Şimdi Ara

d&r'dan kitap sipariş ettim kaç günde gelir(geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
66.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astebe

Bence kitapyurdu.com adresi daha iyi hem kitap içeriği çok zengin hem de daha ucuz.

peki kardeşim o senin görüşün ben aldığım kitapları d&r ve kitapyurdu fiyatı olarak yazıyorum. resimdekiler d&r fiyatı, yazdıklarım da kitapyurdu fiyatı:

d&r'dan kitap sipariş ettim kaç günde gelir(geldi)

ölü ruhlar ormanı Kitapyurdu Fiyatı: 19,15 TL. fark:1.15 TL
    suç ve ceza (ciltsiz) Kitapyurdu Fiyatı: 16,94 TL. fark: 1 TL
    istanbul hatırası Kitapyurdu Fiyatı: 14,00 TL. burada kitapyurdu 1 TL daha ucuz
    leyleklerin uçuşu: Kitapyurdu Fiyatı: 14,36 TL. fark:1.87 TL

toplamda kitap yurdu 64.45+3.33(en ucuz kargo)= 67.78 tuttu d&r 61.47 tuttu. fark: 6 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 26 Haziran 2010; 15:06:51 >

• tedarik süresi ne kadar bilen var mı arkadaşlar? etiket fiyatı üzerinden 6-7 lira ucuza geliyor hatta kitapyurdundan daha avantajlıydı ben de sipariş verdim. 61 tl tuttu kargo da bedavaya gelecek. kitapyurdunda 150 lira tutunca bedava kargo var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 28 Haziran 2010; 11:53:31 >

• Sipariş takip bölümünde kaç günde tedarik edileceği yazar oralara bir bak derim.
    Genellikle 4-5 iş günü içinde tedarik ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordmaster

Sipariş takip bölümünde kaç günde tedarik edileceği yazar oralara bir bak derim.
    Genellikle 4-5 iş günü içinde tedarik ederler.

tamamdır teşekkür ederim
  • Kaç Lira üstü kargo bedava oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Kaç Lira üstü kargo bedava oluyor ?

50 lira üstünde kargo bedava oluyor. ayrıca kartlara vade farksız taksit yapılabiliyor.
    üstelik kitapyurdundan daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 26 Haziran 2010; 0:21:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Kaç Lira üstü kargo bedava oluyor ?

50 lira üstünde kargo bedava oluyor. ayrıca kartlara vade farksız taksit yapılabiliyor.
    üstelik kitapyurdundan daha ucuz

İyiymiş o zaman. Listedeki kitapları bir de D&R'dan hessaplıyım bakalım.
  • Bence kitapyurdu.com adresi daha iyi hem kitap içeriği çok zengin hem de daha ucuz.
  • 15:26'dan itibaren ürünler paketlendi geri kalan yurtiçi kargonun işi
  • DR'ın sitesi oldukça ucuzdur. Zaten siteden ettikleri zararı, mağazalarında fahiş fiyatla kitap satarak karşılıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

DR'ın sitesi oldukça ucuzdur. Zaten siteden ettikleri zararı, mağazalarında fahiş fiyatla kitap satarak karşılıyorlar

bence de öyle. dr kartı vafr acaba onunla ne kadar indirim oluyo bilen var mı
  • şu anda kitapları teslim aldım gayet güzel paketlenmiş kitapların hiç bi yerinde hasar falan yok. pazar olmasa 2 güne gelirdi
  • Grangé'in son kitabı normalde 24 tl iken D&R web sitesinde 18 tl. İnternetten kitap almak daha uygun her şekilde.
  • Bu adamlar neden mağazalarında 2büklüm de internette ucuz .. Bakarak dokunarak alma zevkini tattırmıyorlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

DR'ın sitesi oldukça ucuzdur. Zaten siteden ettikleri zararı, mağazalarında fahiş fiyatla kitap satarak karşılıyorlar

+1

Sefer Algan'ın Her Yönüyle C# kitabı mağazada 60 lira.İnternette 43.99 + kargo oluyordu 2-3 gündür 25 lira üzeri kargo beleş kampanyası yapmışlar kaçırmadım aldım bir taneÖlümüne mezarcılık

• Selamlar, yeni konu açmak istemedim, dr den sipariş ettiğim dergi ve kitap ayracım 2 gündür "ürünler paketlendi" olarak görünüyor. Mail atmıştım dr ye kargoya verilmiş olarak gözüküyor falan dediler ancak şimdi bakıyorum yine aynı şey yazıyor. Anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Selamlar, yeni konu açmak istemedim, dr den sipariş ettiğim dergi ve kitap ayracım 2 gündür "ürünler paketlendi" olarak görünüyor. Mail atmıştım dr ye kargoya verilmiş olarak gözüküyor falan dediler ancak şimdi bakıyorum yine aynı şey yazıyor. Anlamadım gitti.

Bende de aynı şey olmuştu . Kitabın kargoda olabilir. Ben kargoya şans eseri sordum öyle almıştım. Bi kargoya sor. Yada direk D&R'ı ara konuş.
  • Ya bunlar bana bir kazık attı sorma dostum. Kitap ayracı 2 tane olacaktı, ellerinde yok diye birini iptal etmişler, tutar 25den aşağı düştü, büyük ihtimal kargo bana yazılacak şimdi.
  • quote:

Ya bunlar bana bir kazık attı sorma dostum. Kitap ayracı 2 tane olacaktı, ellerinde yok diye birini iptal etmişler, tutar 25den aşağı düştü, büyük ihtimal kargo bana yazılacak şimdi.

Ben yazılmıyor diye biliyorum. Ama dediğim gibi bu tarz konularda en sağlıklı olan arayıp konuşmak.

Benim düşüncem kargo yine ücretsiz kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

Ya bunlar bana bir kazık attı sorma dostum. Kitap ayracı 2 tane olacaktı, ellerinde yok diye birini iptal etmişler, tutar 25den aşağı düştü, büyük ihtimal kargo bana yazılacak şimdi.

Ben yazılmıyor diye biliyorum. Ama dediğim gibi bu tarz konularda en sağlıklı olan arayıp konuşmak.

Benim düşüncem kargo yine ücretsiz kalacaktır.

Pm attım hocam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.