Şimdi Ara

En Kaliteli Gamepad ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar pc için gamepad almayı dusunuyorum 20-25 tl arasında çünkü bazı oyunlar klavyeyle düzgün oynanmıyor konsoldaki zevki vermıyor ve oynaması bır okadarda zor oluyor.bu gune kadar pc de hiç gamepad le oyun oynamadım.Şekli PS2 nin gamepadi gibi olsun ıstıyorum tusları yumusak kaliteli malzemesı olan birşey.İnternette arastırdım 10 tl yede var fakat onların kalıtesının ıyı olacagını dusunmuyorum acıkcası.Sizin kullandıgınız kaliteli ve güzel önerebılecegınız markalar varmı ?

• Kaliteli istiyorsan 80-85 lirayı gözden çıkaracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Kaliteli istiyorsan 80-85 lirayı gözden çıkaracaksın.

En az 80-85 lirayı gözden çıkaracaksın
  • ben baya bi önce konu açmıştım gamepad önerisi diye logitech rumblepad 2 wireless 90 tl çok mükemmel elini terletmiyor bırakasın gelmiyor :D
  • Logitec Rumplepad 2
  • sakın snopy alma çabuk bozulur
  • Logitech ChillStream kullanıyorum baya memnunum. 45'e almıştım Vatan'dan, hala indirimdeyse bir bak derim.
  • 15 liralıkla 50 liralık arasında marka dışında fark yoktur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delling

Logitec Rumplepad 2
  • 15 liraya Kontorland yazan çakmalardan aldım bir tane. 2 yıl sorunsuz kullandım.
  • Logitech Rumplepad 2

bunun üstüne gamepad yok piyasada

2 modeli var kablolu ve kablosuz

ama en az 70 lirayı falan gözden çıkarman lazım
  • Snoopy almıştım 20 lira civarı 2 aya kalmadan parçalandı daha sonra Logitech aldım çok geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uuRz -- 26 Haziran 2010; 13:28:28 >
  • 20 Liraya Real'den Jwin marka Gamepad aldım. Tuşları gayet iyi yumuşaklıkta, yanları vs. ışıklı, analog'ları var.. Eğer 20-25 liraya alıcaksan tavsiye ederim.

Ama gerçekten iyi bir gamepad istiyorsan 80-85 Lira gözden çıkarmalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: k4n44t

15 liralıkla 50 liralık arasında marka dışında fark yoktur bence

Emin ol var.
  • ps2 gamepadi
  • Logitechden şaşma derim
  • Arkadaslar tavsıyelerınız sagolunda bı gamepad ıcın 80 lıra kasar benı bıtane buldum logıtech sızce bu ıse yararmı tusları falan yumusakmıdır kullanan varmı ?

Link:http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1136&uid=20725
  • Şiddetle tavsiyem; snopy'e para verene kadar trust marka bir gamepad alın.

http://www.vatanbilgisayar.com/trust-14801-ps--pc-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=26809

veya

http://www.vatanbilgisayar.com/trust-14863-trust-gm-1500-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=37774

Bütçe artarsa logitech'e çıkabilirsiniz ama gerçekten lüzum yok (chillstream hariç).

• normal cevap atamıyorum hızlı atıyor:s
  • hocam tamamen alışkanlığına ve kullanımına göre değişiyor
    ben 1 yıl önce falan SNOPY USB-7000 USB VIBRATION BLACK JOYPAD almıştım baya kullandım onu geçenlerde bozuldu.
    kırmak için uğraştım demek daha doğru olur herhalde.daha sonra aynısından bulamadığım için gidip tam 3-4 tane değişik kol aldım.Arkadaşların dediği Logitech Rumblepad II ile de Precision de oynadım ikisi arasında oynayış açısından bence öyle büyük fark yok aynı neredeyse.Şu anda da Hama WhiteStorm 62867 kullanıyorum 50 liraya almıştım Media Marktan fena değil memnunum .Ama başta da söylediğim gibi birine alıştın mı diğerlerini kullanmak çok zor oluyor ben hala Snopy den aldığım tadı bunların hiç birinden alabilmiş değilim.Aynı modelden bulduğum an yine alacam bitane Snopy.Ama malzeme kalitesi sağlamlık açısından sıralamam gerekirse
    1.Logitech Rumblepad II
    2.Hama Whitestorm
    3.Snopy Usb 7000
    4.Precision

baya uzun oldu ama yardımcı olabilmek için yazdım böyle
    son olarak söyleyeceğim bence illa gidip 80 TL falan vermek gerekmiyor keyif almak için, ben 15 TL olanla daha rahat oynadım.imkanın varsa media markt a git ve incele hepsini, hangisi eline daha iyi oturuyorsa, rahat ediyorsan onu al.Kolay gelsin (hala uzatıyorum)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.