Şimdi Ara

Samsung AQ12NSBN A Enerji Sınıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
13.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu klimayı almayı düşünüyorum. bu hızlıal benden geçer not aldı son zamanlarda. Sizin klima hakkında görüşleriniz nedir acaba?

Samsung mağazasında gördüm çok şık ..fakat güzellik para etmiyor..:)) işe yaramadıktan sonra. Kullananalardan yorum bekliyorum..

Samsung AQ12NSBN A Enerji Sınıfı 12.000 Btu Split Klima (A Enerji Sınıfı)

http://www.hizlial.com/beyaz-esya/klimalar/samsung-aq12nsbn-neo-forte-serisi-12-000-btu-split-klima_04.011.1271.0002.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: chechen75

Arkadaşlar, bu klimayı almayı düşünüyorum. bu hızlıal benden geçer not aldı son zamanlarda. Sizin klima hakkında görüşleriniz nedir acaba?

Samsung mağazasında gördüm çok şık ..fakat güzellik para etmiyor..:)) işe yaramadıktan sonra. Kullananalardan yorum bekliyorum..

Samsung AQ12NSBN A Enerji Sınıfı 12.000 Btu Split Klima (A Enerji Sınıfı)

http://www.hizlial.com/beyaz-esya/klimalar/samsung-aq12nsbn-neo-forte-serisi-12-000-btu-split-klima_04.011.1271.0002.htm

Arkadaşım ben 5 yıldır Samsung AQ09A1 modelini kullanıyorum ve çok memnunun. Tek sorun küçük yerlerde servisi yok ancak şu ana kadar ilk montaj yapma dışında servis hiç gerekmedi. Menmun kalacağından emin olabilirsin. Samsung'un başka ithalatçıları var büyük yerde oturuyorsan araştır spotçulardan nakit 650 TL dolayında alabileceğini sanıyorum. İlla Internetten alacaksan bir de aşağıdaki linke bak.

http://www.beyazesyam.com/x_samsung-samsung-aq12nsbn-12-000-btu-a-enerji-split-klima_12936.php?urun_ad=Samsung+%28AQ12NSBN%2912.000+BTU+A+Enerji+Split+Klima&ref=akakce&v=1.45.8

• http://www.beyazesyamerkezi.com/SAMSUNG-AQ12NSBN-R410-Gazli-A-Sinifi_1588.html
    ben buradan ürünü aldım ve memnun kaldım sizede tavsiye ederim arkadaşlar...
  • uzun süre bu klimaya baktım sonra diamond electric aldım klimanın özellikleri çok iyi google'dan arattırıp pdf dosyasınıda buldum özellikleri güzel diğer çok bilinen klimalarla aynı ve fiyatı bu özellikteki klimalar içinde en ucuzu
  • arkadaşlar merhaba
    bende bu klimadan almayı düşünüyorum
    çok geniş bir bütçem yok açıkçası
    yani bunu 12 taksitle hepsiburadadan almayı planlıyorum 789 lira
    ama yinede önce tecrübelerinizden faydalanmak istedim.
    Belki çok fazla şey istiyo gibi olacak ama az elektrik tüketimi yapan ve iyi soğutan sağlıklı bir klima istiyorum.tabi cebimide yormayacak.bu yüzden önceliğim bu oldu.

eğer bu modeli kullanan varsa sattlik nekadar elektrik harcıyor söylerse sevinirim.
     Samsung AQ12NSBN A Enerji Sınıfı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 11 Temmuz 2010; 13:44:26 >

• bu fiyata başka a sınıfı ve r410 gazlı klima yok,eer vee cop değerleride iyi almayı düşünüyorsan düşünme bence al gitsin bende bir ara baya inceledim iyice kafama koydum sonra ne olduysa diamond electric aldım,aldığım klima güzel ama samsungda güzel,bu fiyata en alınası klima
  • acaba kullanan varmıdır
    saatlik elektirik tüketimini merak ediyorum.
  • neyini merak ediyorsun google'dan araştır birazda ha bire soruyorsun araştır bul kaç watt harcadığını,vallahi iyice cıvkını çıkardınız forumun ufacık ... birşeyi bile soruyorsunuz
  • SAMSUNG SORUMLU YÖNETİCİLERİN DİKAKTİNE:
    2010 Temmuz ayı ilk haftası 12.000BTU AQ12NSBN samsung marka klima satın aldım ve klima servis tarafından takıldı kullanmaya başladım.Orjinal klima kutusu içinde çıkan değerler EER 3,21(A)(sogutma)-COP (B)(Isıtma)görünce ŞOK oldum.aldığıma pişman oldum. Klimanızı almadan önce İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmada klimanızı satmakta olan büyük firmaların sayfalarında (SAMSUNGBAYİM.COM-BEYAZ EŞYA MERKEZİ-BEYAZ EŞYAM.COM-TEKZEN VE TEKNOSEPET)- EER 3,22 (A) ve COP 3,62 (A) değerleri yazmaktadır ve bu değerlere göre klima satın aldım.
    SAYIN SAMSUNG SORUMLU YÖNETİCİLERİ: sizleri duyarlı vatadaş olarak protesto ediyorum.A sınıfı yerine B sınıfı (ısıtmada)klima satarak ve bizleri yanıltarak nasıl ürün satabilirsiniz satmış oldugunuz ürününüzü en kısa sürede teknik servis marifetiyle geri almanızı ve ürün bedelinin tamamını banka hesabıma yatırmanızı diliyorum

• 12.000BTU AQ12NSBN samsung marka klima satın aldım ve klima servis tarafından takıldı kullanmaya başladım.Orjinal klima kutusu içinde çıkan değerler EER 3,21(A)(sogutma)-COP (B)(Isıtma)görünce ŞOK oldum.aldığıma pişman oldum. Klima almadan önce İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmada klima satmakta olan büyük firmaların sayfalarında (SAMSUNGBAYİM.COM-BEYAZ EŞYA MERKEZİ-BEYAZ EŞYAM.COM-TEKZEN VE TEKNOSEPET)- EER 3,22 (A) ve COP 3,62 (A) değerleri yazmaktadır ve bu değerlere göre klima satın aldım. müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor samsung almak isteyenlere duyurulur...
  • bu forumun delisi gali,ba albani kardeşimin bahsettiği,yazıya bak hiç normal durmuyor albani kardeşim koşşş seninki ortaya çıktı
  • hepsiburadadan alınana samsung klimalar ücretsiz montaj yapılyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

hepsiburadadan alınana samsung klimalar ücretsiz montaj yapılyor mu?

Tabiki servisi onlar yönlendirir veya orda söylerler zaten size telefon numaralarını verirler ücretsiz montajı gerçekleştirirler.Yapmazlarsa almayın zaten.
  • Herkese merhaba,

bu sıcaklardan iyice bunalıp bende klima almak için araştırmaya başladım. aşağıda özellikleri yer alan klimayı 35 m2. odam için düşünmekteyim. dairem ara daie olup, kuzey batıya bakmaktadır. fiatı kdv dahil 1.282 tl(12 taksit)

ne dersiniz.

Samsung AQ24UGAN 24000 Btu/h Duvar Tipi Klima Detay Bilgisi
    --------------------------------------------------------------------------------

Smart Saver - Enerji Tassarufu
    Good Sleep 2 – Uyku Modu
    Slim Solution –Ergonomik Dizayn
    Silver Nano Evaparator – Gümüş Kaplı Evaparator
    R410A Doğa Dostu Soğutucu Akışkan
    A Enerji Sınıfı
    Silver Coated Filter – Gümüş Kaplı Filtre
    Nem Alma
    Turbo Mode – Turbo Soğutma/Isıtma(daha hızlı soğutma ve ısıtma)
    Timer - Programlanabilme
    Auto Restart – Elektrik Kesilmelerinde Otomatik Tekrar Çalışma
    Soğutma Kapasitesi (Btu/h) : 23.205
    Soğutma Kapasitesi (Kw) : 6.80
    Isıtma Kapasitesi (Btu/h) : 23.888
    Isıtma Kapasitesi (Kw) : 7
    Nem Alma Kapasitesi (lt/saat) : 2.4
    Hava Debisi (m3/min) : 17
    İç Ünite Ses Seviyesi (Yüksek/Düşük) Db : 42/33
    Dış Ünite Ses Seviyesi (Yüksek) Db : 54
    EER (Soğutma, W/W) : 2.81
    COP (Isıtma,W/W) : 2.81
    Çalışma Voltajı (V/Hz/C) : 220~240/50/1
    Soğutma Enerji Sarfiyatı (W) : 2.420
    Isıtma Enerji Sarfiyatı (W) : 2.490
    Soğutmada Çalışma Akımı (A) : 10.8
    Isıtmada Çalışma Akımı (A) : 11.2
    Genişlik x Derinlik x Yükseklik : 820x285x190
    İç Ünite Ağırlık (kg) : 13
    Dış Ünite Ağırlık (kg) : 56
    Garanti: 2 yıl

• sorumu geri aldım. eer değerlerini tamamen farklı yorumlamışım. c sınıfı bir klima. tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEZFAR -- 20 Temmuz 2010; 12:56:19 >
  • Bu kilmayı almayı düşünüyorum, kullanan varmı aranızda arkadaşlar bu klimayı. Darty de gördüm üzerinde "Made in China" yazıyor. Samsung bu ürünü çinde kendi fabrikasında mı üretmiştir yoksa fason yaptırıp üzerine kendi markasınımı yazdırıyor. Annemlere güvenilir marka diye Siemens klima aldım. Enerji sınıfı D çıktı. Siemens Çinde fason üretim yaptırıyor üzerine markasını yazdırıyormuş. Eğer bu da öyle ise almaya değmez. Ürünü tanıyan varsa yardımcı olabilirse memnun olurum. 1 hafta içinde almayı düşünüyorum bir klima.
  • evet arkadaşlar ısıtma soğutma konusunda bilgili arkadşlardan başlıktaki model ile ilgili bilgi bekliyoruz az kalsın 1099 tl ye teknosadan alıyordum hemen yanında samsung bayii var orda 1029 tl ve internetten bakınca 650 tl ye kadar iniyor fakat sürekli alışveriş yaptığım hepsiburada.comu tercih edicem 750 tl ve 12 taksit 24 saatte gönderi ve ücretsiz kargo montaj dahilmi bilmiyorum
  • bende hepsiburada.com dan almayı düşünüyorum ama mottajla ilgili bilgi yok.
  • Hiç mi al veya alma diyebilecek birisi yok forumda bu ürünü. Bu gidişle karabole alacam karpuz misali ne çıkarsa artık.
  • Arkadaşlar samsung klimalar fiyatına göre güzel klimalardır. Bu bakımdan işinizi görür. Sonuçta demirdöküm ,arçelik,vestelden klasik klima fiyatına samsung alma imkanınız oluyor. Bunun yanında airfelinde güzel modelleri ve fiyatları var. Biraz mukayese edip kararınızı verebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.