Şimdi Ara

Kingston, DataTraveler 101 G2 ve DataTraveler 160 serisi yeni USB belleklerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın en büyük bellek üreticilerinden Kingston, günlük kullanım için hazırladığı DataTraverler 101 G2 ve DataTraveler 160 serisi yeni USB belleklerini duyurdu. 57.18 x 17.28 x 10 mm boyutlarında olan DataTraveler 101 G2 serisi USB sürücüleri, beş farklı renk ve her renk için ayrı bir kapasite seçeneği olmak üzere toplamda 5 farklı kapasite (2GB-32GB) ile sunuluyorlar. Bağlantı konnektörünü korumak adına kapaklı tasarıma sahip olan yeni belleklerin 10MB/saniye okuma ve 5MB/ saniye yazma hızlarını destekledikleri açıklandı.

DataTraveler 160 serisi USB bellekler kapaklı tasarım yerine kızaklı sistem kullanmayı tercih eden Kingston, 4GB ile 32GB arasında farklı kapasite seçenekleri sunuyor. 72.10 x 13.64 x 22.83 mm boyutlarında olan yeni sürücüler, DataTraveler 101 G2 serisi ile benzer şekilde 10MB/saniye okuma ve 5MB/saniye yazma hızlarını destekliyorlar. Kingston'ın DataTraveler 101 G2 serisi sürücüleri 7-68 Avro, DataTraveler 160 serisi ise 11-70 Avro arasında değişen fiyatlarla kullanıma sunulurken, tüm modellerin beş yıllık garanti ile geldiğini de hatırlatalım.

• eldeki bellekleri cıkarmaya calısmıslar sanki
  • Okuma yazma hızları çok düşük bu zamanda bu hızlar..
  • Ben geçen gün Transcend JetFlash 600 8gb aldım 47 liraya..32mb a 12 mb değerleri..kingston gereksiz birşey yapmış bu zamanda.
  • günlük kullanım için mi??? haftalık aylık yıllık kullanım için olanlarıda var mı bunların :))) ???????????!!!!!!!!!!!!!! yani...
  • -Muhtemelen eldekileri bitirmek içindir, sadece kasayı değiştirmişler içi eski :)
    -Dışı çok mu güzel, bence berbat :)
    -Zira Kingstone Flash bellek tasarıım yarışması yaptı, yenileri içine koymak için :)
  • dt101 den alıcaktım vazgeçtim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.