Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.453
Cevap
228
Favori
651.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 nisanda ayakkabı sipariş geçtim takip kodumda bu RH134623719CN. Neden bilgi gözükmüyor biraz daha mı beklemeliyim?
  • karamurat28 kullanıcısına yanıt
    daha çok erken 1 hafta içinde aktif olur takip kodu.
  • merhaba. Bir konuda yardım isteyecektım sizden bu siteden 2 3 adet ürün almıştım ve en son 1 ürün daha aldım yaklasık 15 20 gün önce ondan sonra kart ile bu siteden ödeme yapamıyorum aynı kart ile ve farklı kart ılede denedım farklı üyelik açıpta denedım yardımcı olurmusunuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan_saricayir

merhaba. Bir konuda yardım isteyecektım sizden bu siteden 2 3 adet ürün almıştım ve en son 1 ürün daha aldım yaklasık 15 20 gün önce ondan sonra kart ile bu siteden ödeme yapamıyorum aynı kart ile ve farklı kart ılede denedım farklı üyelik açıpta denedım yardımcı olurmusunuz ???

Bunun site ile ilgisi yok ki. Ya bir bilgiyi yanlış giriyorsunuz yada kartınız ile ilgili bir sorun vardır. Herşeyi doğru girdiğinize emin olduktan sonra Bankanızı aramanız daha doğru olacaktır. Onayı banka veriyor çünkü.
  • Ebay'den aldığım bir ürünün bana ulaşmadığı için Paypal üzerinden Dispute açtım satıcıya şu mesajı gönderdim;

The product for 40 days, I still did not reach me. Doesn't have a tracking number, I don't know where and I can't follow. My product may be lost. I'm a aggrieved and I'm very sorry about this situation. I demand a refund.I'll pay again when it reaches the product. Thank you.

Satıcı da bana böyle bir mesaj gönderdi;

Hi, sorry, the item may lost on the shipping, if you cannot wait any longer, we can full refund to you first.Because I think as a good eBay seller, this is my obligation.
    After refund if you received the item you can repay to me.
    Hope you can leave positive feedback.

Yani kabul ediyor para iadesini bu durumda ne yapmam gerekiyor ''Bu itirazı PayPal hak talebine dönüştürün'' seçeneğini mi seçmem gerekiyor? Teşekkür ederim.

• Valla aliexpress ten 60 küsür ürün satın aldım ayrı ayrı hepsi eksiksiz ilanda gördügüm gibi sorunsuz geldi 1-1 bucuk ayı buluyor ama geliyor hasarlı gelen ürünleride fotograflayıp göndericisine gönderiyorum ürünü geri istemeden ya yenisini gönderiyorlar yada ücret iadesi
  • Bakalım ben de 7 adet sipariş verdim aliexpress.comdan oto aksesuarları sipariş ettim toplam 30 dolar civarı tuttu. Alışverişi onayladıktan sonra 7 tane ayrı mail geldi sanırım ürünlerin sipariş numaraları geldi. Bakalım alışveriş deneyimimi buradan paylalacağım inşallah:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanali2727 -- 28 Nisan 2015; 2:03:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bana da yardımcı olurmusunuz lütfen 4-5 gün önce de yazmştm aldığım ürünler tr ye girmiş görünüyor ama ondan snrasını takip edemiyorum. süre 30 nisan da 2 gün snra doluyor mail gelmiş onaylamam yada dispute açmam için. ilk defa alışveriş yaptım acemiyim bilemiyorum yanlış bişi de yapmak istemiyorum. trac numarasını versem bi bakarmısınız belki de ben bulamıyorum, ne yapmam lazım acaba.

YC556479484YW bunun daha 17 günü var, diğer 2 sinin 2 gün kaldı. : RC951804424CN, RE110450528EN. dispute açarsam nasıl bi yol izlemem gerekiyo bişiler soruyor hangi seçeneği işaretliycem bilemedim küçük bebeğim var eski sfları çok takip de edemedim yeni üye oldm ztn. yardmcı olursanız sevinirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

http://tr.aliexpress.com/item/MPJ-2500mAh-High-Capacity-Extended-Battery-for-Nokia-Lumia-820-BP-5T/2048908354.html?recommendVersion=1
    Telefonum için bu bataryayı almak istiyorum sorun olurmu gümrükte.

70 usd altındaki urunler takılmıyor diye biliyorum
  • Yok fiyat konusunda sıkıntı olmaz onu biliyorum ama batarya için yanıcı patlayıcı denip gümrükten içeri almama gibi bir durum olurmu acaba ?
  • Beyler şimdi benim kargo uçakta mı oluyor ne oluyor?

Date/Time Status
    2015-04-28 18:57:33.0 Guangzhou Int'l Parcel Center received
    2015-04-28 18:57:51.0 Guangzhou Int'l Parcel Center customs scan
    2015-04-28 21:49:38.0 left Guangzhou Int'l Parcel Center ,next station 广商大宗

Current Status:
    Tracking# Destination Status
    RH134623719CN Turkey left Guangzhou Int'l Parcel Center ,next station 广商大宗
  • Merhaba arkadaşlar.

Ilk defa aliexpressden alışveriş Yaptım fakat ürünüm gelmedi. Alıcı koruma süremin bitmesine 2 gün kala 10 gün daha uzattım. Fakat hala gelmedi Sürenin bitmesine 4 gün kaldı...

Ürün 22.03.2015 tarihinde Yurtdışına sevk edildi yazıyor.

Takip no : RG146287824CN

Ne yapmam Lazım arkadaşlar yardımlarınızı beklerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @casper5353

quote:

Orijinalden alıntı: casper5353

Merhaba arkadaşlar.

Ilk defa aliexpressden alışveriş Yaptım fakat ürünüm gelmedi. Alıcı koruma süremin bitmesine 2 gün kala 10 gün daha uzattım. Fakat hala gelmedi Sürenin bitmesine 4 gün kaldı...

Dispute açıp paranızı geri alın. Resimlerle birlikte son bir iki sayfada paylaştım.

@es3361

Aynı şey sizin için de geçerli.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=104992105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 28 Nisan 2015; 21:03:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

@casper5353

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Dispute açıp paranızı geri alın. Resimlerle birlikte son bir iki sayfada paylaştım.

@es3361

Hocam üstte paylaştım benim kargo için ne diyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: karamurat28

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

@casper5353

quote:

Merhaba arkadaşlar.

@es3361

Hocam üstte paylaştım benim kargo için ne diyorsun?

Ben kargo numaralarına bakmıyorum. Çünkü sizin gördüğünüzden farklı birşey göremiyorum.
    Eğer ne demek istiyor diyorsanız bu konuda Google Translate kullanmanızı öneririm. Her bir işlemde burada sorup, saatlerce, günlerce beklemenize gerek kalmaz, hemen paket durumunuz hakkında bilginiz olur.
    Yukarda paylaştığınız hareketlerde Paketiniz müşteriden alınmış (satın aldığınız kişi paketi Chiana Post'a teslim etmiş) ve şu anda Guangzhou'da. Bir-iki haftaya buraya doğru yola çıkar sanırım.

• Alıcı Koruma Sistemi ile ilgili bilinmesi gereken temel şeyler:

****ALİBABA VE ALİEXPRESS *****

Süre uzatımı :

Dispute Açmak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 29 Nisan 2015; 8:13:37 >

• karamurat28 kullanıcısına yanıt
    tmm teşekür ederim
  • http://www.amazon.com/gp/product/B00HZA6DPO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    bu aleti almak istiyorum.

1- amazon aliexpress gibi mi çalışıyor. yani mal geliyor onay veriyoruz para karşıya öyle gidiyor.
    2- fiyatını satıcıya bildirsek 30-40 usd gibi gösterip yollasa gümrükte takılır mı yine?

aliexpres den 50 den fazla ürün aldım. 40 usd dan yukarı fiyatı olan birşey almadım. geç de olsa hepsi geldi. kırtasiye, züccaciye, ev aleti, oto yedek parçaları, el feneri vs aldım. pek sorun yaşamadım.
    daha önce elektronik cihaz gibi şeyler alan varsa tecrübelerini paylaşır mı?

• Arkadaşlar kargo takibini tracking number dan yapıyoruz değil mi? Millette R ile başlayan takip numaraları var, ama ben öyle bir şey bulamadım tracking number var o da bu şekilde :44036135194 sadece numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 02an1907 -- 1 Mayıs 2015; 0:43:57 >
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.