Şimdi Ara

Antalya'yı iyi tanıyanlar, bikaç sorum var!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
38.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kemerin disco ları isimlerini bilen varmı birde damsız alıyorlarmı ayrıca ağustosta nasıldır kemer
    karasızım
    kemere alanyaya mı belek mi sideye mi gitsem bekar için eğlenceli hangisi olur
  • ilgilenenlere teşekkür ederim,

3 arkadaş 7-8 temmuz gibi antalyada olcaz, konaklamak için en uygun yer neresi sizce?(pansiyon vs..)

Birde internetten baktım 30-40 liraya kiralık arabalar mevcut biraz şaşırdım bu doğrumudur? 40 lira civarı dizel sorun çıkarmayacak bir araç bulabilirmiyim? Forumda rentacar'ı olan varmı :) (10 gün için)

Kesinlikle gitmem gereken yerler?

• Antalya'da Kemer merkez benim en sevdiğim bölge.Bunun en büyük sebebi de Kemer merkezin denizi en çok beğendiğim sahil Antalya bölgesinde.Lara ve öte tarafları gibi dalgalı değil.Su cam gibi.Plajı da küçük çakıl olduğu için kumla üstünüz başınız batmıyor, temiz.

Yakın bölgelerde gezecek yerler de var, olimpos vs.İlçe merkezinde birçok uygun fiyatlı otel ve pansiyon bulabilirsiniz. Sahile yürüme mesafesinde olanları tercih etmek size büyük kolaylık sağlayacaktır kuşkusuz. Ancak ilçe merkezi, çarşısı zaten sahil üzerinde olduğu için birçok nokta yürüme mesafesinde.

Bahama Otel var aklımda kalan isim olarak.Çarşı merkezinde ve denize 100m mesafede.Otelin kendi havuzu da var.Odanızdan havlunuzu omuzunuza asarak çıkıp 100m ötedeki nezih halk plajına yürüyorsunuz.Geçen sene çift kişilik oda+kahvaltı 40 TL idi.Bu fiyat kişi başı fiyat değil oda fiyatıdır.Kişi başı 20 TL'ye kalmış oluyorsunuz ki 5 yıldızlı otelde kalanlar ile aynı denize giriyorsunuz, aynı plajı kullanıyorsunuz eğer ki bir lüks ihtiyacınız yoksa.Bu sene olsa olsa 50TL olmuştur oda fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubens_tr

Antalya'da Kemer merkez benim en sevdiğim bölge.Bunun en büyük sebebi de Kemer merkezin denizi en çok beğendiğim sahil Antalya bölgesinde.Lara ve öte tarafları gibi dalgalı değil.Su cam gibi.Plajı da küçük çakıl olduğu için kumla üstünüz başınız batmıyor, temiz.

Yakın bölgelerde gezecek yerler de var, olimpos vs.İlçe merkezinde birçok uygun fiyatlı otel ve pansiyon bulabilirsiniz. Sahile yürüme mesafesinde olanları tercih etmek size büyük kolaylık sağlayacaktır kuşkusuz. Ancak ilçe merkezi, çarşısı zaten sahil üzerinde olduğu için birçok nokta yürüme mesafesinde.

Bahama Otel var aklımda kalan isim olarak.Çarşı merkezinde ve denize 100m mesafede.Otelin kendi havuzu da var.Odanızdan havlunuzu omuzunuza asarak çıkıp 100m ötedeki nezih halk plajına yürüyorsunuz.Geçen sene çift kişilik oda+kahvaltı 40 TL idi.Bu fiyat kişi başı fiyat değil oda fiyatıdır.Kişi başı 20 TL'ye kalmış oluyorsunuz ki 5 yıldızlı otelde kalanlar ile aynı denize giriyorsunuz, aynı plajı kullanıyorsunuz eğer ki bir lüks ihtiyacınız yoksa.Bu sene olsa olsa 50TL olmuştur oda fiyatı.

Süpermiş.
    500 ytl ile 1 hafta tatil yapma ihtimali var o zaman
  • teşekkür ederim bilgin için. Bi ilerleme kaydedemedik, çarşamba günü antalyada olcaz. Artık inince bir araba kiralayıp öyle pansiyon bulucaz sanırım.
  • 50 tl'ye clio linea filan bulabiliyorsun antalya'da :D
  • Bahama oteli internette aradım İngilizce bir site çıktı karşıma TL olarak fiyat belirtmeye bile gerek duymamışlar.
    Yabancı turisti görünce yerliye sırtını dönenlerden değil değil mi? Gidip de rezil olmak istemeyiz.
  • quote:

Antalya'da Kemer merkez benim en sevdiğim bölge.Bunun en büyük sebebi de Kemer merkezin denizi en çok beğendiğim sahil Antalya bölgesinde.Lara ve öte tarafları gibi dalgalı değil.Su cam gibi.Plajı da küçük çakıl olduğu için kumla üstünüz başınız batmıyor, temiz.

Bahama otel ile bilgileri nereden edinebiliriz ? Web site ulaşım vs .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zone

kemerin disco ları isimlerini bilen varmı birde damsız alıyorlarmı ayrıca ağustosta nasıldır kemer
    karasızım

bazı diskolar alır bazıları almaz. üstün temiz olsun girişe de biraz para çıkış
  • quote:

bu sorunun yanıtını bende bekliyorum tek bay kabul eden oteller nerede daha daha çok var, hangi belde bekara uygun eğlence ve ortam açısından en elverişlidir? Haftaya mutlaka gideceğim 2-3 günde karar vermem gerekiyor.
  • Arkadaşlar bende kız arkadaşımla şöyle 1 haftalık güzel bir tatil düşünüyorum, Henüz aklımda bir yer yok ama fiyat/performans önemli tabii ki

Yukardaki bahama otel gibi tavsiyeleriniz olursa araştırıp ona göre karar vermek daha kolay olur.
  • quote:

Telefonu fln varmı? arayıp görüşme imkanı için bende planlıyorumda gitmeyi
  • arkadaşlar kemere gitmeyi düşünenler varsa en doğru kararı vermiş olurlar.Bu yazacakların tamamen kemer merkez ile ilgilidir arkadaşlar..kemerin denizi ince çakıllı olduğu için oldukça temiz ve dalgasızdır lakin derin bir denizdir...bununla birlikte otel tavsiyesi isteyenlere deniz caddesi üzerindeki sıralı otellerden birisinde kalmalarını tavsiye ederim yada deniz caddesinin deniz tarafı değilde diğer tarafında kalanlardan birini...fiyatlar 60-100 arasında değişiyor olması lazım ama sezon ortası olması itibari ile 5-10 fazla olabilir...size tavsiye edebileceğim oteller:L'ancora Beach Hotel(4*),Golden Lotus Hotel(4*),Valeri Beach Hotel(3*) ..Golden Lotus un yan tarafında Fame Residance var ama 5* otel olduğu için fiyatı biraz yüksek..bu saydığım oteller hepsi yan yana dizili..valeri otel bölgenin en büyük 2 diskosunun yan tarafında olduğu için gece biraz rahatsız edici olabilir...Otellerin hepsi denize sıfır oteller ve herşey dahil konseptinde çalışıyor..Bunların dışında yine yolun diğer tarafında Nar Pansiyon var..odaları süper,havuzlu fakat fiyatı biraz yüksek..ben eylül 2009 da 3 gece Dragos Hotel,3 gece L'ancora Hotel,1 gece de Derya-Deniz Otel(şiddetle tavsiye edilmez) de kalmıştım...Lancora en keyif aldığım mekan idi... Ha birde Lancora nın karşısında ASDEM Park Hotel var..eğlenceli hareketli,görsel açıdan zengin bir hotel :)

Dİskolara gelince;
    2 tane büyük disko var ve bunlar yan yana...Club İnferno ve Club Aura....İnfernoya otellerin resepsiyonundaki arkadaşlarla konuşup rezervasyon yaptırarak damsız olarak giriyorsunuz..aura ya da aynı şekilde gidiliyor ama inferno kadar rahat değil...Aura disko ile Valeri beach hotel arasında tropicano isminde restaurant,beach vs şeklinde bir tesis var..güzel bir mekan.zaten L'ancora Beach,Valeri Beach,Dragos Hotel,Tropicano hepsi Mine Hotel grubunun...Bu mekanların dışında irili ufaklı barlar da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

arkadaşlar kemere gitmeyi düşünenler varsa en doğru kararı vermiş olurlar.Bu yazacakların tamamen kemer merkez ile ilgilidir arkadaşlar..kemerin denizi ince çakıllı olduğu için oldukça temiz ve dalgasızdır lakin derin bir denizdir...bununla birlikte otel tavsiyesi isteyenlere deniz caddesi üzerindeki sıralı otellerden birisinde kalmalarını tavsiye ederim yada deniz caddesinin deniz tarafı değilde diğer tarafında kalanlardan birini...fiyatlar 60-100 arasında değişiyor olması lazım ama sezon ortası olması itibari ile 5-10 fazla olabilir...size tavsiye edebileceğim oteller:L'ancora Beach Hotel(4*),Golden Lotus Hotel(4*),Valeri Beach Hotel(3*) ..Golden Lotus un yan tarafında Fame Residance var ama 5* otel olduğu için fiyatı biraz yüksek..bu saydığım oteller hepsi yan yana dizili..valeri otel bölgenin en büyük 2 diskosunun yan tarafında olduğu için gece biraz rahatsız edici olabilir...Otellerin hepsi denize sıfır oteller ve herşey dahil konseptinde çalışıyor..Bunların dışında yine yolun diğer tarafında Nar Pansiyon var..odaları süper,havuzlu fakat fiyatı biraz yüksek..ben eylül 2009 da 3 gece Dragos Hotel,3 gece L'ancora Hotel,1 gece de Derya-Deniz Otel(şiddetle tavsiye edilmez) de kalmıştım...Lancora en keyif aldığım mekan idi... Ha birde Lancora nın karşısında ASDEM Park Hotel var..eğlenceli hareketli,görsel açıdan zengin bir hotel :)

Dİskolara gelince;
    2 tane büyük disko var ve bunlar yan yana...Club İnferno ve Club Aura....İnfernoya otellerin resepsiyonundaki arkadaşlarla konuşup rezervasyon yaptırarak damsız olarak giriyorsunuz..aura ya da aynı şekilde gidiliyor ama inferno kadar rahat değil...Aura disko ile Valeri beach hotel arasında tropicano isminde restaurant,beach vs şeklinde bir tesis var..güzel bir mekan.zaten L'ancora Beach,Valeri Beach,Dragos Hotel,Tropicano hepsi Mine Hotel grubunun...Bu mekanların dışında irili ufaklı barlar da var.

kemerin dışındaki beldibi göynük tekirova vb gibi yerlerde hangi oteller güzel 150 liraya kadar
    kemer dışındaki yerlerde dısco varmı yukarda yazdığım yerler
    ayrıca discolarda damsız almıyorlarmı animatörcü otelde ayarlayıp götürürse damsız alıyorlarmı teşekkürler
  • quote:

kemerin dışındaki beldibi göynük tekirova vb gibi yerlerde hangi oteller güzel 150 liraya kadar
    ayrıca discolarda damsız almıyorlarmı animatörcü otelde ayarlayıp götürürse damsız alıyorlarmı teşekkürler

kemer dışındaki beldelerdeki oteller çoğunlukla 5* tesisler..dolayısıyla erken rezervasyon yatprmadıysanız fiyatları şu zamanda oldukça yüksek olacaktır ve yer bulmak da oldukça güçtür..tekirova kumsalı ve denizi açısından bölgedeki en kaliteli yerdir,fakat tekirovadaki oteller ağırlıklı olarak oldukça pahalı ve lüks grupta yer alır..beldibi,göynük,kiriş,çamyuva ve tekirova da daki tesislerde konakladığınızda animatörle birlikte infernoya damsız olarak gidebilirsiniz..inferno ve aura club olarak geçen mekanlardır yani diskonun içinde ayrı işletmelere sahio 9-11 arasında bar bulunmaktadır..her otel yada animasyon gurubu bu barlardan biriyle anlaşmalı olarak sizi oraya götürür...mesela inferno da rio bar ile anlaşması varsa sizi infernoda rio bar a teslim ederler..ama sonuç olarak damsız girerseniz..inferno auraya göre biraz daha erkek sayısı yüksek olan ama mekan olarak ta büyük olan bir yerdir.

Bir arkadaşım 1 ay önce gecelik 150 tl ye Tekirova Palmariva Saphire Otelde konakladı.Ben aynı tarihte Kiriş Daima Resort Hotelde erken rezervasyon yaptığım için kişi başı 115 tl den kaldım ama oda şuan 170 tl civarında(aile odasında kiş başı fiyatı) ..yani şu an fiyat ne civardadır bilemiyorum..ama oralarda kaldığınızda otelde çakılıp kalıyorsunuz..zira asıl eğlence mekanları kemer merkezde bulunuyor..yine otel olarak sorarsanız tekürova corinthia hotel kalitelidir.göynük te la mer hotel daha çok aileye hitap eder..ama göynükteki oteller hemen hemen aynı kaliteye sahiplerdir..kirişin denizi biraz rüzgarlı olur,kemer merkez gibi deniz yatık olmaz..çamyuvayı gezmedim ama orada fantasia de lux hotel beğendiğim tesisler arasındadır..amara gurubunun otellerini saymıyorum,zira oldukça kaliteli ve oldukça pahalı oteller olmakla birlikte şuan yer olduğunu da düşünmüyorum.Beldibi güzel bir yer olmasına rağmen denizi biraz fazla taşlıktır,benim beğendiğim bir yer değildir kısacası ve kemer merkeze de yaklaşık 20 km kadar uzaktatır..Ben her şekilde kemer merkezi taviye ederim..Fame Residence Kemer de 150 tl ye rahatlıkla konaklayabilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsam hayatta o parayı vermem..çünkü bitişiğindeki Golden Lotus oteli ile aynı sahil şeridindedir ve Lotus da 100-120 tlye hatta onun da yan tarafına Lancora Hotel de gecelik 70-100 tl arasında konaklayabilirsiniz..Yanlız yer olmama gibi bir sorun olabilir.Ayrıca pazarlık yapmayı unutmayın yer var ise :)

Kemer dışındaki beldelerde bildiğim kadarıyla disko yok.otellerin kendi diskoları var,onlarda da ne kadar eğlenebilirsiniz bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 21 Temmuz 2010; 13:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

quote:

kemer dışındaki beldelerdeki oteller çoğunlukla 5* tesisler..dolayısıyla erken rezervasyon yatprmadıysanız fiyatları şu zamanda oldukça yüksek olacaktır ve yer bulmak da oldukça güçtür..tekirova kumsalı ve denizi açısından bölgedeki en kaliteli yerdir,fakat tekirovadaki oteller ağırlıklı olarak oldukça pahalı ve lüks grupta yer alır..beldibi,göynük,kiriş,çamyuva ve tekirova da daki tesislerde konakladığınızda animatörle birlikte infernoya damsız olarak gidebilirsiniz..inferno ve aura club olarak geçen mekanlardır yani diskonun içinde ayrı işletmelere sahio 9-11 arasında bar bulunmaktadır..her otel yada animasyon gurubu bu barlardan biriyle anlaşmalı olarak sizi oraya götürür...mesela inferno da rio bar ile anlaşması varsa sizi infernoda rio bar a teslim ederler..ama sonuç olarak damsız girerseniz..inferno auraya göre biraz daha erkek sayısı yüksek olan ama mekan olarak ta büyük olan bir yerdir.

Bir arkadaşım 1 ay önce gecelik 150 tl ye Tekirova Palmariva Saphire Otelde konakladı.Ben aynı tarihte Kiriş Daima Resort Hotelde erken rezervasyon yaptığım için kişi başı 115 tl den kaldım ama oda şuan 170 tl civarında(aile odasında kiş başı fiyatı) ..yani şu an fiyat ne civardadır bilemiyorum..ama oralarda kaldığınızda otelde çakılıp kalıyorsunuz..zira asıl eğlence mekanları kemer merkezde bulunuyor..yine otel olarak sorarsanız tekürova corinthia hotel kalitelidir.göynük te la mer hotel daha çok aileye hitap eder..ama göynükteki oteller hemen hemen aynı kaliteye sahiplerdir..kirişin denizi biraz rüzgarlı olur,kemer merkez gibi deniz yatık olmaz..çamyuvayı gezmedim ama orada fantasia de lux hotel beğendiğim tesisler arasındadır..amara gurubunun otellerini saymıyorum,zira oldukça kaliteli ve oldukça pahalı oteller olmakla birlikte şuan yer olduğunu da düşünmüyorum.Beldibi güzel bir yer olmasına rağmen denizi biraz fazla taşlıktır,benim beğendiğim bir yer değildir kısacası ve kemer merkeze de yaklaşık 20 km kadar uzaktatır..Ben her şekilde kemer merkezi taviye ederim..Fame Residence Kemer de 150 tl ye rahatlıkla konaklayabilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsam hayatta o parayı vermem..çünkü bitişiğindeki Golden Lotus oteli ile aynı sahil şeridindedir ve Lotus da 100-120 tlye hatta onun da yan tarafına Lancora Hotel de gecelik 70-100 tl arasında konaklayabilirsiniz..Yanlız yer olmama gibi bir sorun olabilir.Ayrıca pazarlık yapmayı unutmayın yer var ise :)

Kemer dışındaki beldelerde bildiğim kadarıyla disko yok.otellerin kendi diskoları var,onlarda da ne kadar eğlenebilirsiniz bilemiyorum.

teşekkürler bilgiler için rus bayanlar daha cok hangi otellerde kalıyorlar bilgin varmı
  • lara kötü bir bölgemi peki beyler hortlatıyorum ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

lara kötü bir bölgemi peki beyler hortlatıyorum ama ?

aynen dostum bende lara düşünüyorum lara birlik çok övdüler bana :D ucuz pansiyonda bulursam 20 25 30 tl lik tam bana göre :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp_1147

quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

lara kötü bir bölgemi peki beyler hortlatıyorum ama ?

aynen dostum bende lara düşünüyorum lara birlik çok övdüler bana :D ucuz pansiyonda bulursam 20 25 30 tl lik tam bana göre :D

Arkadaşlar Temmuz'un 8 i gibi Antalya'da olucam göynükteki greenwood resortte kalıcaz kuzenle inferno clube nasıl gireriz discolar hakkında biraz aydınlatın bizi bide yaş soruyolar mı yaş 17 bizim
  • yok knk bende yabancısıyım :D ama 17 yaş ile sizi alcaklarını sanmıyorum bi ihtimal para ile belki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.