Şimdi Ara

iPhone 4 imzalı Kısa Film-Videoların sayısı her geçen gün artıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sinyal sorunu tartışmalarının gölgesi altında iPhone 4, 3 günde 1.7 milyonluk satış sayısını aşarak; Apple'ın tarihindeki pazara en iyi giriş yapan ünvanına sahip olmayı başardı. A4 yongası, Retina Ekranı, 512MB'lık belleği gibi yeni özellikleri ya da çekim gücüyle ilgili tartışmalar bir kenara, iPhone 4'ün en büyük yeniliklerinden biri kamerada gerçekleştirildi.

5 Megapiksellik çözünürlüğe sahip ve 720p çözünürlüğünde hareketli görüntü kaydı yapabilen iPhone 4'ün kullanıcıya sunduğu diğer bir yenilikse yüksek çözünürlükteki bu videoları telefonda rahatça işleyebilmek yani düzenleyebilmek, montajını yapabilmek, müzik ekleme, konum bilgilerini kullanabilen temalarla desteklemek, yazılar eklemek. Elbette iPhone 4 söylediğimiz bu özellikleri yapabilmesini iMovie uygulaması ile A4 yongasına borçlu.

Geçmiş yıllarda özellikle "iPhone sahibi olmayan kullanıcılar" tarafından 2 megapiksellik kamerasından dolayı eleştirilen iPhone, Flickr'a en çok fotoğraf yüklemesi yapan elektronik cihaz olmayı başarmıştı. iPhone 4'ün kamerası daha da güçlenince, sosyal paylaşım sitelerinde, film tutkunlarının çekimini ve düzenlemesini sadece iPhone 4'de yaptıkları videoların daha doğrusu (kimileri kısa film tadında) sayısı da her geçen gün artıyor.

Michael Koerber adlı kullanıcının sadece iPhone 4 kullanarak hazırladığı bir kısa film; Apple of My Eye

mphibbard

kevcarm101

• iFan olsaydım bu haberi okumak çok hoşuma giderdi sanıyorum.
  • iPhone 4'ün video kayıt kalitesi güzel görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

iFan olsaydım bu haberi okumak çok hoşuma giderdi sanıyorum.

iFan güzel tabir olmuş ama adamlar yapıyor abi.
  • Artık gezilere giderken yanıma kamera almaya gerek yok çünkü iPhone 4 Hep yanımda.
  • acaba 720p çözünürlük değerinde hiç interpolasyon var mı bilen ??
  • Gerçekten güzel çalışmalar çıkıyor ortaya... Tabi buna iPhone'un yanında iMovie'nin de katkısı az değil...
  • Youtube İzleyemiyorum Yardım edin uleyn :D
  • quote:

Youtube İzleyemiyorum Yardım edin uleyn :D

Hosts dosyasına yeni Youtube adreslerini ekle ve DNS'lerini Google DNS yap.
  • Gerçekten güzel bir performans bir ceptelefonu için
  • iMovie paralı olursa apple store'den nasıl satın alabiliriz _?
  • imovie zaten paralı, shady haberini yapmıştı yanılmıyorsam. imovie sadece iphone 4 içinmiş.

güzel videolar var müziklerde çok iyi

iphone 3gs e bir kez daha üvey evlat gibi baktık iyi mi
  • Videolar harika ya, ama sinemayla ilgilenmeyenler heveslenmesin bu şekilde çekemezler.
    Adamlar motorlu kamera taşıyıcısıyla falan çekmişler, baksanıza ne kadar stabil takip ediyor treni, o alet de tek başına birkaç bin dolardan başlıyor. Ayrıca ışığı doğru yansıtmak, fps'yi korumak için de parasoley paneller kullanılmış.
    Lakin bu iPhone'un süper çektiği gerçeğini değiştirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Videolar harika ya, ama sinemayla ilgilenmeyenler heveslenmesin bu şekilde çekemezler.
    Adamlar motorlu kamera taşıyıcısıyla falan çekmişler, baksanıza ne kadar stabil takip ediyor treni, o alet de tek başına birkaç bin dolardan başlıyor. Ayrıca ışığı doğru yansıtmak, fps'yi korumak için de parasoley paneller kullanılmış.

çeken eleman telefonu vagonun arka tarafına bir şekilde oturtmuş bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Youtube İzleyemiyorum Yardım edin uleyn :D

Hosts dosyasına yeni Youtube adreslerini ekle ve DNS'lerini Google DNS yap.

navige indir kur.www.navige.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Videolar harika ya, ama sinemayla ilgilenmeyenler heveslenmesin bu şekilde çekemezler.

çeken eleman telefonu vagonun arka tarafına bir şekilde oturtmuş bence...

o dediklerin baştaki görüntüler, sonraki görüntülere bak, kamera tünelin içinden çıkıp trenden bağımsız olarak havada çok stabil bir şekilde hareket ediyor, hem de trenin hızından bağımsız bir hızda.
    adım gibi eminim holder var orda.

• Iphone'a video özelliği geldiğinde youtubedaki video sayısı hızla artmıştı. Iphone4'den sonra ise youtubedaki HD video sayısı hızla artacak anlaşılan.
  • görüntüler baya net
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.