Şimdi Ara

RT-205 QoS ayarları??? (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Airties RT-205 standart Türkiye yazılımı yüklü modemim var. (1.0.41 versiyonu) İnterneti 2 kişi kullanıyoruz, abim bazen youtube ve facebooktan videolar izliyor. Benim bağlantım yavaşladığı için internet hızını kısıtlamak istiyorum. Başka bir konuda QoS ayarlarından bahsetmişler. Yalnız orada bahsedilen internet sınırlandırma menüsü benim modemimin yazılımında mevcut değil. İlgili konunun linkini vereyim.

http://forum.donanimhaber.com/m_34155868/tm.htm

Aradım, mesaja eklediğim resimdeki gibi bir ayar buldum. Yalnız nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backslider -- 2 Temmuz 2010; 22:50:37 >

• Merhaba,

Bende bu modemi kullanıyorum, basit bir sorum olacaktı. Modemi kardeşimle birlikte kullanıyoruz ben laptop ile wireless, o da masüstü bilgisayarı ile ethernet bağlantısı ile. Taşındığımız da modemi farklı bir odaya kurmak istiyoruz. Masaüstü bilgisayar da wireless ile kullanmak için sanırım wireless adaptöre ihtiyacımız var. Hangi markayı önerirsiniz?

"AIRTIES WUS201 WIRELESS USB ADAPTOR 54Mps" bu ürün uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerrassa

Merhaba,

Bende bu modemi kullanıyorum, basit bir sorum olacaktı. Modemi kardeşimle birlikte kullanıyoruz ben laptop ile wireless, o da masüstü bilgisayarı ile ethernet bağlantısı ile. Taşındığımız da modemi farklı bir odaya kurmak istiyoruz. Masaüstü bilgisayar da wireless ile kullanmak için sanırım wireless adaptöre ihtiyacımız var. Hangi markayı önerirsiniz?

"AIRTIES WUS201 WIRELESS USB ADAPTOR 54Mps" bu ürün uygun mudur?

Tp-Link TL-WN721N
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.