Şimdi Ara

İşin Özü: Zyxel NSA-220 Plus video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
14.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşin Özü programının yeni bölümünde, bağlantı ürünleriyle tanınan Zyxel firmasının, küçük boyutları ve gelişmiş özellikleriyle öne çıkan NSA-220 Plus model isimli ağ depolma sunucusunu tanıyoruz.

• bişi sorcam son gunlerde bu tip urunleri cok gorur olduk.bu aletin içine jdownloader gibi download programı kurup rapidshare gibi sunuculardan download yapabiliyormuyuz?
  • Bir an önce çekim bitsede kaçsam yavaş yahu, atlımı kovalıyor, o kadar hızlı anlattın ki fiyatını kaçırdım ( yada söylemedin ) :)

Benim için alınası değil zaten ama, mutlaka alıcısı çıkacaktır. 2 gün önce Free Nas kurdum, P3 eski bir makinaya, canavar gibi maşallah.
  • Erdi bey neden bu kadar hızlı konuşuyor? Diksiyonunda da problem var. Video'da anlatılanları anlamak oldukça güç.
  • Baya firmanın desteğini almış ve diğer cihazlarla bağlantı kurmasıda güzel
  • bu urun başlangıç seviyesi kullanıcılar için animasyonda öyle anlatıldıki sanki kablosuz bağlantı ile bütün cihazlara bağlanır gibi algıladım yoksa doğrumu kablosuz dosya transferi yazma vss var mı?

arkadaş sanırım çok heyecanlıydı kim olsa heyecanlanmaz, alışıklar haric.

bu ürün beni tatmin etmedi kablosuz bağlantı özellikli cihaz lazım ev kablodan geçinmiyor.
  • Ürünü 4 dakika içinde tanıtabilmek için bu kadar hızlı konuşulduğunu umuyorum Ayrıca vurgulamalara dikkat edilmeli. Herhangi birşey söylerken cümle bitmemiş gibi geliyor ve devam etmesini bekliyorum ancak farklı bir yerden devam ediyor, bu konuya kesinlikle dikkat edilmeli. Son olarak güzel bilgiler, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: akakivanc

bişi sorcam son gunlerde bu tip urunleri cok gorur olduk.bu aletin içine jdownloader gibi download programı kurup**** gibi sunuculardan download yapabiliyormuyuz?

dowload için alıcaksanız egreat media player öneririm .ben hem torrent hemde rapid ile dowload yapıyorum + olarakta oynatmadığı film codekide az
  • Bir anlatım bu kadar kötü olur. Üründen resmen soğudum! Bu kadar mı zor bu işi yapabilecek birilerini bulmak!...
  • quote:

bişi sorcam son gunlerde bu tip urunleri cok gorur olduk.bu aletin içine jdownloader gibi download programı kurup**** gibi sunuculardan download yapabiliyormuyuz?

dowload için alıcaksanız egreat media player öneririm .ben hem torrent hemde rapid ile dowload yapıyorum + olarakta oynatmadığı film codekide az

rapidde diyelim 3part var listeye koyup indiriyomu vede partlar arasında ne kadar bekliyo(jdownloaderda 5dk bekliyo prenium hesap yok)
  • Güzel sunum fakat neden bu arkadaş google translate gibi konuşuyor anlamış değilim, dinlerken uyuz oldum.
  • quote:

quote:

rapidde diyelim 3part var listeye koyup indiriyomu vede partlar arasında ne kadar bekliyo(jdownloaderda 5dk bekliyo prenium hesap yok)

rapid premium üye olmak lazım o zaman arka arkaya indiriyor + bir anda 2-3 tane birden indiriyor
  • keşke bir dosya transfer hızını filan test etseymişsiniz...
  • hız gözükmüyor benim kullandığım adsl 1024 yani hız max.110 dur
  • Erdi arkadaşımız her kelimenin sonunda bir el çırpmasa daha iyi olur. Zaten hızlı konuştuğundan eller dikkat dağıtıyor ve odaklanmak zorlaşıyor. Erdi'den bilgiyi alabilmek için biraz efor sarfetmek gerekiyor açıkçası ama teknik bilgisiyle zamanla çok daha iyi sunumlar yapacağına eminim. Kesinlikle üslubu rahatsız etmiyor beni daha hızlı da konuşabilir nasıl rahat ediyorsa...

Cihaza gelirsek, Jdowloader gibi rapid üyeliğimizi girip istediğimiz içeriği indirmemizi sağlayacak bir programı var mı acaba? Eğer böyle birşeyi varsa, bilmem kaç ghz'e hız aşırtılmış bilmemkaç watt güç tüketen ekran kartı olan PC'leri açık bırakmak yerine kesinlikle tercih edilebilir. Benim aklıma yattı bu incelemeden sonra, ürünü almış veya alacak da hayırlısı olsun diyelim şimdiden.

• kablosuz ağ özelliği yok galiba keşke olsaydı sağda solda kablo görmek hoş olmaz. download uğraşanlar için güzel alet. 6 aylık rapid almıştım 2 tb hardisk yüzde 70'i doldurdum .download işi maliyetli olsada bir kere başlayınca bırakamazsınız :D
  • Arkadaşlar karşınızda öyle veya böyle size birşekilde birşeyler anlatmaya çalışan emek sarfeden bir insan var lütfen yorumlarımızı ona göre yapalım ve kırıcı olmayalım.Emeğe saygı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Erdi arkadaşımız her kelimenin sonunda bir el çırpmasa daha iyi olur. Zaten hızlı konuştuğundan eller dikkat dağıtıyor ve odaklanmak zorlaşıyor. Erdi'den bilgiyi alabilmek için biraz efor sarfetmek gerekiyor açıkçası ama teknik bilgisiyle zamanla çok daha iyi sunumlar yapacağına eminim. Kesinlikle üslubu rahatsız etmiyor beni daha hızlı da konuşabilir nasıl rahat ediyorsa...

Cihaza gelirsek, Jdowloader gibi rapid üyeliğimizi girip istediğimiz içeriği indirmemizi sağlayacak bir programı var mı acaba? Eğer böyle birşeyi varsa, bilmem kaç ghz'e hız aşırtılmış bilmemkaç watt güç tüketen ekran kartı olan PC'leri açık bırakmak yerine kesinlikle tercih edilebilir. Benim aklıma yattı bu incelemeden sonra, ürünü almış veya alacak da hayırlısı olsun diyelim şimdiden.

Bu tip cihazlar bilgisayar mantığı ile çalışır yani işlemcisi rami vardır hdd kendimiz takarız ve yazılımını kurduktan sonra linux ile çalışan bir mini bilgisayar olurlar içine linux uyumlu kendi torrent ve download programlarını kurduktan sonra download yaparız.içindeki hdd ext3 formatındadır usbden ntfs ve fat32 destekler.ben bu cihazı kullanmadım ama mantiken bu şekilde çalışırlar bendeki cihaz buhttp://forum.donanimhaber.com/m_35024272/tm.htm incelemenizi öneririm.

• Mesut Çevik nerdesin ? :'(
  • Diksiyon kurslarının mevcut oldugunu sunucuda biliyordur , eger boyle bir görev üstlendiyse mesleğinin gereğini yapmalı diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.