Şimdi Ara

Ortaöğretim KPSS ile nerelere girebiliriz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
40.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. halihazırda 4 yıllık lisans bölümü okuyorum. seneye bitiyor kısmetse. bugünde KPSS'ye (26 eylülde yapılacak olan) başvurumu yaptım ama açıkçası hiçbir bilgim yok nedir ne değildir diye. Anadolu Lisesi çıkışlıyım. anladığım kadarıyla 'ortaöğretim' kısmından giriyorum KPSS'ye. yani lisans son sınıf olmam birşeyi değiştirmiyor. peki, benim biryerlere atanmam için kaç puan yapmam gerekiyor ve hangi pozisyonlarda çalışabilirim..? yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler..

• arkadaşım ilk önce karşındaki insanın yorumuna saygılı olmayı ögrenmelisin ben birşeyler biliyorum ki konuşuyorum yani böyle havadan birşeyler uydurmuyorum benim yazdıklarım yüzde yüz gerçekten çogu lise mezunu yani bu sınava girende bundan muzdarip neden biliormusun bak eskiye oranlar artık lise mezunu alımlarında azalma var bunun sebebide şu sen yada başka biri istisna olabilirsin bu çok ayrı asla genelleme yapıp konuşmam böyle üniversiteyi kazanmış okuyan 2. 3. sınıfta olan kişiler bu sınava lise mezunu olarak giriyor üniversiteyi bitirmedigi için evet lise mezunu ama bir lise mezunuyla üniversitede okuyanın bilgileri asla kıyaslanamaz böyle işte sınavı kazanıp yüksek puanlar alıyorlar atanıyorlarda sonra ne oluyor biliyormusun bu üniversiteyi bitirdigi zaman oradaki konumu buna yetersiz geliyor zaten üniversitede okuyanların çogu olaya maddi bakıyor ben okulu bitirene kadar çalışırım sonra lisans olarak sınava girerim ve birçogu bunların istifa ediyor ve bu yüzden devlet artık lise mezunu alımını azalttı bu gibi olaylar yüzünden şu aynı soruları çözme olayına gelelim hala aynı soruları çözüyorlar diyorsun
    http://www.kitapozetleri.kalemguzeli.net/2008-kpss-onlisans-sorulari-ve-cevaplari.html
    http://www.kitapozetleri.kalemguzeli.net/2008-kpss-ortaogretim-sorulari-ve-cevaplari.html

şu sorulara bakmanı tavsiye ederim aynımı soruları çözüyorlar bunlar 2008 kpss sınavından ortaögretimlerin sınavı sabah olur onlisanslarda sınava ögleden sonra

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.