- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
d&r'dan kitap sipariş ettim kaç günde gelir(geldi)
26 Cevap16338 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

740 Mesaj
25 Haziran 2010; 23:45:33 

tedarik süresi ne kadar bilen var mı arkadaşlar? etiket fiyatı üzerinden 6-7 lira ucuza geliyor hatta kitapyurdundan daha avantajlıydı ben de sipariş verdim. 61 tl tuttu kargo da bedavaya gelecek. kitapyurdunda 150 lira tutunca bedava kargo var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 28 Haziran 2010; 11:53:31 >

1143 Mesaj
25 Haziran 2010; 23:56:10 

Sipariş takip bölümünde kaç günde tedarik edileceği yazar oralara bir bak derim.
Genellikle 4-5 iş günü içinde tedarik ederler.

740 Mesaj
26 Haziran 2010; 0:10:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Lordmaster

Sipariş takip bölümünde kaç günde tedarik edileceği yazar oralara bir bak derim.
Genellikle 4-5 iş günü içinde tedarik ederler.

tamamdır teşekkür ederim

5625 Mesaj
26 Haziran 2010; 0:15:38 

Kaç Lira üstü kargo bedava oluyor ?

740 Mesaj
26 Haziran 2010; 0:21:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Kaç Lira üstü kargo bedava oluyor ?

50 lira üstünde kargo bedava oluyor. ayrıca kartlara vade farksız taksit yapılabiliyor.
üstelik kitapyurdundan daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 26 Haziran 2010; 0:21:52 >

5625 Mesaj
26 Haziran 2010; 13:58:50 

quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

50 lira üstünde kargo bedava oluyor. ayrıca kartlara vade farksız taksit yapılabiliyor.
üstelik kitapyurdundan daha ucuz

İyiymiş o zaman. Listedeki kitapları bir de D&R'dan hessaplıyım bakalım.

2497 Mesaj
26 Haziran 2010; 14:02:33 

Bence kitapyurdu.com adresi daha iyi hem kitap içeriği çok zengin hem de daha ucuz.

740 Mesaj
26 Haziran 2010; 15:05:35 

quote:

Orijinalden alıntı: astebe

Bence kitapyurdu.com adresi daha iyi hem kitap içeriği çok zengin hem de daha ucuz.

peki kardeşim o senin görüşün ben aldığım kitapları d&r ve kitapyurdu fiyatı olarak yazıyorum. resimdekiler d&r fiyatı, yazdıklarım da kitapyurdu fiyatı:

0

ölü ruhlar ormanı Kitapyurdu Fiyatı: 19,15 TL. fark:1.15 TL
suç ve ceza (ciltsiz) Kitapyurdu Fiyatı: 16,94 TL. fark: 1 TL
istanbul hatırası Kitapyurdu Fiyatı: 14,00 TL. burada kitapyurdu 1 TL daha ucuz
leyleklerin uçuşu: Kitapyurdu Fiyatı: 14,36 TL. fark:1.87 TL

toplamda kitap yurdu 64.45+3.33(en ucuz kargo)= 67.78 tuttu d&r 61.47 tuttu. fark: 6 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 26 Haziran 2010; 15:06:51 >

740 Mesaj
26 Haziran 2010; 15:46:12 

15:26'dan itibaren ürünler paketlendi geri kalan yurtiçi kargonun işi

1831 Mesaj
26 Haziran 2010; 20:48:01 

DR'ın sitesi oldukça ucuzdur. Zaten siteden ettikleri zararı, mağazalarında fahiş fiyatla kitap satarak karşılıyorlar

"Perhaps you've seen it, maybe in a dream. A murky, forgotten land. A place where souls may mend your ailing mind. You will lose everything, once branded. The symbol of the curse. An augur of darkness. Your past, your future, your very light. None will have meaning and you won't even care. By then you'll be something other than human. A thing that feeds on souls. A hollow."

740 Mesaj
26 Haziran 2010; 23:57:13 

quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

DR'ın sitesi oldukça ucuzdur. Zaten siteden ettikleri zararı, mağazalarında fahiş fiyatla kitap satarak karşılıyorlar

bence de öyle. dr kartı vafr acaba onunla ne kadar indirim oluyo bilen var mı

740 Mesaj
28 Haziran 2010; 11:53:53 

şu anda kitapları teslim aldım gayet güzel paketlenmiş kitapların hiç bi yerinde hasar falan yok. pazar olmasa 2 güne gelirdi

2584 Mesaj
30 Haziran 2010; 22:35:28 

Grangé'in son kitabı normalde 24 tl iken D&R web sitesinde 18 tl. İnternetten kitap almak daha uygun her şekilde.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

1801 Mesaj
6 Temmuz 2010; 11:40:36 

Bu adamlar neden mağazalarında 2büklüm de internette ucuz .. Bakarak dokunarak alma zevkini tattırmıyorlar ..

1576 Mesaj
4 Ağustos 2013; 22:59:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

+1

Sefer Algan'ın Her Yönüyle C# kitabı mağazada 60 lira.İnternette 43.99 + kargo oluyordu 2-3 gündür 25 lira üzeri kargo beleş kampanyası yapmışlar kaçırmadım aldım bir tane Ölümüne mezarcılık

6763 Mesaj
31 Ocak 2014; 21:49:17 

Selamlar, yeni konu açmak istemedim, dr den sipariş ettiğim dergi ve kitap ayracım 2 gündür "ürünler paketlendi" olarak görünüyor. Mail atmıştım dr ye kargoya verilmiş olarak gözüküyor falan dediler ancak şimdi bakıyorum yine aynı şey yazıyor. Anlamadım gitti.

XperiaL
Kitapsever
(Türk telekom, ttnet için mesajlarınızda etiketleme yapmanızı rica ederim-Bu konuyla ilgili özel mesaj atmayınız)

2414 Mesaj
31 Ocak 2014; 22:43:20 

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Selamlar, yeni konu açmak istemedim, dr den sipariş ettiğim dergi ve kitap ayracım 2 gündür "ürünler paketlendi" olarak görünüyor. Mail atmıştım dr ye kargoya verilmiş olarak gözüküyor falan dediler ancak şimdi bakıyorum yine aynı şey yazıyor. Anlamadım gitti.

Bende de aynı şey olmuştu . Kitabın kargoda olabilir. Ben kargoya şans eseri sordum öyle almıştım. Bi kargoya sor. Yada direk D&R'ı ara konuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hiko Seijuro'ya saygılar...

6763 Mesaj
31 Ocak 2014; 22:46:16 

Ya bunlar bana bir kazık attı sorma dostum. Kitap ayracı 2 tane olacaktı, ellerinde yok diye birini iptal etmişler, tutar 25den aşağı düştü, büyük ihtimal kargo bana yazılacak şimdi.

XperiaL
Kitapsever
(Türk telekom, ttnet için mesajlarınızda etiketleme yapmanızı rica ederim-Bu konuyla ilgili özel mesaj atmayınız)

2414 Mesaj
31 Ocak 2014; 22:48:07 

quote:

Ya bunlar bana bir kazık attı sorma dostum. Kitap ayracı 2 tane olacaktı, ellerinde yok diye birini iptal etmişler, tutar 25den aşağı düştü, büyük ihtimal kargo bana yazılacak şimdi.

Ben yazılmıyor diye biliyorum. Ama dediğim gibi bu tarz konularda en sağlıklı olan arayıp konuşmak.

Benim düşüncem kargo yine ücretsiz kalacaktır.

6763 Mesaj
31 Ocak 2014; 22:49:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

Ben yazılmıyor diye biliyorum. Ama dediğim gibi bu tarz konularda en sağlıklı olan arayıp konuşmak.

Benim düşüncem kargo yine ücretsiz kalacaktır.

Pm attım hocam.

XperiaL
Kitapsever

14562 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
GencayA
31 Ocak 2014; 23:01:09 

Bu hafta İlknokta'dan 78 liralık alışveriş yaptım, 11 liralık kitap iptal edildi 67 liraya düştü 5 lira kargo girmişler. Çok sinirlendim mail attım, dönüş olmayınca telefon açtım telefonda güzelce ilgilendiler. Hemen baktı sistemden bugün size bununla ilgili dönecektik zaten, o 5 lira kargoyu sistem kendsii ekliyor maalesef 75 lira altına düşünce bunu engelleyemiyoruz, faturayı kesmeden önce buradan düzeltiyoruz biz onu dediler. D&R'da da farklı bir durum olacağını hiç sanmam.

6763 Mesaj
2 Şubat 2014; 13:16:51 

Selam. Kargoyu bana kitlediler, 8,50 tl istanbul içi kargo ücreti ödedim. Üstelik talep ettiğim dergi yerine yanlış dergi geldi, istediğim kitap ayraçları gelmedi. Sadece kitap siparisim doğruydu onu becermişler diye sevindim. Açıkcası yirminin üzerinde alışveriş yaptığım DR bu kez beni mağdur etti, aradım söyledim siparişi iptal ediyorsunuz bide kargoyu bana kesiyorsunuz diye, sistem öyle diyor.

Yanlış gelen dergi ve kitap ayraçlarım için bir kayıt açtılar, dergiyi onlara geri göndermemi istediler. Kargoya vereceğim bakalım. He ama dr ye her zaman güvenim tam çünkü mağdur edeceklerini düşünmüyorum. Ayraçları göndereceklermiş bir kaç gün içinde. Sadece kargoyu bana kesmeleri moralimi bozdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 2 Şubat 2014; 13:18:13 >

XperiaL
Kitapsever

2414 Mesaj
2 Şubat 2014; 13:24:49 

quote:

Selam. Kargoyu bana kitlediler, 8,50 tl istanbul içi kargo ücreti ödedim. Üstelik talep ettiğim dergi yerine yanlış dergi geldi, istediğim kitap ayraçları gelmedi. Sadece kitap siparisim doğruydu onu becermişler diye sevindim. Açıkcası yirminin üzerinde alışveriş yaptığım DR bu kez beni mağdur etti, aradım söyledim siparişi iptal ediyorsunuz bide kargoyu bana kesiyorsunuz diye, sistem öyle diyor.

Yanlış gelen dergi ve kitap ayraçlarım için bir kayıt açtılar, dergiyi onlara geri göndermemi istediler. Kargoya vereceğim bakalım. He ama dr ye her zaman güvenim tam çünkü mağdur edeceklerini düşünmüyorum. Ayraçları göndereceklermiş bir kaç gün içinde. Sadece kargoyu bana kesmeleri moralimi bozdu.

Demek ki hiçbir şirkete güven olmayacak.

729 Mesaj
2 Şubat 2014; 13:40:37 

quote:

Bende yaklaşık 3 hafta önce 6 kitap sipariş etmiştim ama 4 gün hala tedarik sürecinde olarak gözüküyordu, mail attım Yabana Doğru kitabını tedarik edememişler diye uzamış diğerlerini yolladılar ,Yabana Doğruyu da 2 gün sonra gönderdiler.Şöyle birşeyde var yılın son ve ilk ayları biraz sıkıntı oluyor tedarikte çünkü d&r dan baya alışveriş yaptım sıkıntı yok paketlemeleride güzel.

Ama kargoyu size itelemeleri olmamış

14562 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
GencayA
2 Şubat 2014; 14:07:21 

quote:

Sistem böyleyse siz düzeltin deyin, şikayetvar'a falan yazın hakkınızın peşinden gidin lütfen okurken ben sinirlendim. Böyle bir şey yapmaya hakları yok, ona emin olabilirsiniz. Hatta Borçlar Kanunu'na göre sistemde stokta olan kitabı vs. yok deyip tek taraflı iptal etme hakları bile yok.

Sistem kendi ellerinde ne de olsa tüketici 3 kuruş için hakkını aramaz diyerek böyle kaç kişiyi mağdur ediyorlar kimbilir. Hepsine çok sağlam beddua ediyorum ben böyle olunca, umarım tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GencayA -- 2 Şubat 2014; 14:09:18 >

6763 Mesaj
2 Şubat 2014; 14:47:18 

@Hitokiri Battousai
Telafi ederler umarım.

@aso2
Bende güveniyorum hocam bakalım ya düzeltirler umarım hatalarını.

@GencayA

Sorma valla hocam.

XperiaL
Kitapsever

6763 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:35:39 

Selam, kaç gündür ne dergim ne ayracım geldi bugün aradım sizin gelmeyen ürün olarak beats kulaklık yazılmış dediler Ya ne alakası var dedim saçmalamayın benim faturamda yazıyor mu öyle bir ürün dedim, arkadaş ürün kodunu yanlış yazmış bu yüzden iadesi yapılmamış dedi. Bir kaç güne gelir ben düzelttim dedi.

Arkadaş yok ya, soğudum valla.

Bu mesajda bahsedilenler: Hitokiri Battousai

XperiaL
Kitapsever

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Kitap » d&r'dan kitap sipariş ettim kaç günde gelir(geldi)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.301