Şimdi Ara

Metro: Last Light (2013) [ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
14
Favori
125.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metro: Last Light oyununda ateş ve yanan cisimlerden çıkan duman benim bilgisayarda nedense duman şeklinde değil saydam bir buhar şeklinde görünüyor bunu nasıl düzeltebiliriz.
  • Oyunu steam üzerinden oynuyorum. Açılışta Deep Silver yazısı geldiğinde donuyor. Ne yapmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodri

Oyunu steam üzerinden oynuyorum. Açılışta Deep Silver yazısı geldiğinde donuyor. Ne yapmalı?

Ekran kartı sürücü güncel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4A Games umarım yeni bir IP yapar, Metro serisi kaliteli oynanış ve grafiklere sahip, 4A Engine bu konuda çok başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Eylül 2014; 18:52:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

quote:

Orijinalden alıntı: rodri

Oyunu steam üzerinden oynuyorum. Açılışta Deep Silver yazısı geldiğinde donuyor. Ne yapmalı?

Ekran kartı sürücü güncel mi?

Ekran kartı ve oyun güncel. Türkçe yamayı yükleyince yapıyor bunu farkettim. Yamayı silince donmuyor.

Düzeltme: Tekrar denedim, Türkçe yamayla ilgisi yok yama olmayınca da donabiliyor.
  • Steam üzerinden oyunu oynuyordum ve yarısına kadar geldim ancak bir anda oyundan attı.Ne zaman girmek istesem yükleme ekranından sonra oyun kapanıyor.Bu soruna ne neden olmuş olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

oyunu tr yama ile daha yeni bitirdim tek dediğim böyle kötü sona can kurban alternatif son berbat bana göre

ama oyun çok iyiydi thq bunu görecek kadar yaşaşaydi keşke

Bende bitirmiştim TR yama ile tekrar başladım güzel oyun valla arşivimde hep yer alıcak
  • Devam oyunu mutlaka gelicektir, FPS oyunlarının çoğu bunun yanında çöp kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 3 Ağustos 2014; 10:19:24 >
  • Bu oyunda şarjör nasıl dolduruluyor bilen var mı oyunun ortasında mermisiz kaldık kafayı yemek üzereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takım_Tamam -- 21 Ağustos 2014; 21:50:58 >
  • Dün 2033'ü bitirdim bugün Last Light'a başlıyorum. :)

Bu arada arkadaşlar Humble Bundle Store bayağı sağlam bir indirim de, bitmesine yaklaşık 9 saat kaldı.

Metro: Last Light - Complete Edition 4.99$

Metro: Last Light Season Pass 2.49$

Steam'deki indirimleri kaçıranlar için veya bir türlü alamayanlar için güzel bir fırsat.
  • Ne büyük hevesler ile aldım Türkçe yamayı kurdum fakat hevesim kursağımda kaldı. Steam'deki son güncelleme ile oyun Türkçe yamaya uyumsuz hala gelmiş. Yetkili biri düzeleteceğiz versiyon sorunu yazmış. Ama ne zaman düzeltileceği belli değil. Kısa zamanda çıkmazsa orijinal aldığım oyunu korsan oynamak zorunda kalacağım sanırım acayip olacak ama Yapacak bir şey yok hikayeyi anlamadan oynamanın anlamı yok.

Düzenleme; Oyunçeviri'den biriyle görüştüm, tatil sebebiyle 1-1.5 haftadan önce olmazmış. Yukarıda hikayeyi anlamadan olmaz dedim ama bu kadar beklemeyeceğim için artık gireceğim inşallah karışık gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 25 Ağustos 2014; 11:56:31 >
  • Türkçe yama yükleyemeyenler niye uğraşıyorsunuz orijinal haliyle oynayın dilinizi geliştirin daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

Türkçe yama yükleyemeyenler niye uğraşıyorsunuz orijinal haliyle oynayın dilinizi geliştirin daha iyi.

1-1.5 haftadan önce düzelmezmiş bu sıkıntı, sanırım ben de dediğiniz gibi orijinal haliyle oynayacağım. Yani şimdilik abim çözüm var mı diye araştırıyor. Ben az çok kavrarım sanırım ama herkes dediğiniz şekide oynayamaz çünkü hikaye çok önemli ve çok az seviyede bilen biri için anlamsız olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 25 Ağustos 2014; 13:13:19 >
  • Arkadaşlar sanırım sorun çözüldü. Steamden oyunun güncellemelerini kapatıp, sonrasında resmi uptade 12'yi torrentten indirin. Onu kurup üzerine Türkçe yamayı kurunca sorunsuz çalışıyor. Akşam daha detaylı şekilde @Anil.K anlatacak, çözümü kendisi araştırıp buldu. Şimdilik biraz oynayıp deneyeceğim bir sorun var mı yok mu diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 25 Ağustos 2014; 13:11:08 >
  • Oyun harika olmuş , adamlar en basit şeylerin bir modellemesini yapmışlar. ( Merdivenlerde ki ufak bir civataları bile ayrıntılarıyla çizmişler.) Işık efektleri ve savaş hissiyatı şimdiye kadar oynadığım oyunlar arasında en iyisidir. 1 . oyunu ben pek beğenmemiştim ama 2 oyun olan last night harika olmuş.

Fps seven herkes oynamalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Metro 2033 Redux nedir, Metro Last Night Redux nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Arkadaşlar Metro 2033 Redux nedir, Metro Last Night Redux nedir?

Grafikleri daha iyi,kullandiklari oyun motorunun gelismis versiyonu ile yapilmis efektler filan falan daha iyi
  • Ben bu fırsatı değerlendirip aldım oyunu ama ilk 3-4 bölümü geçtikten sonra FPS 3-4'lere kadar düşüyor. Ne yaptıysam bir türlü hızlandıramadım.
    Grafik kartım HD 4870 idi, eski diye gittim R9 280x aldım ama nafile. Sürücülerim yeni, oyun orjinal ama bir türlü oynanabilir hıza ulaştıramadım.
    Steam'den satın aldığım için tüm updateler yüklüdür diye düşünüyorum.

Var mı bu konuda yardımcı olabilecek birileri?
  • Last night değil last light yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

Türkçe yama yükleyemeyenler niye uğraşıyorsunuz orijinal haliyle oynayın dilinizi geliştirin daha iyi.

Heleki bazı bölümlerde orjinal Rusça konuşmalar on numara :)

Bu arada Redux sürümünü oynayanlar, kayda değer grafik farkı var mı?

Oyunu silip Redux'u kurmaya değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.