Şimdi Ara

Asus Eee PC 1215N: Çift çekirdekli işlemci, Nvidia ION2 GPU, USB 3.0 ve Bluetooth 3.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
11.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın en büyük netbook üreticilerinden Asus, Nvidia ION2 tabanlı yeni modelini resmi olarak duyurdu. Eee PC 1215N olarak isimlendirilen yeni model, Intel'in çift çekirdekli Atom D525 işlemcisinden güç alıyor ve 1GB bellekle geliyor. Depolama için 250GB veya 320GB kapasiteli disk ile alınabilen yeni netbook çoklu ortam özellikleriyle öne çıkıyor.

1366 x 768 piksel çözünürlüğünü destekleyen 12.1-inç ekrana sahip netbook, Nvidia'nın GT218 kodlu ION2 GPU'su ile hem 3D hızlandırma hem de HD videoları oynatabilme yeteneği sunuyor. Optimus teknolojisi ile işlemciye entegre grafik birimi ve GT218 arasında otomatik olarak geçiş yapabilen netbook USB 3.0 ve Bluetooth 3.0 desteği de sunuyor.

Diğer özellikleri arasında 802.11n WiFi, ethernet, entegre internet kamerası gibi detaylara yer verilen Asus Eee PC 1215N, yurt dışında 500$ civarı bir fiyatlandırma ile sunulacak.

• Bir kaç gün önce vermiştim ben haberi yine buradan...

Geniş bilgi için,

http://forum.donanimhaber.com/m_40878167/tm.htm
  • GT 218 haric sayılan ozelliklerin cogu netbooklarda standart zaten. Pil omru ne kadar onemli olan o.
  • USB 3.0 hangi netbook'da var başka?
  • 1018P
  • Amazon satın alma bağlantısı (23 Ağustos 2010):

1215N, 1,006 TL

Türkçe kullanım klavuzu:

1215N Klavuz

Asus sitesi (Global, Türkiye sitesinde mevcut değil):

1215N

1201N, 1201PN, 1215N karşılaştırma:

Asus Eee PC 1215N: Çift çekirdekli işlemci, Nvidia ION2 GPU, USB 3.0 ve Bluetooth 3.0

• amazon.co.uk sitesine girdim bu ürünü sipariş veriyormuş gibi yaptığımda adresimde türkiye yazdığı için aşağıdaki öğeler bu adrese gönderilemez diye uyarı çıktı

Bu ürünü o siteden satın alsam da türkiyeye göndermiyorlar.
  • merak ettiğim bişi var .. laptop gibi rahat kullanabilirmiyiz bunu ? laptoplara göre daha yavaş olabilceğini duydum alıp almamamkta kararsız kaldımflash tarzı programları rahat kullanabilirmiyim ?
  • Almayı düşünüyorum da fiyatı hala yüksek geliyor bana.
  • hort

satan siteler var mı hala?
  • Satürn satıyordu en son ama son durum ne bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.