- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
'Üst katımda 'sesli sevişen' dul bir kadın var; hiçbir şey yapamıyorum'
71 Cevap9588 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Aralık 2011; 6:55:04 

quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

hort

mal gibi 1 saattir okuyorum ya:D

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
7 sa. 50 dk. kadarı kaldı.
17 Aralık 2011; 7:20:00 

oha be ! resmen kavga sebebi. yapıcaksan sessiz yap.

kadının öyle eşşek gibi bağırması da yalan. dayının herhalde ereksiyon kuvveti yok kadın gazlama derdinde.

gidin söyleyin arkadaş. her akşam olmaz böyle . ne lan bu.

aynını ben yurtta yaşadım. ben eve kız atsamda sessiz olmasını söylerdim. ulan 5 wattlık hoperlör açardım bu it sırp kapıya gelirdi üst kattan. arkadaşla muhabbet ederim aynı. ama kendi o işi yaparken artık yatak sesi dahi geliyordu. kaç senelik yataksa pas içinde. bende sabır ediyorum. sus 1 gece 2 gece 3 gece. bir gece yatıyorum ertesi gün mat sınavı var cinnet geçiricem ( bu olay 6 sene önce oluyor )

aldım bıçağı, çıktım kapısına, dışarda metal kapı var. tahta olsa kırıp giricem . yeminle o kadar sinirlendiğim başka bir durum yoktur. artık nasıl yumrukluyorum. resmen elimdeki bıçakla metal kapyı kazıyorum aynı zamanda. hani it duymamış yapıyor. bende bağrıyorum polis çağır istersen ama çık dışarı. arada türkçe küfürler. adam çıkamadı tabi. bu korkuda ona yetti. bi daha ses falan gelmedi . insanın sabrı taşıyor bi yerde şimdi kaldığım kirada da üst katta birkaç ispanyol var. nerden taşındıysalar. okuyorlarmış. Erasmuslu. gidicem onlara da dalıcam bir gün ama şu anda iş yok master dışında. hani işim gücüm olduğu zamana denk gelicek . yeminle sarılacam gırtlaklarına. o derece ayar oluyorum hani ispanyol arkadaşım var. iyi çocuk uyumlu saf. çoğu türk arkadaşımdan daha delikanlı desem yeridir. ama bunlar nerden geldiyseler ! blok yöneticisine şikayete gittim, sessiz kalmışlardı birkaç hafta. ama gene başladılar geçen akşam saat 1e kadar .

540 Mesaj
17 Aralık 2011; 7:56:43 

adam gibi evler yapmazlar,duvarlar kağıt gibidir vs.

bu sorun bana göre evdedir.

Eski nick:Kurosaki Ichigo

134 Mesaj
17 Aralık 2011; 9:25:05 

kadının eşinden ayrıldığı vurgulanmış. Eşi ile yapıyor olsa ses çıkarmayacakmıydı adam?

3470 Mesaj
17 Aralık 2011; 9:30:53 

6 sene önceki konumu nerden buldunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Aralık 2011; 9:31:07 

Konu 2005'te açılmış sakin olun

1378 Mesaj
17 Aralık 2011; 9:35:22 

quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

hort

konu fenaymış

İki parmağının ucunu gözüne koy. Bir şey görebiliyor musun dünyadan? Sen göremiyorsun diye bu alem yok değildir.

ağlama melis

596 Mesaj
24 Haziran 2013; 18:26:36 

quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Yok özellikle yazdım onu.Öyle bi sorunum yok olsaydı yukardakini bi de ben dikerdim...

+1 ;)

2601 Mesaj
24 Haziran 2013; 19:07:12 

412 Mesaj
24 Haziran 2013; 19:12:04 

Sesi kaydedip yollasana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

563 Mesaj
24 Haziran 2013; 19:23:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Sesi kaydedip yollasana

Arkadaşım konu 2005'ten kalma o kadının torunu olmuştur şimdiye

"Tanrı Türk'ü korusun!"

Red Fang \\ Nirvana \\ Kyuss \\ Alice In Chains \\ Fu Manchu \\ Melvins \\ Pearl Jam \\ Depeche Mode \\ Rammstein \\ Stone Temple Pilots \\ The Black Keys \\ Deftones \\

605 Mesaj
24 Haziran 2013; 19:32:14 

Özellikle kadının dul olmasıyla ne alakası var onu çözemedim. Bir ara bizim üst komşudan da yatağın gıcırtısı duyuluyordu. Bir de ben ranzanın üstünde yatıyorum. E ses daha yakın tabii. Duyuluyordu yani.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT(İNGİLİZCE) 2. SINIF

Agents of S.H.I.E.L.D. - Arrow - Better Call Saul - Better Call Saul - Breaking Bad - Chicago Fire - Chicago PD - Da Vinci's Demons - Dexter - Elementary - Extant - Fargo - Flash - Game Of Thrones -Hannibal - Homeland - House MD - How I Met Your Mother - Leverage - Lie To Me - The Mentalist - Misfits - Orphan Black - Person Of Interest - Prison Break - Sherlock - Supernatural - The Leftovers - The Walking Dead - Under The Dome - Wayward Pines - Whispers
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 'Üst katımda 'sesli sevişen' dul bir kadın var; hiçbir şey yapamıyorum'
Sayfa: <<      [2]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.360