

NEXT'in böyle bir anlaşması ve tüketiciye yönelik böyle bir taahhütü varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Bu cihaz benimde hoşuma gidiyor... Yılbaşı kampanyalarından bir tane kapmak istiyorum... Fakat merak ettiğim bir konu var...

Şöyle ki; cihazın üstünde Igo Primo 1.0 veya 1.1 yüklü... Ancak bu programın 1.2 versiyonu da çıktı... Aynen haritada (Başarsoft) olduğu gibi Igo Primo'nun da 1.2 güncellemesini lisanslı ve ücretsiz olarak cihaza yüklemek mümkün mü?

NEXT'in böyle bir anlaşması ve tüketiciye yönelik böyle bir taahhütü varmı acaba?

Ben de bu cihazı kullanan biri olarak, takip ettiğim kadarı ile Next'in bu yönde bir açıklaması ve taahhütü yok..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, son derece memnunum. İlk aldığım cihaz şarj olmamaya başladı 2. haftasının sonunda, geri gönderdim ve anında yenisi geldi. Hatta kargoda sorun olduğu için gecikmesin diye bir tane daha gönderdiler, geri gelen ilk üründen 1 hafta sonra bir ürün daha gelmişti, geri gönderdik Kar sis gece gündüz sorunsuz geziyorum, bir de aklınıza dahi gelmeyecek noktalardaki bakkallar, büfeler, otoparklar haritada mevcut. Çok iddia kazandım sayesinde, paramın karşılığını aldığımı hissettiğim ender ürünlerden
  • Keşke olsaydı... Öylelikle cihaz her zaman güncel kalırdı...

Sanıyorum bu bir anlamda NEXT'in satış stratejisi... Böylelikle sürekli yeni cihaz satılacak...

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Bu cihaz benimde hoşuma gidiyor... Yılbaşı kampanyalarından bir tane kapmak istiyorum... Fakat merak ettiğim bir konu var...

Ben de bu cihazı kullanan biri olarak, takip ettiğim kadarı ile Next'in bu yönde bir açıklaması ve taahhütü yok..

• Arkadaş ben bu Next 4624 cihazdan birşey anlamadım poi ekleme denilmiş poi ekleme diye birşey olmadığı gibi poi yeni gruplama bile yok,bu cihazı iyi derecede kullanan var mı acaba? Menu olarak en beğendiğim menu Navitech firmasının kullandığı menu bende nav P250 BC modeli mevcut,cihaz aynı derecede başarılı değil, sık sık donma,yanlış yön gösterme gibi negatiflikleri var Ancak bu cihazın kullandığı menuler oldukça kullanışlı ve ihtiyaca cevap verecek tarzda cihaza ait ekleyebildiğim 1 adet menu resmini ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shener41 -- 15 Mart 2011; 0:48:34 >
  • Açıklamalar ve bilgilendirme için teşekkürler
  • Yeni konu açıp 3-4 mesajda birde kampanya fiyatları yazma huyum yoktur,az önce fark ettim geçicimidir değilmidir yazmıyor ama fiyatlarını oldukça aşağı çekmişler.Alacak olanlar için iyi bir fırsat derim,

http://www.hepsiburada.com/Liste/next-ye-ga-4624-igo-primo-2-yil-harita-guncelleme-43-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otnexye-ga4624&categoryId=25764

http://www.hizlial.com/outdoor/gps-navigasyon-cihazlari/next-ye-ga-4624-igo-primo-4-3-fm-transmitter-mulltimedya-ozellikli-navigasyon-cihazi_22.012.4399.0005.htm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.