Şimdi Ara

Metro: Last Light (2013) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
14
Favori
125.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitabı okuyanlar ne der, önce oyunu mu bitirmek lazım kitabı mı sizce?
  • şu oyuna coop yapmazlarsa oynamıcam.... ilk oyunu oynadığımda korkudan dudağım uçuklamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

kitabı okuyanlar ne der, önce oyunu mu bitirmek lazım kitabı mı sizce?

İlk kitabı bitir,yaptıklarının ozaman mantığını çözüyorsun..
    Ama ben bile okadar kitap okduğum halde , aşırı rusça isim ve yer adı geçtiği için sıktı biyerden sonra ve özel isimleri atlayarak okudum kitabı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu oyun tarihin en iyi oyunu. İliklerime kadar gerildiğim bazende rahatladığım kendimi o lanet metroda hissettiğim bu duyguyu bana veren başka bir oyun görmedim. Bekliyoruz.
  • bu oyundan beklentileriniz neler?
    bence oyunun içine daha fazla rpg ögeleri karıştırılmalı daha fazla ekipman, silah gazmazkesi olsun daha fazla upgrade olsun ana görevin yanında yan görevlerde yapabilelim
    mesela nazi kampından bir esiri kaçır birini yakala öldür vs...
    gibi görevler yapıp daha iyi ekipmanlar alabilelim benim istediğim böyle bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

bu oyundan beklentileriniz neler?
    bence oyunun içine daha fazla rpg ögeleri karıştırılmalı daha fazla ekipman, silah gazmazkesi olsun daha fazla upgrade olsun ana görevin yanında yan görevlerde yapabilelim
    gibi görevler yapıp daha iyi ekipmanlar alabilelim benim istediğim böyle bir oyun

Bende senin gibi düşünüyorum. Mesela stalker hem rpg hem fps yi çok iyi harmanlayan bir oyun. Bu tarzda olabilir. ama çok fazla yan görev olursada hikeyeden kopabiliriz. ekipman fazla olmaması aslında normal gibi. Çünkü elde avuçta hiç birşey yok silahların bazıları bile el yapımı.

Yanımıza yedek bir gaz maskesi daha alabilmemiz gerekir. Filtreden bahsetmiyorum. Maskenin kendisi. Çünkü geçen oyunda bir bölümün sonuna doğru çatışmada gaz maskemin camı kırılmıştı ve filtrem olsa dahi camı kırıldığından nefes alamayıp ölüyordum, hiç biryerde yeni maske bulamamıştım ve baştan başlamak zorunda kalmıştım.

Yani kısaca içerik birazdaha fazla olabilirse daha güzel uzun soluklu bir oyun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

bu oyundan beklentileriniz neler?

Bende senin gibi düşünüyorum. Mesela stalker hem rpg hem fps yi çok iyi harmanlayan bir oyun. Bu tarzda olabilir. ama çok fazla yan görev olursada hikeyeden kopabiliriz. ekipman fazla olmaması aslında normal gibi. Çünkü elde avuçta hiç birşey yok silahların bazıları bile el yapımı.

Yanımıza yedek bir gaz maskesi daha alabilmemiz gerekir. Filtreden bahsetmiyorum. Maskenin kendisi. Çünkü geçen oyunda bir bölümün sonuna doğru çatışmada gaz maskemin camı kırılmıştı ve filtrem olsa dahi camı kırıldığından nefes alamayıp ölüyordum, hiç biryerde yeni maske bulamamıştım ve baştan başlamak zorunda kalmıştım.

Yani kısaca içerik birazdaha fazla olabilirse daha güzel uzun soluklu bir oyun olur.

dua edelim de oyunu büyük bir firma almasın (ea gibi) oyunun içine ederler.Ayrıca yüzeye çıkıp odun, demir gibi metronun ihtiyaç duyduğu hammeddeleri bulup satabilirsek güzel olur bence.bu oyun fps ye bakamadığım tek oyun, yok böyle bişey
  • gelişme varmıdır çıkış tarihi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ectilase

quote:

Orijinalden alıntı: metabor

kitabı okuyanlar ne der, önce oyunu mu bitirmek lazım kitabı mı sizce?

İlk kitabı bitir,yaptıklarının ozaman mantığını çözüyorsun..
    Ama ben bile okadar kitap okduğum halde , aşırı rusça isim ve yer adı geçtiği için sıktı biyerden sonra ve özel isimleri atlayarak okudum kitabı..

Şimdi arkadaşa bir yerde katılıyorum. Aşırı Rusça isim var. İsimleri bir müddet sonra ezberledim ama metroda o kadar durak var ki, aklında kalması mümkün değil.. Bu yüzden kitapta adı geçen her metro durağına, kitabın arka ve ön kısmında bulunan kuşe kağıda basılmış haritadan bakman gerekiyor..Ayrıyetten bazı durakların kitapta yazılış şekliyle, haritadaki ismi de farklı çıkabiliyor. Şu anda nerdeler, nereye gidecekler, hangi durakta hangi olaylar patlak vermiş gibi şeyleri bilmek açısından, haritayı kullanmak zorunda kalıyor insan.. Bu da bir müddet sonra kitaptaki akıcılığı bozuyor.. Ben önce oyun oynadım, ondan sonra kitabı bitirdim. Kitap daha anlaşılır hale geldi.. En azından yabancılık çekmiyorsun. Benim tavsiyem oyunu bitirip, kitaba başlamak olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fraulein -- 8 Mayıs 2012; 4:22:16 >
  • takip
  • Evet yeni e3 gameplay karşınızda. Valla büyük konuşmak istemiyorum ama galiba gelmiş geçmiş en iyi oyun olacak. Şu gaz maskesi efektleri bitiriyor beni zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 18 Temmuz 2012; 0:40:43 >
  • Metro 2034'ün kitabı da Türkiye gelmiş oyundan önce okuyup iyice havaya girmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Evet yeni e3 gameplay karşınızda. Valla büyük konuşmak istemiyorum ama galiba gelmiş geçmiş en iyi oyun olacak. Şu gaz maskesi efektleri bitiriyor beni zaten.

Müthişmiş gerçekten Gaza geldim ilk oyunu tekrar yüklim
  • Oyun 4 sayfada kalmış gerçi fazla bilgi verilmedi diye biliyorum , son çıkan video e3 de yayınlanan video zaten , bu video da bile oyunu ne kadar geliştirdiklerini görmüş oluyoruz, korku unsuru biraz daha gelişmiş , yağmur yeni yaratıklar vb.(Dışarıya çıktıklarında yaratıkların koşturma sahnesi ve uçak sahnesi , gaz maskesinin önünü silmesi gerçekten çok iyi)
  • grafikler çok güzel değil ama önemli değil, optimizasyon iyidir umarım
    soluksuz bir oyun bizi bekliyor
  • Uzun bir aradan sonra güzel bir haber duyduk sonunda
  • Oyun guzel olacak yine. Umarim ekran kartlarini aglatmaz bu sefer...
  • Şu mermi işine daha düzgün bir çözüm getirseler, mermiyi seçince ortadan kaybolması artık bana çok itici geliyor.
  • 2033'ü aldık bakalım steam'den bitirelim de buna başlayalım. yalnız gö*üm yemiyor beyler başlamaya oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

2033'ü aldık bakalım steam'den bitirelim de buna başlayalım. yalnız gö*üm yemiyor beyler başlamaya oyuna

Oyun çıkmadı ki daha buna başlayasım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.