Şimdi Ara

Asamoah Gyan ( Alınması gereken forvet )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Doğum tarihi 22 Kasım 1985

Doğum yeri Accra, Gana

Boyu 1,86 m

Mevkii Santrafor

Oynadığı takım

Adamın yaşı genç ucuz ileride çok koşuyor çok güçlü topu alıp karşı kaleye götürecek cinsten bir forvet neden görmezler bu adamı anlamıyorum

bu adamı alırsak kesinlikle zarar etmeyiz ( sakatlanmadığı taktirde )

Delgado - tabata - nobre - zapo - tello yu satsınlar

• Gana'yı yarı final'den eden adam değil mi bu...
  • Katılıyorum.Ama GS'ye gelmesi konusunda. :-D

Bırakmazlar bence ya.Almanya ligine doğru yola çıkar bence.
  • iyi iyuncu fb alsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Gana'yı yarı final'den eden adam değil mi bu...

Çeyrek finale de çıkaran bu adam .
  • bize lazım olan adam vitekti onuda ankaragücü kaptı.
  • İyi olur güzel olur da İngiltere'den siyahi bir santrafor gelecek.
    Zaten bu adam olmasa Gana gruplardan dahi çıkamazdı.
    İstesek de bize bırakmazlar gibime geliyor.
  • ilginçtir eleman 3 nolu formayı giyiyor

tabi gallasın 10 numara giydiği yerde lafı olmaz ama
  • Tabi tabi.Yürüyün gidin başka futbolcu mu yok!Şu dengesiz Bobo bile bundan iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __LP__
    İyi olur güzel olur da İngiltere'den siyahi bir santrafor gelecek.
    Zaten bu adam olmasa Gana gruplardan dahi çıkamazdı.
    İstesek de bize bırakmazlar gibime geliyor.

Kaynak ?
  • Fenerbahçeye geçmiş olsun

Sazan Avcısı

Av sezonu başlasın!

Sezon başlamadan büyük bir heyecan yaşadı tüm Beşiktaşlılar. Transfer sezonu, normal sezonu aratmayacak kadar ateşli geçiyor... Quaresma'dan sonra Guti'nin de alınması taraftarları iyice heyecanlandırdı. Beşiktaş'ta bu sezon güzel işler oluyor. Taraftarın büyük çoğunluğu yapılan işlerden çok memnun. Guti transferi ile Beşiktaş adını bir kez daha tüm dünyaya haykırdı. Bernd Schuster yapı olarak hücum futbolunu benimseyen bir teknik adam. Futbolun klişelerinden uzak farklı bir kişilik. "1-0 olsun bizim olsun" felsefesinden çok "5-4 olsun bizim olsun" diye düşünüyor. Bu düşünce, çok uzun süredir Beşiktaşlıların özlem duyduğu bir şey, Lucescu'dan bu yana takımı çalıştıran hocaların bir çoğu futbol felsefesi olarak daha farklı düşünen isimlerdi. Mircea Lucescu ile birlikte çalıştım, onun düşüncesi önce gol yememek üzerine kuruluydu. "Biz önce yemeyelim, nasıl olsa atarız" derdi. Bu sistemi başarı ile oynattı. Ama ondan sonra bu ve buna yakın sistemler ateşli Beşiktaş taraftarına heyecan vermedi. Şimdi Schuster ile bambaşka bir futbol kurgusuna hazır olun. Tanıdığım kadarı ile Alman hoca çok yaratıcı, kompleksleri olmayan, futbolun keyif tarafına önem veren ve kazanmaya odaklı bir teknik direktör.

GÖZLERİMİZ KAMAŞACAK

Eldeki kadroya bakacak olursak, önemli silahların olduğunu görüyoruz. Nihat önemli bir silah, geçen yıl tutukluk yapsa da bu yıl çok can alır. Bobo, bu ligin en istikrarlı golcülerinden. Quaresma ise bir sihirbaz. Şimdi bu silahları patlatacak Guti de gelirse gözlerimiz kamaşabilir. Böyle oyuncuların takıma kazandırılmasının birçok yönden artıları var. Bir kere futbol iyi oyuncular ile oynanır. Bu iyi oyuncular takımdaki diğer oyuncuları da ateşler. Rakipler her zaman tedirgin olur. Tribüne gelen seyirci pozitif enerji verir ve bu da sonuçlara yansır. Bana kalırsa Guti gibi bir oyuncu burada çok iş yapar. Sahanın her yerinde oynayabilen ofansı ve defansı mükemmel olan, istikrarı ve disiplini üst düzeyde bir yıldız o... Geriden başlatacağı ataklar, o ince ara pasları yürekleri hoplatmaya yeter. Tek dezavantajı, şu ana kadar İspanya dışına hatta Madrid dışına hiç çıkmaması. Uyum süreci çok önemli olduğundan bu transfer acilen noktalanmalı ve Guti takımla beraber olmaya bir an önce başlamalı. Kartal'ın kanatları artık çok güçlü, tabii pençeleri de. O zaman "Av Sezonu" başlasın...

• Zenci Güiza. Hiç gerek yok.
  • Yanlış oldu herhalde?
  • Beyler Raul'un gelme olasiligi nedir? Morinho onu 1 sene daha kadroda görmek istedigini söylemisti ilk basin toplantisinda son durumlar nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunate

Beyler Raul'un gelme olasiligi nedir? Morinho onu 1 sene daha kadroda görmek istedigini söylemisti ilk basin toplantisinda son durumlar nedir ?

kardeşim napacaksın raulu . adam kaç yaşında hemen her kupayı gördü doydu . gelip de sanki top mu oynıcak burda tatile gelecek..

bu arada bu gyan ile ilgili yorumları izledim . kesinlikle alınmamalı . istikrar sıfır . bi sezon oynuyor bi sezon yedek..
  • Sen çıktın Gyan için yazı yazdın, Aziz Yıldırım bunu okudu hemen gidip Gyan'ı aldı.
    Halbuki sen kandırmıştın.
    Bu yüzden Fenerbahçe sazan avcısı oldu.

Yazdıklarından bunu çıkarabildim.
    Başka anlayan varsa anlatsın doğrusunu öğrenelim.

Sonra açtığın Gyan konusunda tutup alakasızca Schuster'den bahsettin Quaresmayı anlattın, alakaya maydanozu öğrettin.

Senaryoda bir gariplik var ama olsun böyle dizilerin çekildiği bir ülkede reyting rekortmeni bir sit-kom olmaya aday.
    Komediye bak
  • fener aldı diyorlar.dogruysa hayırlı olsun.ancak güizadan mücadele,istek,yırtıcılık yönlerinden daha üstün olsada son vuruşları biraz evlere şenlik.

gananın başarısında pay sahibi ama neleri kaçırdıgını da gördük.

şimdi birkaç arkadaş fener aldı diye kötülüyosun falan demesinler sadece genel fikrimi söyledim.gerçi daha ortada da birşey yok ama söylentiler işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_kusje

fener aldı diyorlar.dogruysa hayırlı olsun.ancak güizadan mücadele,istek,yırtıcılık yönlerinden daha üstün olsada son vuruşları biraz evlere şenlik.

gananın başarısında pay sahibi ama neleri kaçırdıgını da gördük.

şimdi birkaç arkadaş fener aldı diye kötülüyosun falan demesinler sadece genel fikrimi söyledim.gerçi daha ortada da birşey yok ama söylentiler işte.

guizadan iyidir
  • çok geç artık o bir fenerli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.