Çok Amaçlı Ahşap Laptop Sehpası
82 Cevap9619 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 1:37:02 

Merhaba Arkadaşlar.Ben ahmet bilgisayar mühendisiyim.Malum saatlerce laptop başında bulunmam gerekiyor ve masa basında saatler gecıriyorum.Bu yuzden kendim için bir sehpa tasarladım ve çok beğenildi ve seri üretime geçtim 100 adet ve elimde son 30 adet kaldi.Patent ve gerekli tüm haklarıda aldım ve genç bir girişimci olmanın verdiği
aşk ve şevkle bu ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum.Kısaca anlatayım ürünü.

Arkadaşlar Elimde son 30 adet ürün kaldı ve birim fiyatı 55 tl dir. Toplu alımlarda 2 denfazla ekstra indirim yapabilirim.
Mail:ahmetlutfuyenigun@gmail.com
Tel:05547606468

AÇIKLAMA;
Sizler için özel tasarlanmış bu ürünü Laptop sehpası olarak kullanabileceğiniz gibi,ders çalışmak,yemek yemek ve kitap okumak gibi çok farklı alanlardada kullanabilirsiniz.Hem sağlık hemde estetik açıdan sizlerin beğenisine sunulmuş olan bu ürün tamamen yerli birinci sınıf çam ağacından üretilmiştir.Üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Ayrıca üzerindeki oyma desenlerle birlikte tamamı el işciliğidir.Bu ürünü koltugunuzda oturarak, yatagınızda uzaranarak ve yerde oturarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu ürün ilk kez üretilmiş olup patent ve tüm hakları firmamıza aittir.
__________________________________________________________________________________________________
TEKNİK ÖZELLİKLERİ;
Sizlerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış bu ürünün teknik özellikleri şunlardır;

-Üst tabla hareketli ve sabit olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.
-Hareketli parça üzerinde laptopun hava akımını sağlayabilmesi için el oyması desenler bulunmaktadır.Ayrıca laptopun kaymaması için uç kısımda stop bulunmaktadır.
-Hareketli kısım özel bir mekanizma sayesinde kullanım pozisyonunuza göre farklı açılarda ayarlanabilmektedir.
-Sabit parça üzerinde Mouse kullanabileceğiniz ölçüde bir alan ve bu alan üzerinde bardaklık bulunmaktadır.
-Kullanım alanınıza göre uzayıp kısalabilen ayaklara sahiptir.Ayrıca bu ayaklar tamamen katlanarak ürünün yer kaplamadan rahatça saklanmasını sağlamaktadır.
-Ayrıca ürünümüzün üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Farklı renk seçeneklerini resimlerde görebilirsiniz.
-Ürün ebatları; 55cm * 35cm yüksekliği 21cm`dir ayaklar açıldığında 32 cm boyuna ulaşmaktadır

0

0

local://upfiles/545419/2D9E29D194F947EFA687655626535B04.jpg

local://upfiles/545419/5BB9643FFA1F4418B57DC8CB95F1245C.jpg

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lufluf -- 30 Haziran 2010; 1:59:29 >

603 Mesaj
Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
29 Nisan 2006;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
30 Haziran 2010; 1:41:06 

quote:

Orijinalden alıntı: lufluf

Merhaba Arkadaşlar.Ben ahmet bilgisayar mühendisiyim.Malum saatlerce laptop başında bulunmam gerekiyor ve masa basında saatler gecıriyorum.Bu yuzden kendim için bir sehpa tasarladım ve çok beğenildi ve seri üretime geçtim 100 adet ve elimde son 30 adet kaldi.Patent ve gerekli tüm haklarıda aldım ve genç bir girişimci olmanın verdiği aşk ve şevkle bu ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum.Kısaca anlatayım ürünü.

Arkadaşlar Elimde son 30 adet ürün kaldı ve birim fiyatı 65 tl dir. Toplu alımlarda 2 denfazla ekstra indirim yapabilirim.

AÇIKLAMA;
Sizler için özel tasarlanmış bu ürünü Laptop sehpası olarak kullanabileceğiniz gibi,ders çalışmak,yemek yemek ve kitap okumak gibi çok farklı alanlardada kullanabilirsiniz.Hem sağlık hemde estetik açıdan sizlerin beğenisine sunulmuş olan bu ürün tamamen yerli birinci sınıf çam ağacından üretilmiştir.Üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Ayrıca üzerindeki oyma desenlerle birlikte tamamı el işciliğidir.Bu ürünü koltugunuzda oturarak, yatagınızda uzaranarak ve yerde oturarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu ürün ilk kez üretilmiş olup patent ve tüm hakları firmamıza aittir.
__________________________________________________________________________________________________
TEKNİK ÖZELLİKLERİ;
Sizlerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış bu ürünün teknik özellikleri şunlardır;

-Üst tabla hareketli ve sabit olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.
-Hareketli parça üzerinde laptopun hava akımını sağlayabilmesi için el oyması desenler bulunmaktadır.Ayrıca laptopun kaymaması için uç kısımda stop bulunmaktadır.
-Hareketli kısım özel bir mekanizma sayesinde kullanım pozisyonunuza göre farklı açılarda ayarlanabilmektedir.
-Sabit parça üzerinde Mouse kullanabileceğiniz ölçüde bir alan ve bu alan üzerinde bardaklık bulunmaktadır.
-Kullanım alanınıza göre uzayıp kısalabilen ayaklara sahiptir.Ayrıca bu ayaklar tamamen katlanarak ürünün yer kaplamadan rahatça saklanmasını sağlamaktadır.
-Ayrıca ürünümüzün üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Farklı renk seçeneklerini resimlerde görebilirsiniz.
-Ürün ebatları; 55cm * 35cm yüksekliği 21cm`dir ayaklar açıldığında 32 cm boyuna ulaşmaktadır

Çok hos görünüyor
Benzer cin malı aleminyum urunler cok kısa omurlu oluyor
bu gayet saglam gıbı

temın kosulları ve fıyat hakkında detay alırsak
uygun sartlardaysa bolca satılacagını sanıyorum

sımıden basarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 4 Nisan 2012; 20:03:34 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

453 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
30 Haziran 2010; 1:41:26 

anladık çok heyecanlısın .baksana fiyatı bile unutmuşsun heyecandan.

email : cemdigil@hotmail.com

ÇOK LAF YALANSIZ, ÇOK PARA HARAMSIZ OLMAZ

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 1:44:10 

Eger almayı düşünen arkaşlar var ise benimle irtibata gecebilirler.Promosyon Fiyatı 65 tl dir. mail adresim ahmetlutfuyenigun@gmail.com tel : 05547606468

603 Mesaj

Katılım Zamanı:
29 Nisan 2006;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 1:47:06 

26 liraya sundan almıstım
65 gercekten pahalı geldı ıyı satıslar :(
fıyat ılerde umarım daha makıl sevıyelere gelır.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 30 Haziran 2010; 1:49:41 >

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 1:47:39 

vallaha unuttum heyecandan:D

603 Mesaj

Katılım Zamanı:
29 Nisan 2006;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 1:55:07 

hanı dh uyelerıne ındırım :) bu nasıl sıcak fırsat :)
gıttıgıdıyordakı ve sahıbındendekı fıyattan satıyorsunuz yıne

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 1:58:22 

tamam hocam dediğin gibi olsun 55 lira sana 50 den vericem.Takipde etmişin al hayrını gör.

4307 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
6 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 2:09:50 

selam, ben kubilay.. bilgi işlem elemanıyım bilgisayar mühendislerinin saatlerce pc başına ne yaptığını merak ediyorum

geyik kısmı bir yana burakırsak bu cihaz masa üstünde kullanmak için son derece alakasız.yatakta yatarken, yerde otururken vs kullanmak için bi nebze de, masaüstüne bunu koyup notebook kullanmaya kalkarsan 10 dk sonra kollarını kaldıramazsın.

+ şık gözüküyor ama biraz da kaba duruyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 30 Haziran 2010; 2:13:01 >

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 2:24:22 

hocam masada ne işin var.Aksam eve gıdınce uzatıcaksın bacaklarını koltukta pasalar gibi kullanıcaksın masada kullanılmaz tabi bu urun.Ayrıca 2.3 kılo agırlıgında ve laptoptan bıraz buyuk kaba deyıl yanı.

63 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Kasım 2007;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 2:33:21 

mantiklida fiat cok tuzlu 40 olsa alabilirdim

248 Mesaj
Katılım Zamanı:
8 Ekim 2009;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 3:12:48 

Birde şu resimleri keşke biraz küçültüpte koysaydın,mousela bir sağ git bir sola git böyle reklammı olur.Direk okumadan çıkıyorum,bilgine...

4307 Mesaj

Katılım Zamanı:
6 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 3:13:57 

quote:

hocam masada ne işin var.Aksam eve gıdınce uzatıcaksın bacaklarını koltukta pasalar gibi kullanıcaksın masada kullanılmaz tabi bu urun.Ayrıca 2.3 kılo agırlıgında ve laptoptan bıraz buyuk kaba deyıl yanı.

hocam reklamı o şekilde yapmışsın :) masa muhabbeti ordan çıktı :)

14 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Aralık 2005;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 3:41:21 

Ben tasarımı beğendim fakat kullanılan malzeme ve montaj şekli amatörce olmuş. Açılan delikler ve stop kısmının da ne kadar gerekli olduğu tartışılır. Uygun malzeme ve kaliteli bir üretimle çok fazla satabilirsin.

128 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 6:54:51 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnyvz -- 30 Haziran 2010; 6:59:22 >

128 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 6:59:07 

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

nerden almıştınız,ürün adı nedir?fiyat performans açısında uygun görünüyor..memnunmusunuz üründen?

8 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Ağustos 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 8:26:32 

evet fan olmasıda güzel marka yada aldığınız yeri belirtirmisiniz.

1249 Mesaj
Referanslar: 49

Katılım Zamanı:
6 Ocak 2008;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 8:26:59 

güzel tasarımı beğendim ben kaliteli duruyor her laptop uyarmı ama ?

Alıışverişlerimde , Referansları göz önünde bulundurarak Kargo/ücret önceliğim değişmektedir.

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 8:27:43 

quote:

Orijinalden alıntı: bayku$

Ben tasarımı beğendim fakat kullanılan malzeme ve montaj şekli amatörce olmuş. Açılan delikler ve stop kısmının da ne kadar gerekli olduğu tartışılır. Uygun malzeme ve kaliteli bir üretimle çok fazla satabilirsin.

Cok tesekkur ederım.Fakat Suanda pıyasada bulacagınız en kalıtelı malzeme çam agacından yapılma ve 100 adet urun 45 gun gıbı bır surede cıktı yanı alalaede yapılan bır sey degıl tamamamen el emegı goz nuru bır urun.Ufak tefek eksıgı olabılır.Fakat el ıscılıgınden anlayan adama satıyorum zaten ben sen gıdıp 26 lıraya alemınyum alabılırsın arkadasım..

1258 Mesaj

Katılım Zamanı:
28 Kasım 2005;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 9:01:31 

ağaçtan yapılmış bu ürün için bu fiyat çok değil. normal. üstelik işçiliği var. sizin 25 liraya aldığınız ürünler otomasyon. ürüne biraz anadolu havası verilmeye çalışılmış. teknolojiyle hoş bir tezat oluşturmuş.

fakat ürünle ilgili dikkatimi çeken bir durum var. koltuk ve yatakta otururken bile olsa; bu yükseklik fazla. laptopla yazı yazarken kolun üst kısmının göğüs ile açısı 45 dereceyi geçtiği an rahatsızlık vermeye başlar. bacak yüksekliği+pay: 12cm diye düşünüyorum. yüksekliği 21 cm. biraz fazla.

akşam eve gidince laptopla vakit geçiren birisi olsaydım bu ürünü kesinlikle alırdım. bunu da ekleyeyim.

uyarı: bu forumda referanslı bile olsa kimseye güvenmeyin. para için kendini bile satacak tipler mevcut.
yüzlerce alışverişim oldu. kötü tecrübelerim --> FURZA - TIGER86 - FKIZILYEL
NOT: PM ile Attığım mesajlara veya sorulan sorulara yanıt aldıktan sonra cevap vermeye/teşekkür etmeye tenezzül etmeyen kişiler bir daha kesinlikle bana mesaj atmasınlar! Sonra niye cevap alamıyorum demeyin...

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 9:13:26 

Dedıgınız gibi biraz daha kısa yapsam bu sefer dıze sehpa temas edıyorkı buda rahatsızlık verıyor suankı en ıdeal yukseklık bu.Ayrıca sabıt bolgede mouse oynatıkren el desteklenmıs oluyorzaten.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Haziran 2010; 9:28:00 

Malzeme ağaç olduğu için mekanik dayanıklılık amacı ile "kalın" seçim yapılmış bu da ürünün kaba görünmesine sebep olmuş bence, Ayrıca ayaklardaki kelebek somunlar da anlamsız ve çirkin görünüyor. Kesinlikle kullanışlı olacağını düşünmüyorum.
yine de iyi satışlar.

243 Mesaj
Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
13 Eylül 2006;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 10:00:35 

Notebook kullansaydım kesin alacağım bir ürün olurdu. Çok sağlam gözüküyor

ürün sattıklarım:semsal01 ,vur ,tekilhan , sklerenkima , qop , david221 , ktlcn, Anadolu Kartalı, ergun25, adamic1907

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Mart 2007;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 10:04:48 

bence biraz kaba duruyor. modeli biraz daha geliştirmen gerekebilir arkadaşların dediği gibi biraz acemi işi olmuş.

52 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Haziran 2009;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 10:51:16 

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

0

hocam 26 liraya nereden aldın yahu bu ürünü, olsa da alsak
65 lira fansız bişi için oldukça fazla bana göre

alışveriş yaptıklarım: emxxxx, taksoyy, darkseed, ulashh1907, Pıncır

113 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Mayıs 2006;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 11:00:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

nerden almıştınız,ürün adı nedir?fiyat performans açısında uygun görünüyor..memnunmusunuz üründen?

bu fiyata nerden aldınız merak ettim.memnunsanız bende birtane almak isterim.

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Ocak 2010;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 11:17:58 

McOrca kardeş hakikaten nerden alabiliriz bilgi verirsen seviniriz, bizde alalım şundan şimdiden teşekkürler...

4307 Mesaj

Katılım Zamanı:
6 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 11:37:38 

BiM

113 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Mayıs 2006;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 11:40:19 

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

BiM

şu anda satışta mı arkadaşım bilginiz varmı.ayrıca memnunmusunuz acaba.

336 Mesaj
Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
21 Mayıs 2008;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 12:10:26 

Arkadaşlar kullanım pratikliği, estetiği filan tartışılır ona birşey diyemem. ama burada el yapımı bir ürün var. yani emek var. fabrikasyon değil. bir bilgisayar mühendisi marangozluk işi yapıyor. laptopum olsa sırf o emek için alaırdım bir tane.

64 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Şubat 2008;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 12:29:48 

hocam telefon falan açamam. yolumun üzerinde isen uğrar beğenirsem alırım. adres nedir?

115 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Ağustos 2008;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 12:34:29 

konuyu dağıttık ama kusura bakmasın arkadaş.

bu 26 liralık olan nerede beyler? yazında alalım bi zahmet

edit: BİM yazılmış ama hangi bim, hala var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 30 Haziran 2010; 12:46:07 >

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 13:13:50 

Şimdi birincisi ben burda sizinle bir sey paylaştım ve benim paylaştığım ürün hakkında yorum yapmanızı dilerim.26 liralik o urun promosyon fıyatıydı suanda 49 tl den satılıyor varın gidin bulun benim ürünüm cok daha fonksiyonlu ve göründüğü kadar da kaba değildir.2,3 kg agırlıgında hafıf ve her türlü laptop icin idealdir.

İmalathane Ankara sitelerde.Ulusa yolu dusen olursa su adrese gelip ürünü görebilir.
İbrahim müteferrika sokak somuncuoğlu işhanı 13/8 rüzgarlı ulus ankara.

135 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Aralık 2005;
Durum:
Forumda
30 Haziran 2010; 13:22:51 

Rahle olarak kullanılabilir, hoş bir ürün.

24 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Temmuz 2009;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 14:21:42 

bence biraz fazla odunumsu olmuş

286 Mesaj
Referanslar: 13

Katılım Zamanı:
13 Temmuz 2008;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 14:31:49 

girişimcilik ve yaratıcılıktan dolayı tebrik ediyorum, görünümü biraz kabaca ama eminim birçok kişinin işini görecektir.

283 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Ocak 2004;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 14:44:57 

Arkadasim Kusura bakma ama bir muhendis degil, Ahsap ustasi tarafindan yapilmisa benziyor, O kadar kalin Tahtalari 2 tane yetersiz delik ile sogutmayi dusunmuyorsun herhalde, Kusura Bakma arkadasim ama madem patent vs, alacaktin biraz daha TRIZ calisarak yapsaydin keske, Ne yazik ki ne tasarim ne de fonksiyonalite cok verimsiz.

Referanslarim : Gkhn_ , MENEME2002 , Soundchaser,Arbiter,Jacktheripper,EuphoriA...
Siz de burada Olmak Ister misiniz ?

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 14:59:57 

quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Arkadasim Kusura bakma ama bir muhendis degil, Ahsap ustasi tarafindan yapilmisa benziyor, O kadar kalin Tahtalari 2 tane yetersiz delik ile sogutmayi dusunmuyorsun herhalde, Kusura Bakma arkadasim ama madem patent vs, alacaktin biraz daha TRIZ calisarak yapsaydin keske, Ne yazik ki ne tasarim ne de fonksiyonalite cok verimsiz.

guzel arkadasım bırıncısı ben tasarladım dedım elıme cekıcı alıpta yaptım demedım.Ikıncısı o delıklerın amacı sogutma degıl estetık gorunum.Ayrıca muhendıs olan benım ve laptopun altında ufak bır alanın bulunması laptopun soguması ıcın yeterlıdır.Yanı Pıyasada satılan fanların hıc bır faydası olmaz laptoplara sen oyle sanırsın sadece aa sogutuyor dersın.Masaustu kasalarda harıc tabı.

6 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 15:11:05 

ürün çok güzel çok kalite gözüküyor ancak solakları düşünmediniz sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkeskin -- 30 Haziran 2010; 15:21:36 >

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 15:51:20 

quote:

Orijinalden alıntı: bkeskin

ürün çok güzel çok kalite gözüküyor ancak solakları düşünmediniz sanırım :)

suan yapım asamasında yenı urunlerımız var tabıkıde dusundum solakları ıcın olanıda uretılıyor:D

6 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 16:04:53 

quote:

suan yapım asamasında yenı urunlerımız var tabıkıde dusundum solakları ıcın olanıda uretılıyor:D

merakla bekliyorum :)

12 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 19:09:08 

bu arkadas dogruyu söylemiyor.kendisinde patendi falanda yok.tamamiyle kopyadır.alın size link http://www.alibaba.com/...table_laptop_table.html VEYA http://cgi.ebay.com/POR...n_0?hash=item3a521effdb VELHASIL ebay da ve alibaba da portable laptop diye arattırın onlarca modelini göreceksiniz.gittigidiyordada sadece iki tane satabildi.

6 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 19:10:21 

quote:

Orijinalden alıntı: tekne11

bu arkadas dogruyu söylemiyor.kendisinde patendi falanda yok.tamamiyle kopyadır.alın size link http://www.alibaba.com/...table_laptop_table.html VEYA http://cgi.ebay.com/POR...n_0?hash=item3a521effdb VELHASIL ebay da ve alibaba da portable laptop diye arattırın onlarca modelini göreceksiniz.gittigidiyordada sadece iki tane satabildi.

tam bir skandal oldu bu

12 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 19:17:53 

buda mdf olanı gittigidiyorda http://urun.gittigidiyo...-SEHPA_W0QQidZZ28118952

172 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Nisan 2007;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 19:49:02 

harbi skandal

985 Mesaj
Referanslar: 32

Katılım Zamanı:
9 Kasım 2007;
Durum:
Forumda

30 Haziran 2010; 19:51:15 

quote:

Orijinalden alıntı: tekne11

Yok canım olur mu, onun tahtası daha kalın

.

64 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Şubat 2008;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 20:20:12 

yalan söylemek ne kadar doğal oldu artık
birde dini kitap koymuş üstüne. ne güzel HAYIRlı ticaret

4307 Mesaj

Katılım Zamanı:
6 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 20:40:49 

olur mu öyle şey yaa, adam bilgisayar mühendisi, sabah akşam masada notebooka bakmak zorunda ama, masada oturmak zoruna olmasına rağmen yerde kullanmak için sehpa yapmış biri.

günahını almayın :)

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Mart 2008;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 21:30:15 

http://online.tpe.gov.t.../IDSearchRequestManager

arkadaslar akıl akıldan ustundur 3 milyar insan var ve benim boyle bir ürüne ihtiyacım oldugundan bu urunu tasarladım aynısı olması ıhtımal.ben bunu yıne ıddaa edıyorum urun bana aitdir.yukarda verdıgım lınke tıklayıp ismimi yazın cıkacaktır arkadaslar.

12 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 21:57:56 

Arkadaşlar Elimde son 30 adet ürün kaldı ve birim fiyatı 55 tl dir. Toplu alımlarda 2 denfazla ekstra indirim yapabilirim.
Eger almayı düşünen arkaşlar var ise benimle irtibata gecebilirler.Promosyon Fiyatı 65 tl dir. mail adresim ahmetlutfuyenigun@gmail.com tel : 05547606468

yukarıdaki mesajlar mühendisimizin 1. ve 2 mesajları FİYATA DİKKAT.BİRİM FİYATI 55 TL.PROMOSYON FİYATI 65 TL. süper satıs teknigi.hayırlı olsun

12 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 22:16:38 

100 STOKLARIMIZ TÜKENMEK ÜZERE.SON 20 ÜRÜN...

SON FIRSAT, SON FİYAT.....

100 adet ve elimde son 30 adet kaldi
ilk cümle mühendisimizin sahibinden sitesinden alınti. 2 cümle bugünkü forumdan.sayılara dikkat.son 20 pardon son 30

283 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Ocak 2004;
Durum:
Forumda değil

30 Haziran 2010; 22:25:18 

quote:

guzel arkadasım bırıncısı ben tasarladım dedım elıme cekıcı alıpta yaptım demedım.Ikıncısı o delıklerın amacı sogutma degıl estetık gorunum.Ayrıca muhendıs olan benım ve laptopun altında ufak bır alanın bulunması laptopun soguması ıcın yeterlıdır.Yanı Pıyasada satılan fanların hıc bır faydası olmaz laptoplara sen oyle sanırsın sadece aa sogutuyor dersın.Masaustu kasalarda harıc tabı.

Senden Baska bir muhendis yoktu zaten burada arkadasim. Peki arkadasim, Tezini dogrula, Yekpare ve Masif agactan yapilmis iki tane "SIK" delik ile herhangi bir "Aluminum veya Delikli urunlere gore Yeterli sogutma" saglayabildiginin tezini dogrula, Bugun muhendis olan arkadasim, Lutfen Aldigin patent turunu ve Patent Numarani burada yaz, Belki Turk patent Enstitusu gibi kurumlarda calismis arkadaslar vardir da, Kullandigin Tasarim Yontemlerini ve datalarini Yetkili olarak inceleme sansimiz olur,

Tasarlamak demek Senin gibi az bir photoshop az bir solidworks bilip yapmaktan ibaret degildir. Tasarlamanin Yontemleri ve Yollari vardir, Tasarimin Ergonomi icin hangi verileri kullandin, Hangi diagramlar kullandin Hangi Problemleri nasil cozdun Madem muhendissin almissin patentini , Yaz arkadasim Patent No'nu.

Muhendis sensin arkadasim, Biz anlamayiz Iki tane delik sogutuyor sanariz.... Tuhhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLLyC -- 30 Haziran 2010; 22:30:17 >

Referanslarim : Gkhn_ , MENEME2002 , Soundchaser,Arbiter,Jacktheripper,EuphoriA...
Siz de burada Olmak Ister misiniz ?

12 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
30 Haziran 2010; 22:37:32 

arkadaslar kimse kusura bakmasın.bu kişi tam bir sarlatan.
-Ürün ebatları; 55cm * 35cm yüksekliği 21cm`dir ayaklar açıldığında 32 cm boyuna ulaşmaktadır DİYOR ALSANA LİNK.http://www.alibaba.com/product-gs/316369102/Unique_Gift_New_Portable_Wood_Laptop/showimage.html
AAAaaaa ölcüler aynııııı
aaaaaaaaaAAAAAAAAA SEHPA ÜZERİNDEKİ OYMA MOTİFİDE AYNI
3 milyar insan varmıs kardesinin biri çindemi oturuyor.

12 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil