Şimdi Ara

2000 TL 'NİN AYLIK FAİZİ NE KADAR?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
16.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru açık 2000 tl faizi aylık ne kadardır.Hangi banka?Bankaya yatırmak için belge lazım mı?Lazımsa ne lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavı -- 26 Haziran 2010; 12:02:00 >

• ayda 1 bardak çay verirler.ama şekerini kendin alırsın.
  • 8-10 arası kendimden biliyorum... Buarada başlık hatalı
  • Diğer konuda biri aylık 40 lira alırsın demiş koptum valla en fazla 10 lira alırsın 2000 tl'ye aylık
  • Başlıkta hata var "2000 Bin TL" (iki bin bin türk lirası)
  • aylık mı günlükmü? 10 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Soru açık 2000 tl faizi aylık ne kadardır.Hangi banka?Bankaya yatırmak için belge lazım mı?Lazımsa ne lazım?

faizi düşünme bile bence haram para kazanmış olursun
  • Kar payı diyelim o zaman 10 tl çok azmış yahu.Emin misiniz?10 Tl için para mı kullandırmak istemiyorum.Birde vergisi falan varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavı -- 26 Haziran 2010; 12:04:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesaktaş

aylık mı günlükmü? 10 lira

Günlük 10 lira olabilirmi sence?
  • Aylık 30 lira getirmesi için ne kadar para lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Aylık 30 lira getirmesi için ne kadar para lazım.

7000 tl ye yakın

2000tl 10 tl ye yakın getirir 10 bile olmaz. Vergi filan deyip 8-9 veriyorlar.
  • 50.000 liraya 700 lira civarı faiz veriyorlar aylık sen 2.000 liradan bahsediyorsun.
  • 7.500 liraya 35 lira veriyorlardı.

Ben o faizin üstüne 15 tl koyup Bilgisayar almıştım 50 lira taksitle
  • kapitalist sistemde zengin dahada zenginleşir.Paran çoksa çok kazanırsın rockfeller ailesi boşuna dizayn etmemiş sistemi
  • 7-8 tl alırsın yani bankaya az paran varsa para yatırıp faiz almak biraz sacma
  • Rakam çok az ne yapabiliriz başka?
  • bankanın faiz oranını söyle ben hesaplayım.

anapara.faizoranı.süre/100 bu yıllık içindi buda anapara.faizoranı.ay/100.12 buda aylık hesaplama için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

50.000 liraya 700 lira civarı faiz veriyorlar aylık sen 2.000 liradan bahsediyorsun.

Hangi banka veriyor acaba bu faizi? Öyleyse gerçkten iyimiş
  • 10 TL dir Bunun %18 Vergi %9 Banka kesimi sana kalır aylık ortalamaa 20 Kuruş
  • Parayı harcamamak için para getirecek ve paramın azalmamasını sağlayacak birşey yapmam lazım.Şimdi nasılsa var diye harcıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.