Şimdi Ara

iphone 4 unlock (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
7.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o zamana kadar bu işleri çözün lütfen arkadaşlar!
  • ben burdayım itunes aktivasyonu için yardım bekliyorum
  • kimse yok galiba. telefonu gittigidiyorda satar benim elim.
  • çıkmadı bu unlock çıkmakta bilmiyor sanırım 3gs gibi olacak 4 ay kadar bekleyeceğiz hepimiz
  • valla ben de acilen çıkmasını umuyorum. benim elimde şuan 3 tane var. yan gelip yatıyolar şimdilik

• Hiç bir zaman simlocklu cihaza beş kuruş para vermem. Çünkü unlock işlemi artık iyice uzamaya başladı. Eskiden (3.0 dan önce) yeni FW çıkardı, 2gün sonra da jailbrake ve unlock çıkardı. Ama 3.0 dan sonra bu iş iyice uzamaya başladı ki bu süre 3-4 ayı bulabiliyor. Her FW updateinde ben bu işkenceyi hiç çekemem. Açgözlülük insanımıza iPhone 4 ün sim kiliktsiz versiyonu 2.500-3.000 TL ye sattırdığı sürece de almam. Jilet gibi 3GS im var. Beklerim resmi olarak gelene kadar. Bu çakallara (700$lik sim kilitsiz cihaza 2.500 - 3.000 TL isteyenler, forumda bunlardan biri varsa: evet ondan bahsediyorum) kaptıracak beş kuruş param yok benim.

Ama adamlarda haklı. Alıcı bulmakta pek sıkıntı çekmiyorlar ki bu fiyatlara satıyorlar. Yapacak bir şey yok. Biz (Tüketiciler) koyun oldukça güdecek çobanlar her zaman bulunur.
  • Hocam ben Unlock aldım da nooldu; bu sefer de JB bekliyorum 1 aydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: swimmertr

kardeş imei kaydı yaptrdn mı ? herkes unlock unlock diip durmuş ama bn de htc hero almştm unlock lu imei kaydı yapmazsan hat çekmez... zaten senden trcell sim kartıyla pin istediyse o tel. unlock tur unlock beklemene fln ihtiyaç yok git bi trcell merkezne son 1 ay içnde ülkeye çıkış-giriş yapmış birinn pasaportuyla 5 tl 10 tl gbi bşeydi snra doya doya kullan... ;)

yok yaklaşık 2 hafta felan kullanıyorsun, bu süre içerisinde mesaj geliyor. 1 hafta içinde kaydettirmezseniz telefonunuz kapanacaktır felan diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Hocam ben Unlock aldım da nooldu; bu sefer de JB bekliyorum 1 aydır

Biz daha çoook bekleriz hocam
  • Pazar çıkabilirmiş comex'e göre güüyaaaa. Ama cumartesi tatile çıkıyorum. Tam kapak oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnHancock

quote:

kardeş imei kaydı yaptrdn mı ? herkes unlock unlock diip durmuş ama bn de htc hero almştm unlock lu imei kaydı yapmazsan hat çekmez... zaten senden trcell sim kartıyla pin istediyse o tel. unlock tur unlock beklemene fln ihtiyaç yok git bi trcell merkezne son 1 ay içnde ülkeye çıkış-giriş yapmış birinn pasaportuyla 5 tl 10 tl gbi bşeydi snra doya doya kullan... ;)

yok yaklaşık 2 hafta felan kullanıyorsun, bu süre içerisinde mesaj geliyor. 1 hafta içinde kaydettirmezseniz telefonunuz kapanacaktır felan diye..

JB yapmak istemiyorum, pasaport'a kaydettikten sonra
    iphone 4 ile başka problemimiz olmuyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozturan

quote:

quote:

yok sorun olmuyor başka
  • teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozturan

quote:

quote:

Ama yine de kısa bir süre sonra JB yapmak isteyeceksiniz; hele ki bi arkadaşınız yanınıza JB'li bir iPhone ile oturunca ;)
  • Unlock çıktı çıkacak,

RT @MuscleNerd The ultrasn0w iPhone4 unlock will be released as soon as JB is out (it's not gated by #defcon)
  • Jb siz telefon kimsesiz cocuk gibidir acinicak haldedir uzgundur hapse tikilmistir simdi o yavruyu hapsetmek iskencedir Ben saldim geziyor ufaklik (iPhone yalnis anlasilmasin)
  • bu unlock ta yalan olucak sanırım . 3 ay beklenicek abd den gelen iphone lar elde patlıycak sonra hepimiz turkcell den alıcaz :::::)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mszehir

bu unlock ta yalan olucak sanırım . 3 ay beklenicek abd den gelen iphone lar elde patlıycak sonra hepimiz turkcell den alıcaz :::::)))

inş :D:D faiş fiyata sayanlara kapak olur böylece..
  • Dev team'in yaptığı yorumlara göre 1-2 hafta içerisinde çıkacak gibi.
    Her gün ümitle bekliyorum..:))
  • nedir bu 4.0.2'ye jailbreak yapılamaması olayı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.