Şimdi Ara

Xbox360'ın Dashboard'u Yine mi Değişiyor? [Resimli]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=399448

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 25 Haziran 2010; 23:35:37 >

• Değişsin abi ne güzel yenilik güzeldir. 1 senedir aynı dashboarddan sıkıldım açıkcası... Zaten 360S nin çıkmasıyla beraber kutulardaki yeşil dalga teması (Evet gerçekten dalga değil mi onlar? ) değişti, kutusundada farklı zaten. Bu yüzden yeni dashboardda gelecek demek. Temmuzda görürüz yeni dashboardı
  • evet değişim olabilir 360S malum
  • Ne yalan söyleyeyim ilk dashboard gibisi yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ba9ur

evet değişim olabilir 360S malum

aynen. bari açılışı ps3 gibi sonradan değişmesin. ps3 ün ilk açılış efektleri çok daha iyiydi.
  • Fazla fark göremedim.
  • Şuankide güzeldi ama yenilikte iyidir. Ms bu işleri iyi biliyor yine süper bir dashboard'u kullanıcılarının hizmetine sunacaktır.
  • Umarım güzel bir şey yapar MS. Gerçi şimdiki Dashboard yeterince kullanışlı üzerine daha fazla ne ekleyebilirler orası tartışılır..
  • Microsoft'un Dashboard olayına bayılıyorum. Kaliteli de yapıyorlar; renkli filan. Yine güzel bir şey yapacaklarına eminim Xbox 360 S'e laik.
  • kinect ile gelecek yeni dashboard olabilir belki e3 de gosterdigi...
  • Bu dashboardun kinect e ait olduğu açık bence değişmez zaten bu dashboard uzun süre
  • bence hiçbirşeye benzemiyor şu anda kullandığımız dashboard daha güzel tek yaptıkları farklılık seçenekler arasında boşluğu birazcık daha açıp keskin hatlar kullanmaları başka bir özelliği yok
  • Böylesi daha iyi bu ne be xboxdan soğudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bu dashboardun kinect e ait olduğu açık bence değişmez zaten bu dashboard uzun süre

Ne yani sanki Kinect ile xbox 360 farklı şey mi sanki.
    Kinect'e ayrı xbox a ayrı menü diye bişey olmaz ki..
  • Başlıgın adı ban dalgasımı geliyor? olmalıydı
  • Şimdiki dashboard'da güzel ama bu yeni gelecek olan dashboard'da fena durmuyor.
  • gelsin deneriz

şimdiki dashboard da gayet sağlam. ps dashboarduna göre gayet açıklayıcı ve net. ama yenilik güzel olur arada böyle .
  • Bu arada ban dalgası gelirse yandık FW'ciler olarak.

O yüzden temkinli olmak lazım. Update gelir gelmez konsolu güncellemek riske girmek olur.

Kafadan 2-3 hafta takip etmek lazım banlanan olacak mı diye falan filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bu dashboardun kinect e ait olduğu açık bence değişmez zaten bu dashboard uzun süre

Ne yani sanki Kinect ile xbox 360 farklı şey mi sanki.
    Kinect'e ayrı xbox a ayrı menü diye bişey olmaz ki..

Açıkcası bende bu Kinect menüsü demek istiyorum ama altta Select Back tuşları var.

E3 konferansında hatırlarsanız abimiz Kinect in karşısında geçtiğinde farklı bir dashboard açılıyordu ve grafikler yani kutucuklar dümdüz oluyordu, elle seçmek daha kolay olsun diye.

Buyrun işte dümdüz

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/06/10.195.100.158-image24-1000.jpg

• Tema Bence bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.