Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.452
Cevap
228
Favori
651.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ali express de şu an 25/8 uygulaması var.
    39 dolar üzeri alışverişe 4 dolar indirim sağlyorlar.
    tbi ben bir türlü beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Merhabalar. Alibaba veya Aliexpressten action kamera almak istiyorum. Daha önce bu tarz bir ürün satın alan varsa bana öneride bulunabilir mi şunu al şunu alma gibi.

Şu konuya bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_104353429/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 21 Ağustos 2015; 17:55:52 >
  • Tişört , bileklik , kolye , çanta gibi şeylerden hoşuma gidenler vardı, fiyatlarda çok çok uygun geldi açıkçası. Burdan sipariş verdiğimde her hangi bir gümrük sıkıntısı oluyor mu ? elektronik olayına girmeye çekiniyorum ama kılıf falan alabilirim.
  • Sercio7 S kullanıcısına yanıt
    hayır. biz sürekli alıyoruz. hatta toplamları 70 yuroya takılır diyede, evdeki herkes adına sipariş geçiyorum :)
  • Yani 70€ limit mi var burda da ?
  • arkadaşım, yurtdışı alışverişin tamamında zaten kota var.
  • beyler bu 25 agustos aliexpress uygulama indirimi nedir?
    mesela şu üründe 25 agstosta 9$ olacak yazıyor real madrid forması için.şartsız koşulsuz mu bu?

http://www.aliexpress.com/item/Top-Best-thailand-quality-15-16-Real-Madrid-2016-Jerseys-Ronaldo-ALONSO-Isco-bale-JAMES-KROOS/32278739555.html
  • derebeyi01 kullanıcısına yanıt
    en alt limit 39 dolar diyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ağustos 2015; 16:57:49 >
  • ben tam anlamadım işi o da farklı bi kupon galiba.ben uygulamadan 20dolara 4dolar kupon aldım 25 agustos için.
    ayrıca bazı ürünler için de app only sale yazıyor.onlar da 25inde indirimli fiyattan satılacak galiba
  • 75€ sınırı geçmiyipte keyfi vergilendirme yapılan ürünleri bimer e şikayet eden varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpresteki 28/5 uygulamasını beceremedim. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler...
  • arkadaşlar ayın 25 inde sadece bir gün boyunca bazı ürünler indirimli olacak
    39 dolar üzeri alışveriş yapmak lazım
    bir de 20 dolar üzeri 4 dolar indirim kuponlarını da alabilirsiniz.
    arkadaşınızı üye edince ve race oyununu oynayınca size altın veriyorlar o altınlar ile de indirim kuponları alabilirsiniz mesela 25 dolar üzeri 3 dolar indirim 500 coins
    kuponlar ayın 25 in de aktif olacak.
    kolay gelsin hızlı olan kazansın.. :)

not:39 dolar yaklaşık 110 tl civarında ona göre :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 23 Ağustos 2015; 12:32:08 >
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    20 dolar üstü 4 ü nerden alıyoz orayı çözemedim 39 dolar diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Ağustos 2015; 12:50:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

20 dolar üstü 4 ü nerden alıyoz orayı çözemedim 39 dolar diyor..

uygulamadan yapacağınız ilk alışverişte kullanmak için
    uygulayı indiriyorsunuz
    ana ekranda uygulamadan vereceğiniz.... 4 dolar var onu tıklayın
    açılan sayfada get coupon yazan yere tıklayın
    ekranda yazan kodu yazıp, get my coupın now deyin
    kuponunuız yülenmiş olması lazım
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    tşk. deneyim...alınan kuponlar sadece 25 i içinmi geçerli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Ağustos 2015; 12:51:01 >
  • Sadece ayın 25 i.
    Dolar 3 lirayı bulunca pek cazip olmuyor
    Pahalı elektronik ürünlerin geri iadesinde sıkıntı olduğu için pek tavsiye etmiyorum.
    Ayrıca ürün alacağınız Satıcı daki diğer yorumlara da bakmanızı ona göre almanızı öneirirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende geçen hafta zen fone 2 için kılıf ve emran koruyucu siparişi verdim tahmini kaç günde elime ulaşır birde biri yanwen diğer 5ide china post onda halen shiping air yazıyor

• Merhaba arkadaşlar, bu ayın başında Aliexpress'ten sipariş vermiştim 4 gün önce de takip kodundan girip baktığımda bulunduğum şehire giriş yaptığı gözüküyordu. Cumartesi günü de işim çıktığı için dışarı çıkmak zorunda kaldım ve eve tam gelirken sitenin önünden giden Ptt Kargo arabasını gördüm. Takip kodundan tekrar baktığımda ise dağıtıma çıktığını gördüm. Gün boyu bekledim gelmedi bugün de Pazar günü olduğu için gelmeyeceğini biliyordum zaten sizce Pazartesi günü gelir mi yoksa Ptt şubesine gidip almam mı gerekir ?

• Arkadaşlar aliexpressde bir akıllı saat gördüm beğendim ama sim cardlı olduğu yazıyor
    Sim cardlı telefon tablet getirmek yasak ben bu saati getirsem gümrükte takılır mı gg,n11,sahibinden.com da saatin ilanları var ve çinden aldığı yazıyor bunlar naskl getiriyor.

• merhaba. bu ayın 25 indeki uygulamadan toplamda 38$ lik bi alışveriş yapıcam ama hepsi farklı satıcılardan $5,$8 gibi kucuk meblagların toplamında 38$ oluyor. yinede gümrükte sorun çıkarmı yani 75€luk kotaya dahil olurmu.?
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.