Şimdi Ara

'Aylık Nar Kampanyası' ile 'Her Yöne1000Sms'i kullananlar DİKKAT!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "1'e 5 Veren Aylık Nar Kampanyası" ile "Her Yöne 1000 Sms" paketinden yararlananlar okusun!!!!!!!!!

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/1e5verenayliknarkampanyasi
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlisms/heryonesmspaketi

""
    10TL karşılığı her yöne sms 1000 paketide kullanıyorum . aynı zamanda 10TL karşılığı turkcellilerle 100TL Nar paketi kullanıyorum. farkettim ki turkcelllilere attığım mesajlarda "HER YÖNE SMS 1000" paketimden düşüş olması gerekirken , AYLIK NAR paketimden düşüş oluyor. Konuşma olarak kullanmak istediğim AYLIK NAR'ın TL'leri, sms ile harcanarak boşa gidiyor !!!
    Benim istediğim SMS'lerimi SADECE "AYLIK 1000SMS PAKETİ" ile kullanmak . Böylece "AYLIK NAR"'daki TL'ler boşa gitmeyecek. Onları da konuşma olarak kullanabilecem!!!!!!!!!!!!!
    """

bu mesajı turkcell'e yolladım . cevap bekliyorum . AYRICA artık şu online işlem merkezi denen yeri adam akıllı düzeltsinler. Kampanya önceliklerini oradan biz belirleyebilmeliyiz

not:evet sinirliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfire01 -- 5 Temmuz 2010; 0:49:42 >

• 100 tl nin önceliği vardır ancak benim bildiğim turkcell bunu ayırır ayıracaktır müşteriye en avantajlı şekilde harcattırır düzelmesini ümit ederim
  • müşteriyi düşündüğü pek yok. Ben de 20 lira yükle her yöne 100 dakika kazan kampanyasından yararlandım. Turkcell aramalarında tonlakazan kredilerimden gidiyor. mh'yi aradım. Bizde böyle yerse dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7
    müşteriyi düşündüğü pek yok. Ben de 20 lira yükle her yöne 100 dakika kazan kampanyasından yararlandım. Turkcell aramalarında tonlakazan kredilerimden gidiyor. mh'yi aradım. Bizde böyle yerse dediler.

Ben de neden tonlakazandan gitmiyor da, cayma süremden gidiyor diye Turkcell'e çok kızıyorum :)
  • artık öncelik atama diye bir hizmeti devreye sokmalılar. yetti be .
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    100 tl nin önceliği vardır ancak benim bildiğim turkcell bunu ayırır ayıracaktır müşteriye en avantajlı şekilde harcattırır düzelmesini ümit ederim

Bakalım turkcell ne yapacak onlardan haber bekliyorum . "EMİNİM BU OLAYI FARK ETMEYEN BİNLERCE TURKCELL ABONESİ" vardır .

((bazı şeyler yazmıştım ama sildim ))

• Bugun turkcell müşteri hizmetleri aradı . Kampanyada önceliğin "1'e 5 Veren Aylık Nar Kampanyası" olduğunu söyledi vs..

kısa bir konuşmadan sonra kapattım.

Anlaşılan bu kampanya bana pek avantaj getirmeyecek !!!!

Sevgili turkcell, kampanya önceliklerini bizim yararımıza göre yapman gerekirken kendi çıkarına göre sağladığın için teşekkür ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!

• ohaaaaa , yani sms paketim var iken 20 tl yte aldıgım 1e 5 kampanyasından tl gitcek her mesaj attıgımda , yanlıs anlamamısım dımı arkadaslar ? böyle ise almam bennn . ne diğim walla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli
    ohaaaaa , yani sms paketim var iken 20 tl yte aldıgım 1e 5 kampanyasından tl gitcek her mesaj attıgımda , yanlıs anlamamısım dımı arkadaslar ? böyle ise almam bennn . ne diğim walla

AYNEN öyle arkadaşım aynen öyle !!!!!!!!!! bu turkcell iyiden iyiye canımı sıkıyor !!!
  • Bende bu sorunun cevabını arıyordum. Çok saçma
  • bence şikayetvar üzerinden yazarak sorununu belirtebilirsin. Bundan düşmeli iken bundan düşüyor olarak değil de önceliğin sms paketi üzerinden olması gerektiğini yazarsan dikkate alacaklardır diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.