Bu Senenin En İyi Komedi Filmi Hangisi?
19 Cevap1740 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
[Poll]

Bu Senenin En İyi Komedi Filmi Hangisi?

Eyvah Eyvah
  35% (18)
Recep İvedik 3
  33% (17)
Yahşi Batı
  27% (14)
Kanalizasyon
  1% (1)
Kutsal Damacana 2
  1% (1)

Toplam oy : 51

(en son oy tarihi : 14 Eylül 2012; 15:27:46) 
Giriş

201 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:10:38 

Arkadaşlar sadece Türk yapımı filmler..

AC/DC

http://tinyurl.com/8k6bz9h

6787 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:13:34 

Eyvah Eyvah ve Kanal-izasyon'u da eklersen eğer...

Kutsal Damacana hariç hepsi iyiydi derim. Kutsal D. henüz izlemedim ondan.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

201 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:28:05 

Ekledim

AC/DC

http://tinyurl.com/8k6bz9h

9847 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:42:48 

Kanal(i)zasyon 2009 filmi, bu yüzden çıkarılması lazım.

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...

1952 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:46:58 

eyvah eyvah tabi ki, inanılmaz ötesiydi Ama ne yazık ki Türk beyinliyiz biz, Recep ivedik 3 alır anketi

My release date has been changed
Alleria the Windrunner
Okşadıkça insanların içinden çıkıyor cini !

1377 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:49:49 

Eyvah eyvah

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

6787 Mesaj
2 Temmuz 2010; 20:57:12 

quote:

Orijinalden alıntı: E.A

eyvah eyvah tabi ki, inanılmaz ötesiydi Ama ne yazık ki Türk beyinliyiz biz, Recep ivedik 3 alır anketi

Türk beyinliden kastın?
Sanki Eyvah Eyvah Türklerin değil. Hani... Eyvah Eyvah yabancıların, Recep İvedik Türklerin ve iğrenç bir film. Ama Türk beyinli olduğumuz için Recep İvedik daha çok hoşumuza gitmiştir... gibi bir şey kastetmek istedin sanırım ama ilginç.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

976 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:00:24 

quote:

İnsanların neye güldüğünden size ne?Recep İvedik karakteri insanın hep yapmak istediği,içinde kalan o doğal tarafı yansıtıyor.Hepimizin içinde bir Recep vardır.Bence gayet komik.

İbret olmaz bize her gün okuruz ezberde Yoksa hiç mana aranmaz mı bu ayetlerde Lafz-ı muhkem yalnız anlaşılan Kur’an’ın
Çünkü kaydında değil hiç birimiz mananın Ya açar nazm-ı celilin bakarız yaprağına Yahut üfler geçeriz bir ölünün toprağına
İnmemiştir hele Kur’an şunu hakkıyla bilin
Ne mezarlıkta okunmak ne de fal bakmak için.
Mehmet Akif ERSOY

1952 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:10:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Türk beyinliden kastın?
Sanki Eyvah Eyvah Türklerin değil. Hani... Eyvah Eyvah yabancıların, Recep İvedik Türklerin ve iğrenç bir film. Ama Türk beyinli olduğumuz için Recep İvedik daha çok hoşumuza gitmiştir... gibi bir şey kastetmek istedin sanırım ama ilginç.

Bahsetmek istedğimin canlı örneği olmak zorunda değildin ama tamamen yanlış anlıyarak oldun ne yazık ki
Kimin neye güleceğine elbette ben karışamam ama; espri kalitesi, oyuncu zenginliği , emek gibi kavramlar sonucu ortaya çıkan güzel bir eseri basit bir filmdeki küfürlere tercih eden zihniyettir benim bahsettiğim. Amacım tartışma konusu açmak değildir . Yanlış anlaışıldığım için özür dilerim sizden

Alleria the Windrunner

1658 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:15:54 

ay lav yu 'yu ekle

recep serisi arog eyvah eyvah falan hiçbirinde o kadar gülmemiştim

1110 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:16:29 

Kolpaçino'yuda ekle

4980 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:18:09 

Konunun yeri sinema bölümü.Neyse ivedik dedim.

6787 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:19:12 

quote:

quote:

quote:

Türk beyinliden kastın?

Bahsetmek istedğimin canlı örneği olmak zorunda değildin ama tamamen yanlış anlıyarak oldun ne yazık ki
Kimin neye güleceğine elbette ben karışamam ama; espri kalitesi, oyuncu zenginliği , emek gibi kavramlar sonucu ortaya çıkan güzel bir eseri basit bir filmdeki küfürlere tercih eden zihniyettir benim bahsettiğim. Amacım tartışma konusu açmak değildir . Yanlış anlaışıldığım için özür dilerim sizden

Benim derdim sana ters gitmek veya senin tabirin ile sana canlı örnek olmak değildi. İstersen üstte yazdığın mesajı bir daha oku. Ben filmin kalitesinden de, esprisinden de veya hiçbir şeyinden bahsetmedim ki örnek olayım.
Yorumların oldukça boşluğa dönük. Anlaşılması güç.

3505 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:20:24 

Hiç biri.

ESOGU-Comparative Literature

MSI GT780 DXR
hala cahiliz.

3507 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:20:33 

K.Dabacana'daki Hindistan bölümleri süperdi.
Sinemada yaşlı adamın "ııııı"lı küfüründe elimdeki kolayı dökmüştüm.

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

4971 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:21:38 

Kutsal damacana bu listedeki filmlerle bir tutulamaz ya fail olur bana göre

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Temmuz 2010; 21:23:03 

quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

K.Dabacana'daki Hindistan bölümleri süperdi.
Sinemada yaşlı adamın "ııııı"lı küfüründe elimdeki kolayı dökmüştüm.

Kutsal damanacaya oy vermedim ama, o filmin en komik sahnesiydi.

1952 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:23:29 

quote:

quote:

quote:

quote:

Türk beyinliden kastın?

Benim derdim sana ters gitmek veya senin tabirin ile sana canlı örnek olmak değildi. İstersen üstte yazdığın mesajı bir daha oku. Ben filmin kalitesinden de, esprisinden de veya hiçbir şeyinden bahsetmedim ki örnek olayım.
Yorumların oldukça boşluğa dönük. Anlaşılması güç.

Başından beri anlatmak istediklerimi anlıyamıyorsun. Ben Türk-yabancı kıyaslaması yapmıyordum Türklerin kalite anlaışından bahsetmek istiyordum. Gişe hasılatlarından da durum ortada zaten. Neyse daha fazla birşeyler anlatmaya gerek yok. Ûstadlar boşuna dememiş, anlattıkların anlayana bağlıdır diye
İyi forumlar size

Alleria the Windrunner

2439 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:24:03 

Eyvah Eyvah

2139 Mesaj
2 Temmuz 2010; 21:31:37 

herşeye rağmen CEM YILMAZ

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bu Senenin En İyi Komedi Filmi Hangisi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234