Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.453
Cevap
228
Favori
651.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RG0989811115CN şuna bir bakıverin zahmet olmazsa. 10 Aralık'ta Çin'den yurtdışına sevk edildi yazıyor. Yani yolda mı oluyor anlamadım. 20 kasımda vermiştim siparişi yılbaşına kadar elime ulaşır mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 aralıkta çinden çıktıysa 15-30gün arasında gelir.
  • 10 ARALIK ÇİN ÇIKIŞLI KARGO İÇİN YILBAŞINA ÇOKTA ÜMİTLENME HOCAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

10 ARALIK ÇİN ÇIKIŞLI KARGO İÇİN YILBAŞINA ÇOKTA ÜMİTLENME HOCAM

11 Kasım'da aldığım ürünler daha henüz gelmemişken, 12 Aralık'ta aldığım bir ürün dün itibariye Dağıtıcıya teslim edilmiş görünüyor.
    Bir taraftan bakıldığında Kasım'da çıkanlar gelmemişken, Aralığın ortasında çıkanlar nasıl gelebilir diye bir durum var, diğer yandan daha sonra çıkmış bir ürün dün postacıya teslim edilmişken bu ürün niçin gelmesin durumu var. Bu yüzden fazla emin olarak yazmamak gerekir. Benim 6 günde gelen ürünlerim de oldu 3 ay sonra gelenler de.

• Arkadaşlar Ali expressten bi kaç parça bişey aldım ve aldığım bir montta transtle ile çevirdiğimde sipariş dondurulmuştur yazıyordu şimdi baktığımda şöyle bişey yazıyor

Status:
    Closed
    Reminder:
    Order has been closed by the system, due to suspicious seller.

şüpheli satıcı nedeni ile kapatıldı diyor ve ben bu montu kredi kartı ile çektirmiştim bu para bana geri iade olacakmı yoksa ne olacak arkadaşlar ? bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

11 Kasım'da aldığım ürünler daha henüz gelmemişken, 12 Aralık'ta aldığım bir ürün dün itibariye Dağıtıcıya teslim edilmiş görünüyor.
    Bir taraftan bakıldığında Kasım'da çıkanlar gelmemişken, Aralığın ortasında çıkanlar nasıl gelebilir diye bir durum var, diğer yandan daha sonra çıkmış bir ürün dün postacıya teslim edilmişken bu ürün niçin gelmesin durumu var. Bu yüzden fazla emin olarak yazmamak gerekir. Benim 6 günde gelen ürünlerim de oldu 3 ay sonra gelenler de.

fazlasıyla emin olarak yazılmış kesin bir ifade yok zaten benim mesajımda
    beklentisini çok yüksek tutmasın yılbaşına kadar gelmezse hayalkırıklığı olur gelirsede süpriz olur mutlu eder diye cevap verdim
    30 kasımda verdiğim iki farklı siparişin biri yurda giriş yaptı diğeri hala çinden çıkamadı benimde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

fazlasıyla emin olarak yazılmış kesin bir ifade yok zaten benim mesajımda
    beklentisini çok yüksek tutmasın yılbaşına kadar gelmezse hayalkırıklığı olur gelirsede süpriz olur mutlu eder diye cevap verdim
    30 kasımda verdiğim iki farklı siparişin biri yurda giriş yaptı diğeri hala çinden çıkamadı benimde

Güzel bir taktikmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 27 gun oldu hergun bakıyorum netten ayın 4 unden beri postada degişen olmadı hep aynı yazı normalmi durum ? Cin postası
    RI218032052CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quazar35 -- 22 Aralık 2014; 11:13:44 >
  • YC385496039YW

BENDE BUNUN takibini sağlayamıyorum
    bakabileceğim bir yer bilen varmı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar ne olur, lütfen en azından son sayfadaki mesajları okumadan mesaj yazmayın.
    Bir aydan daha fazla yurda girmeyen ürünler var. 15-20 gündür gelmeyenlerin olması da doğaldır.
    Yanwen kodları sadece yurtdışı hareketleri verebiliyor. Yurtiçindeki hareketleri göremiyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aliexpressten laptop bataryası aldım. ürün sahte çıktı. sadece 1 saat dayanıyor gibi idi . sıfır batarya şimdi 45 dk da dayanmıyor. Ki laptop ssdli ve ısınma yok.. sadece nete takılıyorum. yani ürün sorunlu.refund olarak 35 dolar istedim. satıcı ürünü gönderme karşılığı 45 dolarlık full refund onerdi . kargo pahalı dedim.
    vs.. escalete çevirdim refund onaylandı. 5 gün içinde size ödeme olacak dediler. satıcı 0 dolar ödeme yapmış ve gibi gözüküyor.

sonuçlar aşağıda

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** ****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** ****ALİBABA VE ALİEXPRESS *****

• Arkadaşlar mont alırken beden ölçümlerine nereyi ölçüyoruz?

Bust yazıyor mezura ile göğüs kafesinimi ölçeçceğim ?

En güvenilir nasıl ölçmek lazım ya da nereyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simuc

Arkadaşlar bir saat almıştım bazı küçük sorunlar yaşadık daha ödemeyi yapmadım satıcı ödemenin yarısını iade edeceğiz diyor bunu nasıl yapacak önce ben tamamını ödeyeceğim ardından adam bana yarısını geri mi gönderecek yoksa ödeme yapma bölümünde seçenekler var mı anlamadım konuşma şöyle

cn1510839816(2014-12-20 09:56:11):
    friend, we return you half payment, ok
    tr1507538291(2014-12-20 09:57:22):
    yes its reasonable but how do you do it
    cn1510839816(2014-12-20 09:57:51):
    you require half a payment return
    cn1510839816(2014-12-20 09:57:53):
    we agree it
    cn1510839816(2014-12-20 09:57:55):
    thanks

Ben paypal ile aldım yarı iademi.

• arkadaşlar verdiğim bi siparişte böyle bişey yazıyor ve kartan çektirdik... anladım kadarıyla sipariş dondurulmuş sahte satıcı diyor şimdi para geri iade olacakmı ne olacak ve nereye yazabilirm bununla ilgili yardımlarınızı esirgemeyin

****ALİBABA VE ALİEXPRESS *****
  • Arkadaşlar merhaba...
    11.11 kampanyasında aliexpress.com dan 3 parça ürün aldım. Bu siteden ilk alışverişimdi bu. Şu ana kadar hiçbir ürün elime ulaşmadı. Ürünleri Chinepost dışında kargo siteleri ile göndermişler o yüzden iki tyanesi türkiyeye girmiş görünüyor. Diğerine hiç ulaşamıyorum. Satıcıyla yaptığım konuşmaları ve kargo numaralarını aşağıya yazıyorum. yardım eden ve yol gösterecek arkadaşlar olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
    ÜRÜN 1:Tracking Number YC340424690YW
    Satıcı cevabı: You can check the information on:http://www.yw56.com.cn/english/index.aspx .It showed your goods has arrived at your country.It will have some process by you custom,so please be patience.And i has extended your delievry days.
    28/11/2014 Türkiye giriş görünüyor..

ÜRÜN 2:Tracking Number RJ257727048CN
    Satıcı cevabı: Tracking number: RJ257727048CN
    http://www.17track.net/zh-cn/

ÜRÜN 3:Tracking Number RJ269158057CN

• arkadaşlar,

22.11.14 de aliexpress den bir telefon kılıfı aldım fakat bu tarih oldu hala gelmedi. Satıcıya sordum gelir kargoda ürün dedi ve satınalma koruma süresini uzattı.

RI021553971CN

acaba bilmediğim başka bir şey mi var?

bilen bir arkadaşa danışayım istedim.
  • Sıcak fırsatmıdır nedir? Kulaklığı bilmiyorum ama gaming headset demiş. Bakıyorum fiyat 258 dolardan düşmüş 20 dolar seviyesine ama açıklamalarda for mobilephone diyor. Bakıyorum feedbackler çok iyi siz ne dersiniz?

LINK
  • Selam beyler

Aliexpressten bir siparişim vardı ve open dispute yapmak zorunda kaldım. Satıcı ile anlaştım tam iade olacak. VISA kartıma iades için 10 15 iş günü demiş site. Elbet deneyimi olan arkadaşlar vardır? Sizde kaç günde yattı acaba bu kadar uzun sürmemeli yani
  • siyaaaaah S kullanıcısına yanıt
    Az önce ptt yi arayıp 3 siparişinde kaydının olmadığını öğrendim. Ne yapmalıyım...??
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyaaaaah

Arkadaşlar merhaba...
    11.11 kampanyasında aliexpress.com dan 3 parça ürün aldım. Bu siteden ilk alışverişimdi bu. Şu ana kadar hiçbir ürün elime ulaşmadı. Ürünleri Chinepost dışında kargo siteleri ile göndermişler o yüzden iki tyanesi türkiyeye girmiş görünüyor. Diğerine hiç ulaşamıyorum. Satıcıyla yaptığım konuşmaları ve kargo numaralarını aşağıya yazıyorum. yardım eden ve yol gösterecek arkadaşlar olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
    ÜRÜN 1:Tracking Number YC340424690YW
    Satıcı cevabı: You can check the information on:http://www.yw56.com.cn/english/index.aspx .It showed your goods has arrived at your country.It will have some process by you custom,so please be patience.And i has extended your delievry days.
    28/11/2014 Türkiye giriş görünüyor..

ÜRÜN 2:Tracking Number RJ257727048CN
    Satıcı cevabı: Tracking number: RJ257727048CN
    http://www.17track.net/zh-cn/

ÜRÜN 3:Tracking Number RJ269158057CN

Az önce ptt yi arayıp 3 siparişinde kaydının olmadığını öğrendim. Ne yapmalıyım...??

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.