Şimdi Ara

Stuart Hughes, iPhone'u yeniden yorumladı: iPhone 4 Diamond Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ''Piyangonun bana çıkacağını asla düşünmüyorum'' derken başınıza talih kuşu konuyor ve hatrı sayılır bir servetin sahibi oluyorsunuz. Parayı nerede, nasıl harcasam diye düşünürken Gresso'nun kara ağaç, 18 ayar altın ve Swarovski kristalleriyle bezeli iPhone 4'ü gözünüze çarpıyor ama satın alma konusunda kararsızsınız. O zaman sizi Stuart Hughes tarafından yeniden yorumlanan iPhone 4: Diamond Edition'a doğru yönlendirelim.

Stuart Hughes'ın yeni zengin oyuncağının çerçevesinde ve elma logosunda 6.5 karatlık elmaslar dikkat çekmekte. Telefonla beraber özel tasarım cüzdan hediye edildiğini ekleyelim. 19.500$ gibi bir fiyatla satılacak iPhone 4, yalnızca 50 adet üretilmiş. Bunlardan birisini kapmak için aceleci olmakta fayda var.

• Beyaz almak isteyenler için alternatif.
  • Belki mantıksız bir yorum olacak ama 19.500$'ı verdikten sonra ekran üzerinde sarartılar ve anten sorunu yaşayan zengin birisinin yüz ifadesini görmek isterdim.

Stuart Hughes 6.5 karatlık elmas koyuyor ancak apple cihazı adam akıllı ve sorunsuz üretip piyasaya süremiyor, sizce de garip değil mi!
  • Acaba çekiyor mu?

Adam ~20.000$'lık bir cihaz alacak ve çekmezse bence o telefonun elmaslarını alır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Belki mantıksız bir yorum olacak ama 19.500$'ı verdikten sonra ekran üzerinde sarartılar ve anten sorunu yaşayan zengin birisinin yüz ifadesini görmek isterdim.

Bence göremezsiniz. Zira anten problemi yaşayacağını zannetmiyorum. Metal çerçeve malum elmaslarla kaplanmış. Bumper gibi düşün, ama elmas olanı. Ondan sıkıntı olmaz

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murateray -- 30 Haziran 2010; 21:30:53 >
  • quote:

Belki mantıksız bir yorum olacak ama 19.500$'ı verdikten sonra ekran üzerinde sarartılar ve anten sorunu yaşayan zengin birisinin yüz ifadesini görmek isterdim.

Stuart Hughes 6.5 karatlık elmas koyuyor ancak apple cihazı adam akıllı ve sorunsuz üretip piyasaya süremiyor, sizce de garip değil mi!

Sarartı gibi bi problem yok, hem çekme problemine karşı geliştirilmiş çok özel bi yöntem bu. Temas edip de şebeke sorunu oluşturabileceğimiz metal kısımlar elmas taşlarıyla kapanmış, bu sayede sinyal sorunu kalmıyor. Çok pahalı bir bumper gibi düşünün
  • Cok guzel tasarimi var ama 19.500 dolar verilmez
  • quote:

Bu telefonu alan adam elmas anten yaptırır hocam maksat gösteriş değilmi
  • bu tarz ürünlerin haberini bile yapmamak lazım.
  • Bu da bizi aşar...
  • sevabına 50 sinide alıp tüm donanım camiasına dagıtıcam maksat ekonomiye can verelim :)
  • Harika gorunuyor.Fakat boyle seyleri biraz feminen buluyorum.Domenico Dolce veya Stefano Gabbana tarzi takilsaydim suan dar kesim kotumun arka cebinde tasiyor olurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murateray
    quote:

Bence göremezsiniz. Zira anten problemi yaşayacağını zannetmiyorum. Metal çerçeve malum elmaslarla kaplanmış. Bumper gibi düşün, ama elmas olanı. Ondan sıkıntı olmaz

Edit: İmla.

• Eşşeğe altın semerde vursan eşşek yine eşşektir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: NAXTERRA
    Eşşeğe altın semerde vursan eşşek yine eşşektir....

Bu çok ağır olmuş ama
  • bunu alan jailbreak yaptırırmı ki
  • firma 50 tanesini satarsa 975000 dolar elde edecek kaça mal ediliyor kimbilir :S
  • siyah renk de daha hoş durur sanırım
  • beyaza cok yakismis gerci fiyati fena degilmis ama iphone 4'te siritmamis o kadar elmas
  • Bir telefona 20000$ verebiliyorsam, telefon almam,asistan tutarım. Benim yerime telefonla konuşsun, randevularımı düzenlesin, toplantıda elinde su sürahisi yanımda beklesin!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.