Şimdi Ara

Nokia N9 protitipine ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar ve video yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia'nın, MeeGo platformunu kullanması beklenen N9 ile ilgili ipuçları vermesinin ardından Negri Electronics, N9 prototipi olduğunu iddia ettikleri cihazın bazı fotoğraflarını internette yayınlamıştı. Bugün, Negri Electronics aynı prototipin daha detaylı fotoğraflarını ve videosunu bizlerle paylaştı.

Çekilen fotoğraflarda da görülebileceği gibi Nokia tarafından C0-00 olarak isimlendirilen prototip kızaklı QWERTY klavye mekanizmasıyla, dokunmatik ekranıyla (3.5 veya 4.0 inç?), HDMI portuyla, 3.5 mm'lik kulaklık girişiyle, N8'in aksine 8 megapiksel çözünürlüğünde kamerasıyla dikkat çekiyor. Kameraya led flaşlar eşlik ediyor. Telefonun işletim sisteminin de Symbian^3 olduğu rivayet ediliyor. Bakalım prototip ne zaman resmiyet kazanacak ve en önemlisi Nokia'nın hangi serisine ait olacak?

Video

• Fotoğraflarda sorun Var sanırım.
  • Fotoğrafları yeniden düzenledim.
  • Başta tipini beğenmemiştim ama videoyu izleyince güzel bir iş çıkarmış nokia özellikle hdmi çıkışını düşünebilmeleri mükemmel olmuş diyebilirim. önemli olan fiyat konumlandırması olacaktır ama böyle bir cihazın 1000 lira altındaolacağını sanmıyorum birde videoyu eklemeleri özellikle çinli girişimciler için yerinde olmuş 2 aya kalmaz n99 diye satışa sunarlar 300 liraya haber için teşekkürler
  • Telefon güzele benziyor ama neden hala symbian.

Yüksek çözünürlüklü resimler:http://www.gsmarenasi.c*om/nokia-n9-fotograf-galerisi/
  • isterlerse altın suyuna batırsınlar.. kızaklı tasarım mı aman diyim!!!!
  • N8'in kızaklısı gibi bişey olmuş. Ama dokunmatik hassaslığı n8'den daha iyi gözüküyor. Bide telefon gözüme çok büyük geldi
  • Hani N9 MeeGo ile gelecekti?
  • inanmıyorum ya gene symbian :S
  • Nokia N8'e Benziyor Az Çok.Ama Nokia N8 Daha Çok Hoşuma Gidiyor.
  • Symbian S^89 bile koysalar symbian almam bi daha. Eğer symbian olarak çıkarsa yakında N900 bilemedin bi android yolu görünüyor.
  • MacBook'un minyatürü olmuş ya bu. Ulen nokia, çinlileri geçtin be :)
  • Prototip olduğu için daha meego yazılım koymamışlardır. Hem yazılımında tamamlandığını sanmıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.