Şimdi Ara

Thermaltake, Nvidia temalı yeni kasa modeli Element V Nvidia Edition'ı satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Thermaltake, son olarak Computex 2010 fuarında gösterdiği Element V Nvidia Edition serisi yeni kasa modelini satışa sunuyor. Nvidia için özel olarak tasarlanan ve firmanın logosunu taşıyan full tower formundaki yeni kasa, GeForce GTX 470 ve GeForce GTX 480'nin bir ya da iki tanesine ev sahipliği yapabiliyor. 532 x 220 x 537 mm boyutlarında ve 14.13 Kg ağırlığında olan yeni kasada 5 adet 5.25-inç sürücü slotuna yer verilirken, 2.5-inç / 3.5-inç depolama sürücülerine destek sunuluyor.

Giriş-Çıkış panelinde bir adet ses, bir adet eSATA ve dört adet USB portuna sahip olan Element V Nvidia Edition, entegre fan kontrolcüsü ile geliyor ve sahip olduğu özel hortum delikleri ile su soğutma sistemleriyle kullanıma olanak tanıyor. Standart olarak bir adet 230mm renkli ön fana (600-800 devir/dakika), bir adet 200mm çapında üst fana, iki adet 120mm çapında ön fana ve bir adet 120mm çapında arka fana sahip olan kasada, Nvidia ile birlikte geliştirilen ve üç ve dört yollu SLI kurulumları için soğutma performansını geliştirdiği belirtilen hava borusuna da yer veriliyor.

Thermaltake'in özellikle Nvidia tutkunları için hazırladığı Element V Nvidia Edition isimli yeni kasa modeli, yurt dışında 219$'lık tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

• Thermaltake 3 birleşeni biraraya getirmeyi başarmış...

kötü
    berbat
    pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzer

Thermaltake 3 birleşeni biraraya getirmeyi başarmış...

kötü
    berbat
    pahalı

Aynen. Hiç albenisi yok
  • ati kart aldim bu kasayla uyumlumudur gibi sorulara magruz kalabiliriz
  • ya bu kasayı dizyn edenler birazdaha çeşit kasalar üretemezlermi hepsi birbirine benziyor..
  • önden biraz şekil olsaymış iyi olurmuş?
  • para tuzağından başka bir şey değil
  • Sol yan panaldeki tadımlık pleksi niye? Güzel görünmesi amaçlanmışken , aksine berbat etmiş kasayı. Hiçbir şekilde alınacak bir kasa değil

Bunun yerine HAF 932 bundan söz edilemiyecek kadar iyi. Tamamiyle para tuzağı. Benim 13 yaşındaki yeğenim çok , çok daha güzel tasarımlar çıkartır bundan eminim.

Manavamı yaptırmışlar bu kasanın tasarımını?
  • Bunu alacak insan çıkar mı acaba forumdan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

ati kart aldim bu kasayla uyumlumudur gibi sorulara magruz kalabiliriz

çok haklısın dostum , yarıldım burdaa
  • Bu tür bir kasa için biraz fazla sade olmuş. Ancak sırf yenilik diye her tarafı kabartılı ve garip üçgen kenarlarla doldurulmuş tasarımlara yeğlerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.