Şimdi Ara

Peugeot 206 ve 306 direksiyon kumanda aparatı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
22.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peugeot 206 ve 306 sahibi arkadaşlar müjde!!!!

Artık Mp3 lerinizi dinlemek için direksiyon kumanda kolunuz iptal olacak diye üzülmeyin!!Peugeot 206 / 306 ’lar için yapmış olduğum aparat çalışması sona erdi.Bu aparat sayesinde Peugeot 206 / 306 ’nıza Pioneer veya Sony cd çalar takarak mp3 lerinizi dinleyebilecek ve aynı zamanda direksiyon kumanda kolunuzu kullanmaya devam edebileceksiniz.Direksiyon kumandanızın Pioneer veya Sony'de aktif olarak çalışabilmesi içinCd çalarınızın arka tarafında W/R girişi olması gerekmektedir..Aparatın fiyatı sadece 30 TL dir.Bağlantısını elektrikten hiç anlamayan bir kişi bile rahatlıkla yapabilir.Aparat Pioneer veya Sony markaya göre farklı olarak yapılıyor..Çünkü aparat markaya göre imal edilecek.Görüşmek üzere.

• rd3 uyumlu kumandalar içinde yapılabiliyor mu bu işlem
  • RD3 kollar için de yapılabilir.Ancak bugüne kadar bu kolu inceleme şansım olmadığı için şimdilik yapamıyorum.Gün gelir inceleyebilirsem yapılmaz diye bir şey yok.Şu an sadece RB1 veya RD1 ler için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolega35 -- 25 Haziran 2010; 0:00:02 >
  • Daha büyük bir foto koyma şansınız varmı ben düşünüyorum böyle bir şey ama ..
  • MERHABA BENDE KENWOOD KVT 512 VAR ONA UYGUN OLAN VARMI BİLDİĞİN_? TEŞEKKÜRLER
  • Arkadaşlar,sorusu olanlar cherno359@hotmail.com adresine yazabilirler.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolega35 -- 7 Mayıs 2011; 23:52:17 >
  • Arkadaşlar,aparatı artık RB3 ler için de yapabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolega35 -- 2 Ocak 2011; 23:04:26 >
  • merhaba kolega abi bizde 307 xt varda 1.6 en ful model rb3 lü + cd changgerı var bazı sorular sorcam

1)) Direksiyon kumandası 30 tl mi hala
    2)) yeni teyp takarsam pioneer olcak cd changer çalışmazmı orj. olan
    3)) orj teyp çıkınca yol bilgisayarım çalışırmı
    4)) teybin ekranındaki banddaki yazıları ortadaki ekrana taşımanın yolu var mı
    5))sonu kaç ile biten modellerde w/r çıkışı oluyor
  • İyi günler,sorularınıza sırası ile cevap vereyim:
    1- Aparatın fiyatı hâla 30 TL dir.
    2-Cd çalar olarak Pioneer veya Sony olabilir ama cd changer çalışmayabilir,eğer cd çalrınızın source modunda changer olarak seçenek var ise çalışır yok ise çalışmaz.
    3-Orijinal teyp çıkınca yol bilgisayarı çalışmaz.
    4-Cd çaların ekranındaki yazılar göğüslükte bulunan ekrandan görünmez.Çünkü hiç bir Pioneer veya Sony'nin ekran çıkış ucu yoktur.
    5- Sonu 00 ve 20 ile biten modellerin tamamı ile 2010 yılından itibaren piyasaya çıkmış olan 50 li serilerin tamamında bu giriş vardır.
    Selamlar.
  • JVC KD-R35 için bu kumandadan varmı acaba ?
  • bu kadar çabuk cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim sağolun
    peki orjinal teybi torpidoya sallasak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkekk -- 14 Nisan 2011; 21:55:26 >
  • Merhaba,
    buradaki ilanınız ve fiyatı hala geçerli midir?

Eğer geçerli ise,
    PİONEER DEH-140UB almayı düşünüyorum. Aracım ise 2000 model Peugeot 206 Roland Garros. Bir sorun olur mu? Aparat sorunsuz çalışır mı acaba? Çünkü kumanda kolu yukarıda gösterilenden biraz farklı:

http://img251.imageshack.us/img251/7069/img1761z.jpg
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ogretim-uyesin-den-tertemiz-206-roland-garros-boyasiz-hatasiz-69979077/detay#
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-bankacidan-kaza-boya-degiseni-olmayan-69513701/detay

(Örneklerdeki araçların megafotolarında biraz da olsa kumanda kolu görünmekte... )

Bilgi verirseniz sevinirim...

• İyi günler,belirttiğiniz kumanda kolu ile ilgili aparat çalışmam bulunmaktadır.Mail adresinizi özelden bildiriseniz montajla ilgili PDF formatlı dosyayı size gönderirim ,daha detaylı bilgi sahibi olursunuz.Aparatın fiyatına gelince sizin kol için farklı iki fiyat vardır.Eğer kolu bana kargo ile gönderir,ben burada gerekli şekilde aparatı yaparak bağlardıktan sonra tekrar size geri gönderirsem 35 TL ye mal oluyor.Diğer seçenekte ise siz bana kolu göndermiyorsunuz.Ben size çok daha farklı gelişmiş elektronik malzemeleden yapılmış bir aparat gönderiyorum.bu aparatta 4 Adet kabloyu belirteceğim şekilde bağlayacaksınız ve kumanda kolunuz çalışacak.bu durumda ise aparatın maliyeti 50 TL oluyor.Selamlar.
  • nasıl ulasacaz size peki
  • 554 302 25 74 numaralı telefonumdan veya cherno359@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolega35

554 302 25 74 numaralı telefonumdan veya cherno359@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.

selamlar,
    telefonla ulaşamadım,msn de cevrim dışıydı. pazar günü olduğundandır herhalde.

hocam dün aracımahttp://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=199 link de ki multimedia double din taktırdım. ama ustayla herşeyi denedik bi türlü direksiyon kumanda bağlantısını yapamadık. forumda bu cihazı takan ve kumandası düzgün çalısan da var, benim gibi bi türlü çalıştıramayan da var. double din'den kumanda için tek kablo geliyor.
    önerilerinizi bekliyoruz. bahsettiğiniz cihazla bu problemi çözebilirmiyiz acaba.

ayrıca şu anda boşta 3 kablo kaldı. orjınal teybi olan rb3 ün elektrik şemasından anladığım kadarıyla boşta kalan kablolar;
    1- van data
    2- van data B
    3- +van
    desteğinizi bekliyorum.

• İlanın durumu nedir?
  • İyi günler,kumanda kolunuz sinyal kolu şeklinde olan RB1 kolu mu yoksa üzerinde dönen bir disk bulunan RB3 kolu mu? Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolega35

İyi günler,kumanda kolunuz sinyal kolu şeklinde olan RB1 kolu mu yoksa üzerinde dönen bir disk bulunan RB3 kolu mu? Selamlar.

Merhaba araç 2003 model üzerinde dönen disk olan RB3
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.