Şimdi Ara

Androidli ve QWERTY klavyeli LG C710 Aloha'nın, Ally'ın GSM versiyonu olduğu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nisan ayında XML dosyası internete sızdırılan LG C710 Aloha'nın, CDMA destekli Ally modelinin GSM versiyonu olduğu ortaya çıktı.

Henüz Güney Koreli cep telefonu üreticisi tarafından resmiyet kazandırılmayan ve ne zaman, hangi fiyat aralığında satışa sunulacağı belli olmayan C710 Aloha'nın niteliklerini sıralarsak; 600 MHz frekansında çalışan Qualcomm işlemci, 256 MB RAM, 512 MB ROM, Google'ın mobil işletim sistemi Android v2.1 (Eclair), kızaklı QWERTY klavye, 3.2 inç - 480x800 piksel dokunmatik ekran, 3.5 mm kulaklık girişi, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, led flaş, 640x480 piksel video kaydı, microSD kart girişi, Bluetooth v2.1 + EDR, WI-FI 802.11 b/g/n, A-GPS, FM radyo, sosyal ağlarla entegrasyon, DivX / Xvid oynatabilme kabiliyeti dikkat çekiyor. LG cephesinden gelebilecek gelişmeleri merakla bekliyoruz.

• ne çok seviyorlar şu kızaklı tasarımları anlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist
    ne çok seviyorlar şu kızaklı tasarımları anlamıyorum...

Belkide firmalar sunu demek istiyorlarda biz anlamiyoruz kapasitif dokunmatik olayini iPhone gibi tam olarak oturtamadigimizdan dolayi ekrani kizakli bir klavye ile destekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşek kadar ekranlı dokunmatik telefonlara hala klavye koyuyorlar ya bravo!
  • Eski bir tasarıma sahip,bana i-mate dönemini hatırlattı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

Belkide firmalar sunu demek istiyorlarda biz anlamiyoruz kapasitif dokunmatik olayini iPhone gibi tam olarak oturtamadigimizdan dolayi ekrani kizakli bir klavye ile destekliyoruz

aynen öyle
  • Ne kadar dokunmatik olursa olsun, bi klavyeden yazmak her zaman daha rahat ve hızlı olur.
  • fiziksel klavyeler sosyal ağlarda ve sms yazmalarda daha başarılıdır.Sanal klavyede daha rahat yazamazsınız.Zırt pırt yanlış harfler çıkabilir.Bu fiziksel klavyede hata yapma oranınız daha düşük olacağı için hızlı bir yazışma ile işinizi daha hızlı halledebilirsiniz.Sizler hala eski kafa yapınızla Cep telefonunu icat eden ve lider konumdaki firmalara işini öğretmeye kalkarsınız ancak.Sizler sanal klavyeyi seviyorsunuz diye fiziksel klavye yi beğenen adamları yokmu saysınlar yani? Adamlar her kesimin kullanacağı türlerden telefon yapıyorlar zaten.Fiziksel klavyeyi kullanın farkı görün ondan sonra yorum yapın.
  • fiziksel klavyesi var diye milestone aldım. kesinlikle sanal klavyeden çok daha kullanışlı ve daha az hata yapıyorsunuz yazarken, ayrıca d-pad sayesinde imleci istediğin yere hareket ettirmek çok daha kolay. kullanmadan yorum yapmak saçma bence.
  • tuslari diger klavyeli telefonlara gore guzel yapilmis. Yalniz bana 3 ekran telefonlardan gina geldi. Sirf bu yuzden lg'den vazgecebilirim yakin surede.. 4 yildir 3 ekran telefonlar kulaniyorum.
    Iyi guzelde buyumenin zamani gelmedimi?
  • bazı arkadaşlar klavye koyulduğu için eleştiri yapmışlar ama bence hata yapma riskini azaltıyor örneğin ben 5800 dan yazarken biraz hızlanıyım hemen hatalı yazılar çıkıyor o yüzden bence mantıklı. hata payı en aza iniyor ve pratiklik kazandırıyor herkesin zevki farklıdır firmalarda buna göre hareket ediyor ayrıca klavyenin ayrı bir havası var
  • daha ne kadar bekleyeceğim şu telefonu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

çok bilmişlik yapmışsın ama iphone denen telefonun ekranını kim üretiyor Lg mobile e bu adamlar iphone için ürettikleri ekranı kendileri için yapamayacaklarmı her kesin farklı bir isteği var model olsun diye yapılmış bir cihaz

örnek olarak lg crystal modelini konuş o zaman hem ekran dokunmatik hem de kızaklı şeffaf tuş takımı da dokunmatik lg isterse yapabiliyormuş demek ki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.