- x
Hayatım değişti telkinleri
27 Cevap11191 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1038 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:46:05 

Arkadaslar boyle bir site var hayatımdegisti ismli burda çeşitli telkinler var kısace belirtmek gerekirse diyelim ego güçlendirici telkini indirdiniz ve dinlemeye başladınız telkin su sesi, müzik sesi, yada bir ney şeklinde arka planda ise kulakla duyulmayan fakat beynimizde etki yaparak bilinçaltını değiştiren bu telkinleri dinledigimiz zaman kişide bir değişim oluyormuş ornegin umutsuz kendine güveni olmayan bir insan tam tersi öz güven sahibi birisi olup çıkıyormuş
Siteyi biraz inceledim yüzlerce olumlu yorum var ve bazı telkinler ücretsiz olarak indirilebiliyor boyle bir şeyi daha önce uygulayan varmı ne gibi etkiler gördünüz

http://www.hayatimdegis...hp?option=com_frontpage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepduru85 -- 25 Haziran 2010; 17:50:22 >

503 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:49:08 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blast_One -- 25 Haziran 2010; 17:49:55 >

Flickr
Instagram
Tumblr
Grooveshark

1038 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:49:27 

sitedeki bazı açıklamalar

Genel Kullanım Rehberi...
Burada bulunan telkinlerin hiçbiri tedavi amaçlı değildir. Kişisel gelişim amaçlı kullanilabilir.
- Her telkinin dinleme süresi ortalama 70–80 saattir. Günlük 8-10 saatlik bir dinleme ile 1 hafta içinde etkiler ortaya çıkmaktadır. Fakat kişiden kişiye etkiler değişik olduğundan süre değişmektedir. 1 haftadan önce etki gören olduğu gibi 2 haftada etki görmeyen de olmaktadır.
- Telkinleri dinlerken müziğin sesini çok açmaya gerek yoktur. Müziğin sesini duymanız kâfidir. Müziğin sesini çok açılması ile etkinin artması arasında bir orantı yoktur. Telkinler dinlenirken başka işlerle uğraşılabilir; TV izleyebilir, kitap okuyabilir, çalışabilir, başka müzik dinleyebilir, kısacası her türlü günlük aktivenizi yapabilirsiniz. Hatta uyurken bile dinleyebilirsiniz (sizi rahatsız etmeyen bir müzik türü ve ses düzeyi ile).

- Telkinli müziklerde telkinleri duyamayabilirsiniz. Zaten telkinlerin kulakla duyulmayacak düzeyde olması gerekiyor. Bunda amaç kişinin bilinçaltı direncini düşürmek ve etkiyi hızlandırmaktır. Telkinlerin duyulmaması etkinin olmadığı anlamına gelmemektedir.Duymak ile algılamak farklıdır beynimiz belli bir db(ses seviyesi) altında ki sesleri bilinçaltına iletir.Bu yönteme subliminal kayıt tekniği denmektedir.
- Başlangıç olarak sadece Suçluluk duyguları ve Ego(Güven) güçlendirici önerilmektedir. Bu telkinler lokomotif telkin tabiri ile adlandırılabilinir. Daha sonra dilediğiniz telkini ekleyebilirsiniz. Bir seferde birçok telkin eklemekten ziyade sizin için önem sırasına göre sıra ile eklemeniz daha uygun olur.İkinci haftadan sonra listenizden suçluluk telkinini çıkartabilirsiniz.
- Telkinlerde çeşitli müzik çeşitleri verilmiştir. Telkin içerikleri kendi grubunda aynıdır. Sadece müzikleri farklıdır. Telkinler Ritmotrance tarzında yapıldığı için müzik çeşitlerinde süreler farklı olabilir. Sürelerin farklı olması telkinlerin farklı olduğu anlamına gelmemektedir.
- Telkinler davranış değişikliği amaçlıdır. Telkinleri dinleyen kişiler genellikle iki amaç için dinlerler. 1-Kişisel gelişim amaçlı olanlar. 2-Fobi, depresyon gibi sorunlara karşı destek amaçlı olarak.
Telkinlerin etkisini göstermesi diğer yöntemlere göre daha kısadır. Ancak fobisi olan depresif olan kişiler hemen telkinleri bırakmamalıdır. En azından bir yıl boyunca 3–4 gün ara ile de olsa tekrar etmeliler.
Kişisel gelişim için dinleyenler ise diledikleri zaman bırakabilirler.
Ancak olumlu düşünme alışkanlığı tam olarak kişide yerleşmişse yani artık bireyin içsel konuşmaları olumluya dönmüşse telkin dinlemek yerine kendi içsel konuşmaları onun için yeterlidir.
- Telkinler bağımlılık yapar mı? Dünyada telkinli kişisel gelişim CD si dinleyen milyonlarca insan vardır. Ve bağımlılık yaptığına dair herhangi bir bilgi ve veri yoktur. Tam tersine kişi TV bağımlılığı, alkol bağımlılığı, sigara bağımlılığı, gibi birçok bağımlılıklardan kurtulur. Telkin konusu bizim ülkemizde çok bilinmiyor. Belki de değişime karsı olan bilinçaltı hemen bahaneler öne sürüyor.

0 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:49:53 

denemedim ama böyle şeyler psikolojik.bişeylerin değişmesi gerektiğini kabullendiğin için oluyor bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1038 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:51:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Hands Held High

denemedim ama böyle şeyler psikolojik.bişeylerin değişmesi gerektiğini kabullendiğin için oluyor bunlar.

sence hikayemi yani

0 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:53:57 

quote:

Orijinalden alıntı: recepduru85

sence hikayemi yani

hayır...faydası var ama sen faydası olacağına inanmazsan göremezsin faydasını.orada o müzikler sadece araç.sana diyoki bu müzik bu işe yarıyor sende onu kabulleniyorsun bilinçaltında.yani psikolojik bi durum bunu demek istedim.

sen oradaki müziğin ne işe yaradığını bilmeyip dinlesen hiçbişey değişmez yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands Held High -- 25 Haziran 2010; 17:56:39 >

1437 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:55:48 

Bu konu sinema salonlarında ilk kez uygulanmış film arasında atıyorum"patlamış mısır ye""kola iç" emri verilmiş yani yazı olarak anlık bir şekilde ve film aralarında bilmem kaç kat kola ve patlamış mısır satışı artmış.E madem öyle de bir anda bu kadar etki ediyor biz neden 80 saat o da asgari dinlemek zorunda kalalım ki!?

3149 Mesaj
25 Haziran 2010; 17:56:45 

bencede faydasi var ama ben dinledigimde nedense arada bana soylediklerini duyuyordum.

steam id :wingsaber3 dota 2

1038 Mesaj
25 Haziran 2010; 18:02:32 

ya bana mantıklı geldi aslında konuşma seslerinin duyulmamasının sebebini eğer sesi duyarsak burda soylenenlere inanmadığımız için biliçaltımızın direnç göstereceni belirtmişler bana mantıklı geldi
Patlamış mısır ornegine gelince bir kaç saniyelik gizli telkinle bu etkiyi yapıyorsa 80 saati sen düşün artık

seslerin duyulmaması ile ilgili açıklama

Eski tarihlerde bir ev düşünün. İçerisinde kapkara giyinmiş kırk haramiler var. Bir gün bu kapı çalınıyor ve beyaz giyimli bir genç geliyor. Onlara “Ben geldim sizin yerinize geçmek istiyorum” diyor.

40 haramiler bulundukları yeri terk eder mi? Hemen def ediyorlar beyaz giyimli genci.

İşte subliminal olan ve olmayan arasında ki fark budur.

Eğer telkinleri duyarsanız bilinçli olarak buna direnç gösteririsiniz. Yok müzik daha yüksek telkinler ise sadece beynin algılayabileceği (duymak ile algılamak farklıdır) düzeyde olursa kalıcı davranış değişikliği meydana gelir.

İste beyaz giyimli olumlu düşünce olumsuzlukları yanlış alışkanlıkları defetmek için kapıdan değil bacadan girmelidir. Öyle ki olumsuzlar karşı koyamasın. Bu nedenle subliminal telkin etkilidir.önemli olan kırk haramiler uyurken gizlice onları defedip yerlerine olumlu düşünceleri yerleştirmek.

Eğer sesi duysaydınız direnç gösterecektiniz.

Telkinlerin sesi hiç gelmiyor yada çok az geliyor. Müzik sesi daha baskın. Bu etkiyi azaltmaz mi? Duyamadığım telkin nasıl etki edecek. Yüklediğim dosya hatalı mı?

Kulağımızın duyabildiği frekans aslında çok geniştir. Müziğin arkasında çalan telkinler kısık da olsa kesinlikle bilinçaltınız tarafından değerlendirilir.

Subliminal olmasının başka ne faydası var? Ben yine de telkinleri duymak istiyorum.

Faydası çok. Bir diğer faydası daha kolay dinlenebilmesi. İnsanlar işyerinde direk olarak telkinleri dinlemekten çekinebilirler. Oysa telkinler gizili olduğunda müzik dinler gibi dinleyebiliyorsunuz bu da verimi arttırıyor. Israrla anlamak istemeyen bir site ziyaretçisi demiş ki:))))

"evet zaten ben ilk maili atmadan önce o sık sorulanlar bölümünü okudum da sordum,içten bir şekilde ama telkin hani,konuşma nerede,ben sesi sonuna kadar açtım duymuyorum konuşma falan. yani sır müziğin kendisindeyse "klasik müzik dinleyerek kendinize güveniniz artar" şeklinde bir yargıyla, işi uzatmadan sonuca bağlayabiliriz diyorum. ama eğer konuşma yoksa bu müziklerin içinde adının telkin olmaması gerek diye düşündüm."

Bakiniz; Önce ritimleri belirleyip kağıt üzerinde özel olarak çıkartıyorum. Sonra telkinleri okuyup sesimi kaydediyorum. Diğer işlemler sonrası mp3 hazır oluyor. Subliminal 'in mantığı sudur. Beynimiz kulağımız ile duymadığımız derecede alçak sesleri algılar. Algılamak duymak değildir. iste bu konu ile ilgili bir yazı...

GİZLİ REKLAM (DÖVÜŞ KLÜBÜNDEN HATIRLARSINIZ)

Her ne kadar ülkemizde bilinmese de yabancı ülkelerde Subliminal mesaj kavramını neredeyse bilmeyen yoktur. Subliminal mesajı kısaca "kişinin bilinçaltına gönderilen gizli mesaj" olarak tanımlayabiliriz. Kişininbilinçaltına subliminal mesaj göndermenin bir çok yolu var.

İşitsel Subliminal Mesajlar

Bunlardan en çok kullanılanı dijital ses dosyalarına gömülen mesajlardır. Üzerinde oynanabilirliği ve işlenilmesi ve yayılması daha kolay olduğundan MP3 dosyaları gizli mesaj için biçilmiş kaftandır diyebiliriz.
Peki sistem nasıl işliyor?
İnsan kulağı belirli frekans aralıklarındaki sesleri duyabilir. Bunun aralığın teknik detaylarına girmiyorum. Eğer siz bir müzik parçasını rahatça duyabiliyorsanız bu sizin duyabileceğiniz frekans aralığında
olduğunu gösterir. İnsan beynini algısı ise daha düşük yada daha yüksek
frekansları algılayabilecek kapasitededir. Dikkat edin "duyabilecek" demiyorum, algılayabilecek diyorum.
Subliminal mesaj içeren bir MP3'ü kulağınızla dinlersiniz, ancak içindeki gizli mesajı beyniniz dinler. Bu esnada kulağınız hiçbir şey duymaz. İnternette ve paylaşım programlarında bilinçaltı mesajları
içeren MP3 dosyaları bulunuyor. Hatta bu gizli mesajları frekans aralıklarına göre analiz ederek ortaya çıkaran yazılımlar dahi bulunmaktadır.

Görsel Subliminal Mesajlar

Subliminal mesaj göndermenin bir yolu da görüntülü mesajlaşmadır. Siz ekrana bakarken gözünüzün yalnızca "göz kırpma" hızında bir görüntü ekrana gelip kaybolur. Gözünüz hiçbir şey görmez ancak bilinçaltınız bu mesajı çoktan almıştır. Bir dönem sinemalarda bir kola firmasının ambleminin anlık
olarak gelip kaybolduğunu savunan kişiler bazı iddialar ortaya attılar. Dahasonradan bu şirketin subliminal mesaj tekniği ile reklam yaptığı ortaya çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepduru85 -- 25 Haziran 2010; 18:03:31 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Haziran 2010; 18:10:35 

Arkadaşlar bu tür şeyler gerçektir. Garantisini ben veriyorum.

1038 Mesaj
25 Haziran 2010; 18:16:51 

quote:

Orijinalden alıntı: GÜNAHSIZ_LORD

tesekkurler sen uyguladınmı etkilerini anlatırmısın

241 Mesaj
25 Haziran 2010; 18:17:35 

quote:

Dün astralden milletin evine giren sen değilmiydin.

Makman yazıldığı gibi okunur okunduğu gibi yazılır.

Uzaklaştırılmış
25 Haziran 2010; 18:23:10 

quote:

Orijinalden alıntı: makman

Dün astralden milletin evine giren sen değilmiydin.

Evet bendim.

Ben bu tür şeyleri küçüklükten bilirim.Telkin,telekinezi vs..Hepsi gerçek şeylerdir.Kısacası parapsikolojiyle biraz daha ilgilenirsen bunların faydalı olduğunu anlarsın.

Uzaklaştırılmış
25 Haziran 2010; 18:45:31 

Bende 5 yıldır bu işin içinde olan biri olarak hemen bu işe atılmalısın

brainwawe falan araştır bunları gnoxis'te takıl biraz

1038 Mesaj
23 Temmuz 2010; 9:32:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Foxhq

Bende 5 yıldır bu işin içinde olan biri olarak hemen bu işe atılmalısın

brainwawe falan araştır bunları gnoxis'te takıl biraz

tesekkurler dostum

11 Mesaj
19 Eylül 2011; 15:15:55 

Bilinçaltı telkin cdlerini şahsen son 3 aydır kullanıyorum psşkolojik veya başka birşey ama ben etkisini gördüm kullandıklarım şu şekilde: kilo verme biofrekans, libido biofrekans ve özgüven biofrekans. iyice araştırdım teknik aslında oldukça mantıklı alfa frekansında tutulan olumlamalar müziiğin içine gömülerek bilinncimin algılayamayacağı seviyede doğrudan bilinçaltına gönderiliyor ve aslında bakarsak aslında biz kendimiz değilmiyiz değişimimize tek engel. adamlar bilincini devreden çıkarıyor doğrudan istediğin şeyi veriyor bilinçaltına. tüm olay bu... gördüğüm etkilerden sonra buna kesinlikle inanıyorum

1797 Mesaj
19 Eylül 2011; 15:16:49 

Kabul ediyorum ve ucretsiz indirmek icin giris yapmak istiyorum.

619 Mesaj
7 Şubat 2012; 22:47:12 

quote:

Evet bendim.

Ben bu tür şeyleri küçüklükten bilirim.Telkin,telekinezi vs..Hepsi gerçek şeylerdir.Kısacası parapsikolojiyle biraz daha ilgilenirsen bunların faydalı olduğunu anlarsın.

Astralden milletin evine izinsiz girince ban yemiş bu belli.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

9 Mesaj
17 Şubat 2012; 22:34:13 

bu siteye bende girdim ve ücretsiz 3 içerikten 2sini indirdim .denemeye başlayacağım. fakat ücretsiz olan başka içerikler bulamadım. diğer ürünlere baktığımda ygs lys ve derslerle ilgili içerikler olduğunu gördüm.fakat en düşüğü 50 tlden başlıyor.böyle içeriklerin parasız olanları var mı? varsa bunlarıda denemek isterim.
amacım korsancılık oynamak değil, biraz pahalı geldi yalnızca

2667 Mesaj
17 Şubat 2012; 22:51:35 

illüminatinin işi
göze dikkat
0

YouTube--erdemfb12 Channel
Uyan Blog
Not:Tryndamere'la teke teke çıkmam ama Garen isem onu keserim!!!!!

214 Mesaj
17 Şubat 2012; 23:14:44 

ilginç geldi deneyeceğim bakalım.

74 Mesaj
15 Mart 2012; 20:41:33 

bu olayda benim kafama takılan başka bir konu var

sigarayı bırakma telkin dinliyorsunuz mesela ve bu kayıt size güya vucudunuzun sigaraya karşı ihtiyaç duymadığı fikrini aşılayacak..ben bunu ses olarak duymasamda bu kaydın böyle bir amacı oldugunu bildiğim için bilinçaltım buna bi tepki koymuyor mu yani direk kabullenecek mi??

golf 5 1.6 102ps

1261 Mesaj
19 Haziran 2012; 0:45:32 

peki bu telkinler kötü birşey yapmamızı emrediyorsa?nereden bileceğiz bilinçaltımıza iyi mesajlar yerleştirdiğini?
ya bir sonraki seçimlerde AKP ye oy verdirirlerse bana :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

109 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Robert Langdon
19 Haziran 2012; 0:47:28 

Ya anamıza bacımıza küfür ediyolarsa?

1261 Mesaj
19 Haziran 2012; 0:59:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Langdon

Ya anamıza bacımıza küfür ediyolarsa?

bak bu da olabilir,
nasıl güvencem ben buna, dinledim ot bitki su sesi verio paso, sıkıldm kapattım amk (adil,mert korkusuz spor gastesi)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

761 Mesaj
8 Kasım 2012; 1:11:38 

Beyin Programlama Teknolojisi, herhangi bir kişinin zihin gelişimini sağlamada ya da hayatındaki problemlerini çözmede kendi kendine rahatlıkla yardım edebileceği bir zihin programlama ve yönetim aracıdır.

Mp3 Telkin
Telkinin Doğru Adresi
Telkin sitesi

0 Mesaj
2 Mayıs 2013; 16:04:11 

bende geçen ay bilincaltimesaj.com diye bir siteden aldım psikolojikmidir bilmiyorum ama konsantrasyon ve algılama analitik düşünme yeteneğimin arttığını düşünüyorum garip şekilde faydası var gibi sonuçta arka plandaki çeşitli frekanslar nöronları uyarıyor

0 Mesaj
16 Mayıs 2013; 12:24:31 

peki sen hangi telkin aldın ?

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git peki bu telkinler kötü birşey yapmamızı emrediyorsa?nereden bileceğiz bilinçaltımıza iyi mesajlar yerleştirdiğini?
ya bir sonraki seçimlerde AKP ye oy verdirirlerse bana :D
Beetleguese - 19 Haziran 2012; 0:45:32 -1
Yoruma Git bak bu da olabilir,
nasıl güvencem ben buna, dinledim ot bitki su sesi verio paso, sıkıldm kapattım amk (adil,mert korkusuz spor gastesi)
Beetleguese - 19 Haziran 2012; 0:59:33 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Hayatım değişti telkinleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406