Şimdi Ara

Dell'in tableti Streak, İngiltere'de sim kilitsiz satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu ayın başında O2 tarafından satışa sunulan Dell'in Android'li 5 inçlik tableti Streak, sonunda Dell'in çevrimiçi mağazasından sim kilitsiz olarak satışa sunuldu. 449 Pound etiketiyle satışa sunulan Dell'in tableti, Streak, artık her operatör ile uyumlu çalışabilecek.

Streak'in özelliklerini kısaca hatırlamak gerekirse;

• 5" boyutunda ekran

• 800x480 piksel çözünürlük, çoklu dokunmatik desteği

• 1GHz frekansında çalışan Qualcomm'un Snapdragon işlemcisi

• 5MP çözünürlüğünde kamera, VGA internet kamerası

• microSD kart desteği

• Ortam ışığı sensörü, ivme ölçer, yakınlık sensörü, GPS, e-pusula

• UMTS 2100 / 900 MHz, GSM / EDGE 1900 / 1800 / 900 / 850 MHz desteği

• HSDPA 7.2 Mbps / HSUPA 5.76 Mbps

• bu tabletin 5"lik ekranında o çözünürlük az gibi... amoled ekranlarda bile daha sık piksel üretiyor samsung...
  • iphone 4 alirken o2 calisnalarinin birinde gordum. biraz inceledim, baya iyiye benziyordu. ta ki eleman elinde benim iphone kutumla gelene kadar :)
  • senin sebeke sorunu devam ediyor mu? ediyorsa firmware restore yaptın mı? yapmadıysan deneme sansın var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: nighty

iphone 4 alirken o2 calisnalarinin birinde gordum. biraz inceledim, baya iyiye benziyordu. ta ki eleman elinde benim iphone kutumla gelene kadar :)
  • Android li tablet de süper ya . Şu tablet artık piyasaya yayılsa da ülkemize de gelse. Bende netbook ları bitiren tabletler olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcff

senin sebeke sorunu devam ediyor mu? ediyorsa firmware restore yaptın mı? yapmadıysan deneme sansın var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: nighty

iphone 4 alirken o2 calisnalarinin birinde gordum. biraz inceledim, baya iyiye benziyordu. ta ki eleman elinde benim iphone kutumla gelene kadar :)

devam ediyor malesef. kilifla kullaniyorum su anda. fw restore yapmanin bi faydasi yok, donanimsal bi hata zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colins547

Android li tablet de süper ya . Şu tablet artık piyasaya yayılsa da ülkemize de gelse. Bende netbook ları bitiren tabletler olur

Netbooklar bitmez ama satışları bir hayli düşer gibi..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 3 Temmuz 2010; 14:48:14 >
  • Nvidia nin tableti vardi sanki tegra diye o ne durumda bilen var mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.